2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Kociste atti kahkahayı

Cnm 40 gunu tek seferde kullanamazsin zaten tek hekim en fazla 20 gun verebilir. Parca parca alirsin cnm goreve baslamanda gerekmez tabi idarene bagli ama sorun cikarmiyorlar genelde ya da en kolay yolu rapor bitimini cmtesi ne getirmek boylece araya gunde giriyor rapor ustune rapor gorunmuyor... ama olmazsa mecburen bitince yenisini alacaksin ki ben 5 +5+5 seklinde almayi dusunuyorum

pufpufcum merhaba ben yeni katıldım. denizlideyim. ilk bebeğim ve kızım olacak doğum tarihi 21.06.2014 ve ismi İKRA olacak inşallah. yaşım 26 beni de eklersen sevinirim

banada öyle geliyordu geçiyor emin ol bi bakmışsın doğum olmuş..sabırsızlanıyrsun ama tadını çıkar bende gün sayıyordum..hamileliğinde zevkini yaşayın..ben pek yaşamadım ya..aşerme vs olmadı.streslerm oldu ama çok şükür üstesinden geldim sağlıklı oğlum var ins sizinde olur..

canım bn de normalde kiloma çok dikkat ederim ama şu an hiç bir şekilde umrumda değil bebeğim sağlıklı olsun da inşallah ben de aynı şekilde senin gibi düşünüyorum bebeğim için alırım kilo olsun diyorum sonuçta canımızdan bir can çıkacak ve bunun da bir bedeli olacak.. insanlar işte maalesef kıskançlıklarından napacaklarını bilmiyolar canım.. ben sürekli felak nas okuyorum bu tiplere karşı allah esirgesin inşallah..
benim de ilk başlarda feci şekilde sivilcelerim artmıştı millet noldu sana felan diyodu bi de bunları diyenler gebelik geçirmiş insanlar yani anlamaları lazım.. çok ta tın çok ta fifiii:))

iyi yapmışsın tatlım bende çok mutlu oldum branşdaşlarımı görünce
zaten aynı branş olsun olmasın hepimiz kardeş olduk bu topikte..

Ayy ne guzel cokta tin cokta fifi

Kızlar Ben eşimle 7 buçuk yıldır evliyim ve sürekli en büyük sorunumuz bu sigara oldu çocugu ben çok istedim sigarayı bırak dedi
bırakamadım ama çok şükür mevlam nasip etti hamileyim
Sizlerden yardım istiyorum ben bugün kesin karar aldım bu son sigaram olsun dedim ve birdaha içmek istemiyorum
çünkü meleğimden değerli değil o duman benim için sizden ricam bırakanlar nasıl bıraktı neler YAPTINIZ ne tavsiye edersiniz
Birde ben nisan ayına kadar daha çalışmak zorundayım ve işyerimde herkes içiyor bu zıkkımı görünce dayanamıyorum bana yardım edin tavsiyelerinizi bekliyorum
destekleriniz için teşekkür ederim şimdiden

Bende de yanlara doğru genişleme var öne doğru değilde. Sanki hamile değilimde kilo alan bir bayanım. Gerçi evet kiloda aldım hemde tammmmmmmmmmmm 6 kg offf çok canım sıkkın bu duruma

hayır canım neden sıkıyosun canını yaa hiç takma verirsin doğumdan sonra bir daha gelmez bu günler tadını çıkarmak lazım canım

kızlar ben tekmeleri 2 gündür aynı yerden ve aynı saatte yiyorum dogrumudur yaa ben delirmedim dimi ilk baslarda olemi hisedilio daha ılerıkı haftadakıler yardım ediiinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…