2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar anadolu yakasında hamile platesi yapıcak kurs arıyorum ama çoğu caddede bana uzak yerlerde , daha şimdiden belim kalçam vs ağrımaya başladı, doktorumda plates yada yüzme öneriyor, yüzme yapamam soğuk dışarısı hasta olurum ama plates benimde aklıma yattı ama 5 aydan sonra kendi başınıza yapmayın muhakkak uzman kişilerin gözetiminde yapılsın deniliyor. allahım şimdiden topallamaya başladım ilerde ne olucak halımm, hani çalışmasam evde olsam sorun değil bir şekilde idare edilir ama

Sabır istiyorum Allah'tan sadece oğlum için çünkü onu düşünmek zorundayım babası bana emanet etti onu.

oooyyyy canım benim güzel yürekli arkadaşım yürekten gelen güzel sözlerin için çok teşekkür ediyorum...

valla ben son çarem olursa veririm benim için önemli ve güzel bi anı çünkü..

aaaaaay eriğim yaaaa çok sevindim valla.. İşte böyle Allah'a inanıp bol dua ve istan etmeden yola inançla devam edince belkide bazen böyle kader dönüyor iyi şeyler gösteriyor bizlere.. Süper valla

Şükürler olsun kizlar...herseyimiz normal çıktı. Doktorumuz bakti inceledi hafif bir sizinti var ama önemsiz dedi. Down sendromu dusunderecek bir bulgu yok dedi....tabletten yazıyorum. ?. Hepinize iyi dilekleriniz ve dualariniz icin teşekkür ederim. Eve gidince laptoptan bakarim ayrintili yazarim..çıkıyorum cok opuyorum...

Cok sevindim kotu bir sey cikmayacagini biliyordum. Gecmis olsuun.Simdi sira cilekte♥

Ne guzel haberler bunlar Allah kotu seyleri bir daha yasatmasin. Enfeksiyon da geçer sen dert etme.

Son düzenleme:

olur mu canım yaaa ne üzmesi.. yani senin için yaşadıkların için elbet üzülüp acını binevi paylaştık o ayrı ama yaz tabi.. İçinden ne geliyosa yaz paylaş.. Bazen ders oluyo bizlere bazen tecrübe, Allah tekrarını asla yaşatmasın inş

cidden ooohhhh beeeee süpersiniz kızlar yaaaa önce erik şimdi sen harika vallaaaaa

Ben zaten erikten de sen den de umudumu kesmemistim kotu hic bir sey dogmamisti icime biliyordum kotu bir sey cikmayacagini. Gecti bitti insallah ohhh beeeeee!

ohh ohh ne güzell tüm hamişlerimizin gözü aydın , işallah sağlıcakla şu süreci atlatıcaz hepimiz işallah yarabbim

Çok şükür canımm.. Gözümüz aydınn. İnşallah hepimiz sağlıkla sıhhatle kucağımıza alıcaz bebişlerimizii..

arkadaşlar sizin mesajlarda çok güzel smiley görüyorum. ama benim mesaj metnimde onlardan yok.. bir iki tane numarasını bildiğim var anca onları yapıyorum :))
Acaba benim ayarlarda mı bir problem var.. Cep telefonundan girince olmuyor tamam ama laptopta da aynı durum geçerliii

ceptende pc dende çıkıyo canım ama açman lazım..

Anlatıyorum : yukarıda sağda "kullanıcı kontrol paneli" ne gir.. Az aşağıda solda "seçenekleri düzenle" ye tıkla.. sonrada aşağılarda "çeşitli seçenekler" başlığı altındaki "mesaj editörü" kısmını "gelişmiş düzenleyici" yap ve bu şekilde kaydet

sonra dilediğin gibi kullan , msj yazarken çıkcaklar...

Hay allah razı olsun canım. Yine Hızır gibi yetiştin. Maşallah diyelimde puf umuza nazar değmesin..

Gözünüz aydın kızlar, allaha şükür güzel haberlerle döndünüz.

Bugün ayrıntılısı olan arkadaşlar sizlerin yazılarıda alıntılıyamadım, sizlerin sonuçlarıda çok güzel, hayırlı olsun

Hepinizi öpüyorum iyi geceler

Canım yesilerik ve cilegin guzel haberleri var. Insallah bende haftaya size guzel haberler verebilirim.. ama icim rahat inşallah korktugumuz gibi olmayacak..

Bak şimdi hem gizemli hem dışa dönük nasıl olunuyor bacım.Bu benmiyim?Eşimle aynı işyerinde farklı odalarda çalışıyoruz.Ekim de hamileliğini öğrenenler topiğinden arkadaşlar bilir.Laptop tek günün az bir kısmı bende geriye kalan zamanlarda eşimde duruyor.O yüzden gündüz konuşmalarının bir kısmına katılabiliyorum ancak.1-1.5 aydır haftasonları genelde babamın yanındayım biliyorsun annem vefat etti babamı yalnız bırakamıyordum.Babamı yeni eve taşıdık ev yerleştirmesi falan filan haftasonlarımda doluydu hep.Eğer gizemliyi bunun için dediysen açıklık getirmiş oldum.Öpüyorum canım benim.

Çok sevindim canım, gözün aydın, minik kelebeğini üzmek yok bidaha ok

Canım yesilerik ve cilegin guzel haberleri var. Insallah bende haftaya size guzel haberler verebilirim.. ama icim rahat inşallah korktugumuz gibi olmayacak..

Aman benim kafa leyla, seninde iyi haberlerin gelecek bak bana şimdiden malum oldu.

Yeşilerik canım yanlış yazmışım, gözün aydın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…