2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

canım linkini paylaşır mısın merak ettim ayrıca o keyfi kızımla ben de istiyorummm

günaydın canım:))ohhh afiyet olsun bizde şimdi kalktık kahvaltıdan,evet hava çok güzel
ben kötü havalarda temizliği hallettim,şimdi açtı hava...
canım gece aynı şeyi yapmışız bende onları okudum ,gerçi benim 2. doğumum ama
heyecan aynı

saol canım evet benim teyzem o sınavı yaşadı buarada aynı durumdayım senle artık evde olmak istiyorum ya nerde çalışıyosun ki sen?

canım benim tüm kalbimle dua ettim teyzene Allah sabır versin inş.. hiç kimseye yasatmasın bu durumu(
ben valilikte çalişiyorum canım bu aralar baya stresli her gün başım ağrıyo artık o derece bebeğime bu eziyeti çektiremedim daha fazla rapor patlattım:)) sen de cnm eğer bunaldıysan bi kaç gün al iyi gelir kafanı dinlemiş olursun

dün ilk gecemizdi oğlumla yalnız kaldık. Ağlamaktan uyuyamadım oğlum dün bütün gün kımıldamadı bile. Ben nefes alamıyorken onun iyi olmasını beklemek çok zor biliyorum ama yapamıyorum. Her an aşkımı düşünüyorum herşey onu hatırlatıyor bana. Evimde kalmadım o yüzden annemlerde kaldım ama orda bile bir an aklımdan çıkmadı. Çok özledim onu... Nolur dua edin bize. Oğluma bişey olmasın, olursa kendimi asla affedemem. Gece çok üşümüşüm hep üstümü açmışım eşim varken hep örterdi hiç üşümezdim. Sabah öyle üşümüş uyanınca öyle zoruma gitti ki ağlaya ağlaya işe geldim. Dayanamıyorum...

canım o zaman Allah kolaylık versin ve sağlıkla bebişin gelmesini nasip etsin.. Doktorundan mutlaka iste kan ve idrar tahlili.. veya yakın olan bir büyükşehire gitsen çok mu uzak diğer illere??

yok isticem bu sefer tahlil allahtan doktorum çok tatlı bi bayan ve oda beni çok sevdi muhabbetimiz iyi ama zaman kısıtlaması var yani toplam muayenem 5 dakika sürüyo beni üzen bu doğumu burda yapmıcam zaten memlekete gidcem ozaman inş

şekerim ya bişi sorcam bu kadar çok alıntıyı aynı anda nasıl yapıyosun. Ben herkesinkini farklı sayfalarda açıp onları tekrra bi sayfada topluyorum çok zor oluyor. Daha kolay bi yöntemi var mı
canım alıntı ile cevapla kısmının yanında bir kutucuk varya onu tıklayıp alıntılıyorum..mesaj okudukça alıntı yapmak istediğim mesajın altındaki kutucuğa tıklıyorum sonra konuya cvp ver kısmına tıkladığımda hepsi karşıma çıkıyor ...:129:

saol canım evet benim teyzem o sınavı yaşadı buarada aynı durumdayım senle artık evde olmak istiyorum ya nerde çalışıyosun ki sen?
bende evde olmak istiyorum ama daha var bakalım...nisan gelsede dolsa 32 hafta..bende rahat rahat evde hazırlıkları yapsam :)
tamamdır merak etmeyin sabah aldım ilaçlarımı zaten 5 güncük antibiyotik.. bol da su içiyorum. sabahtan bu yana bitirdim 1 lt'yi
işte budur :) afiyet olsun bebişine loplop et olsun kan olsun can olsun :)

Son düzenleme:

ay canım benim aynı durumdayız atandığım hafta düğünüm vardı balayını öğretmen evinde geçirdim

Çalışıyor olmak zor bayanlar öyle yada böyle işiniz huzrulu kolay bir iş bile olsa evinizden uzaktasınız akşam eve gidiyorsunuz hangi işe el atacağınızı şaşırıyorsunuz. yemek mi yapalım evimi toplarlayaylım ütü mü yapalım. Bir hafta el sürmesin afedersiniz bok götürecek eve. Haftada 1 temizlik yapanlardanım bende ara arada hafta içi işte vakit buldukça bişreyler yapıyorum. Yemek de cabası. işim rahat 08:30- 18:00 çalışıyorum. Servisim var. buçuk da evde oluyorum. C.tesileri desen hayda 2 c.tesi yarım gün gidiyorum. ama doğumdan sonra ne yapacağım kara kara düşünüyrm. Bakalım kayıncalidem bakarsa tekrar dönmek istiyorum işime. Bakmam derse maaşıbakıcıya vereceğim artık en azından bir dönem

doktorunla muhabbetin iyiyse kafana yattıysa bir şekilde hallolup gidiyo.. memleketin neresi?? orda doktor tanıdık var mı??

kuzuu yapma böyle, sayılı gün gelip geçecek. Eşin içine daha zor olacak sen telefonlarına moralsiz çıkınca o kahrolur sakın telefonda ağlama ona moral vermeye çalış, iyiyiz filan de. Sen ailenin yanındasın ama o daha yalnız hisseder kendini. Asker pskilojisi ağırdır. Sana iş düşüyor.

