2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canım akşam akşam sevindirdin beni güzel haberlerinle.Ben demiştim ağzın kulaklarında çıkacaksın inşallah diye.Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım.Benimde yarın detaylım var heyecanım hat safhada ama kalbimi ferah tutmaya çalışıyorum.İnşallah bende güzel haberler getirebilirim sizlere.

Oh oh ne güzel akşam akşam bu ikincidir sevincim.Biri yeşil erikten diğeri senden canım.Dualarım sizinleydi hep Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Hay allah razı olsun canım. Yine Hızır gibi yetiştin. Maşallah diyelimde puf umuza nazar değmesin..

ne demek canım rica ederim..güle güle kullan

Kızlar çok heyecanlıyım yarın detaylıya gireceğim.Randevum öğlen 1.30 da lütfen dualarınızı eksik etmeyin bebişim için.:18:

canımmmm heyecan basmıştır seni şimdi..hadi güzel haberlerle gelirsin inş

4,5 kilo normal canım. Hiç kilo almadan hamilleği geçirmek diye birşey ben ne okudum ne duydum Her ay 1 kg almak en ideali

Bazı arkadaşlar 2 kilo almışlar... yani maşallah diyim...

Ben yuksek sesle bir sey okusam nefes nefese kalip kalbim carpiyor dusun artik

Ben acaba kalbimde bi sorun mu var diye düşündüm çünkü gizli kalmış kalp sorunları gebelikte ortaya çıkabiliyormuş... Madem bu durumda yalnız değilim içim biraz rahatladı...:)

Gözünüz aydın olsun...:) Yeşilerikkcim dediğin gibi Allah dermansız dert vermesin ikiniz adına da çok sevindim...:)

Butun gun aklimdaydin cnm hic vaktim olmadi girmeye smdi firsatini buldum coook sukur allaha cook mutlu oldum super bi haber rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsn ins..hadi gozumuz aydin ins. 😊

Aman benim kafa leyla, seninde iyi haberlerin gelecek bak bana şimdiden malum oldu.

Yeşilerik canım yanlış yazmışım, gözün aydın canım

Allah soyletti kizzz. Bizimde bagirsak prob var. Insallah temiz cikacak inaniyorummm

ne demek canım rica ederim..güle güle kullan

Seyyy acaba cok mu oluyoyim pufpufum bide telden ayarlasak su isi :)))

canımmmm heyecan basmıştır seni şimdi..hadi güzel haberlerle gelirsin inş

Ohhh beee çok şükür Rabbime gözün aydın çileğim.Rabbim her zaman güzel haberler getirmeni nasip etsin.

Cok sevindim kotu bir sey cikmayacagini biliyordum. Gecmis olsuun.Simdi sira cilekte♥

Ne guzel haberler bunlar Allah kotu seyleri bir daha yasatmasin. Enfeksiyon da geçer sen dert etme.

Aminnnn canımmm Rabbim hiç birimize kötü şeyler yaşatmasın.Enfeksiyon için dr bol su iç dedi su şişesi elimde geziyorum canım :)

Allah razı olsun canım ama kötü olaylar yazıp sizleri de kötü etkilemek istemiyorum.Hassas bir dönemden geçiyoruz etkilenmeyelim acı olaylardan.Bundan sonra hepimiz güzel hayırlı olaylar paylaşırız inşallah.
İyi ki tanıdım sizi

ohh ohh ne güzell tüm hamişlerimizin gözü aydın , işallah sağlıcakla şu süreci atlatıcaz hepimiz işallah yarabbim

Aminnn canım inşallah

Kızlar çok heyecanlıyım yarın detaylıya gireceğim.Randevum öğlen 1.30 da lütfen dualarınızı eksik etmeyin bebişim için.:18:

Dualarımız seninle canım hayırlı güzel haberlerle gel inşallahhhhhh

Merhaba bacilarrrr
Biz geldik oglumla ama bitmis bir vaziyette
Misafirleri agirladiktan sonra misafirlige gittik bu saatlerde donduk

