2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
günaydın arkadaşlar
sohbetlere katılamasam da forumun çok sık takipçisiyim. ben bugün tam olarak 20+6 oldum ve iki gündür akıntım var çok fazla değil ama rengi beyaz süt gibi ya benimle aynı sorunu yaşayan var mı? sadece sabahları böyle bir akıntı oluyor sonra gün içinde şeffaf bir akıntı oluyor , ne olur bana da yanıt verin kafam çok karıştı

malesef canım ben alamıycam müdürüm biraz sıkı tutuyo doktora gitceğimde bile binbir minnetle izin istiyorumm katlanıcam artık mayısa kadar

bu müdürlerin eşi kızları bacıları yok mu yaa ne yapmaya çalışıyolar anlamıyorum biraz empati kursalar keşke... bizimki de aynı ama ben takmıyom

canım lütfen bırakma kendini bukadar ya sen hamilesin bak çocuğunu düşün bu süreç gelip geçici ama bebişin bi kez senin içinde olcak ve stresten etkilenir bebğin doğunca asık suratlı bi bebiş mi istiyosun biliyorum çok zor anlıyorum seni ama benim eşim sürekli asker ve ben her göreve gönderdiğimde mahfoluyodum ama sabır gösterip kendini ve bebeğini düşünmelisin rabbim yardımcın olsunnn

bu müdürlerin eşi kızları bacıları yok mu yaa ne yapmaya çalışıyolar anlamıyorum biraz empati kursalar keşke... bizimki de aynı ama ben takmıyom

amaaaan artık takmıyorum az kaldı diye avutuyorum kendimi bebeğim sağ salim olsunda şuan tek düşüncem o başka bişeyden etkilenmemeye moralimi bozmamaya çalışıyorumm

teşekkürler cnm benim size de afiyet olsun:)) hiç fark etmiyo demek ilk ya da ikinci senin normal miydi sezeryan mı?

hem nasıl canım yaa ben bel ağrımdan temizlik yapamıyorum kocam daha fazla çalışıyo benden ona da diyemiyorum. annem temizliyodu o da anneannem rahatsızlandı köye gitti ona bakmaya 1 aydır yok ki 1 ay daha olmicak. geçen hafta ellemedim evin içinde resmen toz topakları oldu.. utandım vallahi salı misafir gelcek oldu. pazartesi akşam bi giriştik kocişle o süpürdü ben sildim derken bayasını hallettik ama misafir gidince ev gene aynı oldu.. akşam gidince yemek bile yemeye halim olmuyo bırak yapmayı.. doğumdan sonra da çalışıcam zorundayım çünkü ev almayı planlıyoruz. tek maaşla da olmaz hem bebek hem ev.. Allah yardımcımız olsun diyorum sadece [/QUOTE]

Evet canım bende çalışmak zorundayım. Bzi eşimle evlenirken aldık evimizi 10 yıl geri ödemeli bu yıl 4. yılını bitireceğiz allah nasip ederse. Bebeğimiz dünyaya geldiğinde 4 yılı bitmiş olacak borcumuzun. Birde benim eşim devlet memuru kısıtlı bi maaşla çalışıyor. tamam belki ben çalışmasam geçiniriz ama nasıl!!! Çocuk olunca zor olacak çalışmasam onda gözün kalacak bunda gözün kalacak çok çok şeylerden ödün vereceksin hayatında. Kayınvalidem den de bir ses çıkmıyor. Bakarım ben kzıım demiyor bakamam ben de demiyor. sessiz... Neyse bakalım zaman neler gösterecek. Hakkımızda hayırlısı olsun

ay ben işe yurtdışına gittim yaa yurtdışı fuar görevi verdiler kocamdan 10 gün ayrı ve teeee HongKong'ta Alla'ın Çinlileriyleydim

:

hehe seninki daha da komikmiş benimkinden yok ben kocamla kaldım öğretmen evinde ama çok komiktik ya hiç yeni evli gibi deildik

kızlar,dün aşı olduğum kolum ağrımıyodu gece başladı,üstüne bile yatamadım,
acaba nezaman geçer(
bu arada dün detaylıda hersey normaldi ama plesanta previa yani eşiğin önde dedi doktor
biraz canım sıkıldı.''plesanta internal osa uzanım göstermektedir''yazıyo koyu renkle.
Azeri kızı sende vardı böyle bi durum galiba yanlış hatırlamıyosam.bi fikri olan varmı.
dünde yazdım ama cvp vern olmamış
araştırmaya gönderdi doktor,dinlen yat dedi,eşinle ilişkiden uzak dur dedi.....erken doğum olabiliyomuş,plesanta yukarı çıkmazsa.
başka bi açıklama yapmadı devlette girdim detaylıya.ama sonucunu kendi doktoruma götürcem,sıra almıyorum teee bidahaki haftaya cuma.umarım oğluşuma bişe olmaz bian önce plesanta yukarı çıkar.
24. haftaya kadar çıkabilirmiş...