çiçeğim..biliyorum ne desem fayda etmicek...ancak empati kurabilirim..ama eşinde sende bebişinde sağlıklı olduğunuz yaşadığınız için dua et şükret canım..dönülmez yollarda olsaydı Allah korusun....ALlahım sabır versin günler su olup aksın bitsin geçsin.. günlük tut..mektup yaz..bizimle paylaş lütfen üzülme olurmu..

canım bnm yaa eşin askere gitmişti de mi?yaa bnm de gözlerim doldu yazını okurken en hassas olduğumuz dönemde böyle bi durumda olman gerçekten çok zor allah sabır versin tatlım bol bol dua et bebeğinle konuş babacığını anlat ona ailenle aynı şehirdeysen şanlısın evde yalnız kalmamaya bak yalnızca kafanı dinlemek için yalnız kal ne biliim işte zor valla... ama bu günler de geçecek bebeğin var çok şükür o olmasaydı belki herşey daha da zor olurdu iyi olmanı gerektirecek bir sürü nedenin var başta meleğin en başta onu düşün...

malesef canım ben alamıycam müdürüm biraz sıkı tutuyo doktora gitceğimde bile binbir minnetle izin istiyorumm katlanıcam artık mayısa kadar

eşin askere gitmişdi değil mi canım senin. allah kavuştursun. Bu yazını okurken inan gözlerim yaşardı. Çok duygulandım. iŞ yerinde olmasam ağlardım. Kendimi senin yerine koydum. Sabret dua et sürekli. Yalnız kalmamaya gayret göster. Sürekli kendine zevk alabileceğin uğraşlar bul. Yürüyüş spor yapmaya çalış. Mutluluk hormonu salgılıyor muş insan vücudu spor yaparken.

canım dualarımız seninle,daha öncede yazmıştım ben sende kendimi gördüm.
evet zor bi süreç ama allah kolaylığını veriyo,ilk doğumumda yoktu eşim hemde kızım6-7 aylıkken geldi askerden.
annenlere gitmek iyi fikir,bebeğini daha fazla üzme hayata daha sıkı sarıl tatlım,zaman herşeyin ilacı

işte budur :) afiyet olsun bebişine loplop et olsun kan olsun can olsun :)

hepimizin bebişleriiineeeee inşallaaahhh

ay canım benim aynı durumdayız atandığım hafta düğünüm vardı balayını öğretmen evinde geçirdim

ay ben işe yurtdışına gittim yaa yurtdışı fuar görevi verdiler kocamdan 10 gün ayrı ve teeee HongKong'ta Alla'ın Çinlileriyleydim

hem nasıl canım yaa ben bel ağrımdan temizlik yapamıyorum kocam daha fazla çalışıyo benden ona da diyemiyorum. annem temizliyodu o da anneannem rahatsızlandı köye gitti ona bakmaya 1 aydır yok ki 1 ay daha olmicak. geçen hafta ellemedim evin içinde resmen toz topakları oldu.. utandım vallahi salı misafir gelcek oldu. pazartesi akşam bi giriştik kocişle o süpürdü ben sildim derken bayasını hallettik ama misafir gidince ev gene aynı oldu.. akşam gidince yemek bile yemeye halim olmuyo bırak yapmayı.. doğumdan sonra da çalışıcam zorundayım çünkü ev almayı planlıyoruz. tek maaşla da olmaz hem bebek hem ev.. Allah yardımcımız olsun diyorum sadece

canım sabırlı ol ne olur. benim eşim de evliyken askere gitti.sana kötü bir örnek vereyim ben geçen sene haziranda 4,5 ayık bebeğimi aldırdım ve ağustosta eşim askere gitti.çok zor günler geçirdim. ne mutlu sana ki ondan bişey taşıyosun yanında. bebeğini üzme inşallah kısa dönem gitmiştir. 1 yıl oldu askerden geleli. iyi tarafından bak en azından bebeğin doğduğunda babası yanında olacak.ağlama sana bıraktığı emanete iyi bak o da senden ağlamanı değil bebeğine iyi bakmanı ister

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…