Guzel dileklerin icin tesekkur ederimmm pufpufummm ♥♥♥
O senin guzel yurekliligin

Ewettt gecmisi okudum geldim muhabbetler on numara cilek ve erige coook sevindim bi arkadasin tanidigi golwomen in sanirim rahmini kaybeymis cook uzuldum bu da onun sinavi rabbim sabrini versin ins..
Ben de bugun uyandim ise gtmk istemedim artik hergun ayri stres dayanamiyorum basim catliyo vatandasla ugrasip laf anlatmak cok zor zaten carpintim var bi de onlar ustume geliyo vs. Durum boyle olunca saglik ocagina gttm 3 gun rapor yazdirdm snra arkadasimi cagirdm bi guzel oturduk kisir yaptik dedikodu yaptik nasil da ozlemisim evde olmayi ohhh miss..
Saglik ocaginda tartildim 71 ciktim ama umrumda degil artik bn kndimi gayet cagla sikel gibi hissediyom😊😊

Canim basim agriyor diye pek gecmisi okumadim....
Sayende ozetini aldim sagol
Cilek ve erik arkadaslarim guzel haberle gelmissiniz gozumuz aydin
Ohhhh belinda arkadasinla iyi keyf yapmissin canim yarasinnnn....
Dinlenmek bebisle seninde hakkin tabi

Guzel haberler gelceksin insallah dualarimiz seninle!

Bravo bence en iyisino yapmissin.yeter kisenin keyfin yerinde olsun gerisi viz gelir tırıs gecer

Saol kuzucum iyi ettim valla evet bebegim de mutlu inşallah kipir kipir yavrum bugün♡♡

benim kizim sevinince yuppii cok eglenceli diye bagirir.. simdi bende bagirmak istiyorum..
yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
cok eglenceliiiiiiii

Sayfalar hızla ilerlemiş yetişemedim yeşil erik ve çilek surat ikiniz adına da cok sevındım darısı basıma.

canım haberinize çok sevindim... Allah'ıma şükürler olsun.. sen mutluysan biz kat be kat mutluyuz. Allah'ım bir daha yaşatmasın o günleri.. dediğin gibi dermansız dert vermesin bizlere...

aaaaaay eriğim yaaaa çok sevindim valla.. İşte böyle Allah'a inanıp bol dua ve istan etmeden yola inançla devam edince belkide bazen böyle kader dönüyor iyi şeyler gösteriyor bizlere.. Süper valla

Cok sevindim canim arkadasim...tekrar girecegim opuyorum sizi

Cok sevindim kotu bir sey cikmayacagini biliyordum. Gecmis olsuun.Simdi sira cilekte♥

Ne guzel haberler bunlar Allah kotu seyleri bir daha yasatmasin. Enfeksiyon da geçer sen dert etme.

Aman benim kafa leyla, seninde iyi haberlerin gelecek bak bana şimdiden malum oldu.

Yeşilerik canım yanlış yazmışım, gözün aydın canım

Gözünüz aydın olsun...:) Yeşilerikkcim dediğin gibi Allah dermansız dert vermesin ikiniz adına da çok sevindim...:)

benim kizim sevinince yuppii cok eglenceli diye bagirir.. simdi bende bagirmak istiyorum..
yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
cok eglenceliiiiiiii

Sayfalar hızla ilerlemiş yetişemedim yeşil erik ve çilek surat ikiniz adına da cok sevındım darısı basıma.

Canlarım, güzel annelerim, bitanelerim. Sizlerle konuşamayınca nasıl bir boşlukta oluyorum anlatamam. Hala memleketteyim,o yüzden sık giremiyorum ama yarın dönüyorum evime. Sevincimi paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Beni düşünmüşsünüz cok mutlu oldum. Geçmişi okuyamadım bugün de. Beni affedin:-(
Hepimizin bebişleri çok iyi olacak inşallah. Allah hayırlı dogumlar nasip etsin bizlere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…