kizlar merhaba
kizımla 19.haftamiza gırdik,bu sabah tuvalete gittigimde peceteye hafif kan geldi,korkuyorum kizlar,bu kanama normal mi,daha kontrolume cok var

amaaaan artık takmıyorum az kaldı diye avutuyorum kendimi bebeğim sağ salim olsunda şuan tek düşüncem o başka bişeyden etkilenmemeye moralimi bozmamaya çalışıyorumm

kesinlikle cnm en doğrusu ilk başlar aman göze batmıyım susuyum diyordum haksızlıklar oluyodu sesimi çıkarmıyodum bnm de ilk atandığım yer burasıydı birazda çömezlik vardı tabi şimdi 3 yıl olcak nerdeyse hiç bi şekilde hakkımı yedirmiyorum lafımı esirgemiyorum içime de dert olmuyo bu şekilde ben düşüneceğime karşı taraf düşünsün.. bizim iş ortamı çok çok farklı ahhh kuyu çok kazılıyo cnm:))

teşekkürler cnm benim size de afiyet olsun:)) hiç fark etmiyo demek ilk ya da ikinci senin normal miydi sezeryan mı?

normaldi canım
oğlumuda normal istiyorum ama şimdiden sezeryan olabilir dedi plasente önde olduğu için...

canım bi kaç arkadaşta da var aynı durumlar onlar sana daha detaylı bilgi verecektir ama ben de dediğin gibi 24. haftaya kadar düzelme oluyor diye biliyorum.. gönlünü ferah tut allah bağışlasın meleğini tatlım...

tatlım bende 2gün önce aşı oldum ilk gece ben de hiç uyuyamadım çok ağrıdı kolumu kaldıramadım kıyafetimi kocam çıkardı ama 2. gnde geçiyor yarına bişi kalmaz. sıcak tut, çok üşüyor kol. Plasenta için de endişe etme dur bakalaım

kizlar merhaba
kizımla 19.haftamiza gırdik,bu sabah tuvalete gittigimde peceteye hafif kan geldi,korkuyorum kizlar,bu kanama normal mi,daha kontrolume cok var

sakın ihmal etme derim hafiften bendede olmuştu,sonra kahverengi akıntılar falan..
dün detaylıda plesantanın önde olduğu ortaya çıktı.ama inş. sıkıntı çıkmaz

canım benim durumum da seninle aynı burada bi kaç arkadaş daha var.üzülme ben alıştım artık erken doğum olmaz inşallah sakın ağırkaldırma kendini de fazla yorma. bana da 25. haftaya kadar çıkar dediler ama benim umudum kalmadı üzülme en kötü sezaryen olurmuşuz yani normal doğum yapamayacağız maalesef olsun bebeişlerimiz iyi olsun da.

saol canım umarım kolum eski haline hemen döner.elimde deil ya kafama takıldı yukarı çıkması gerekiyomuğ 24. haftaya kadar umarım çıkar,bide sezeryan riski falan korkutuyo beni

sakın ihmal etme derim hafiften bendede olmuştu,sonra kahverengi akıntılar falan..
dün detaylıda plesantanın önde olduğu ortaya çıktı.ama inş. sıkıntı çıkmaz

cnm doktorum plesantanin biraz asagida oldugunu soylemisti zaten,kahve akintm hıc olmadi.aksam acile gitsem daha iyi ölcak sanirm,insallah bişe cikmaz

hehe seninki daha da komikmiş benimkinden yok ben kocamla kaldım öğretmen evinde ama çok komiktik ya hiç yeni evli gibi deildik

ay hiç sorma elim kınalı elin çinlilerine ürün tanıtıyorum veya onları ürünlerine bakıyorum falan bir de kocamla telefonda konuşamıyorum benim yurtdışına kapalı hattım. orda internet sınırlı geri kalanı paralı. orda geceyken burda gündüz offf 10 gün resmen depresyona girdim.. bir de her şey kokuyodu poffff

canım aşının ağrısı 2 gün içinde geçiyo koluma fil oturmuş gibiydi benim de ama geçti bişeyciği kalmadı.. plesenta da inşallah sorun olmadan yukarı çıkar oğluşun sağlıkla gelir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…