2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ben de 3 kilo aldım ve benimde aşağıda duruyo evde bile eşofmanın bol lastiği sıkıyor hep indirip giyiyorum her şeyi. otururken filan çok rahatsızım

canım ben 58 kaldım en son 63 tüm 5 kilo aldım yani bi iki kilo daha aldım doktorun tartısıyla farklı oluyo ama bende tam tersi çok aşağıda hissediyorum tam kasıklarımda

ben çokmu aldım diyordum ama sanirim herkes aşagi yukari ayni almiş

canım çokk çokk geçmiş olsun allah acil şifalar versin bir an evvel inşallah bol bol dinlen inş. iyileşirsin..

ben çokmu aldım diyordum ama sanirim herkes aşagi yukari ayni almiş

dün iş yerinde bayanın biri canımı sıktı baktı baktı süzdü baya bi beni önce ondan sonra çok mu kilo almışsın ne dedi daha 4 aylıksın karnın biraz fazla gibi geldi dedi arkadaşlar da güldüler felan hatta ben de sinir oldum yoo dedim gayet normal her ay bir kilo almışım dedim ooo sen şimdiden böyleysen sonrasını düşünemiyorum diyo!!ayy kadın bi de müdür yani ağzıma geleni söylicektim de sustum neyse dedim milletin gözü göz değil yaa kafayı taktım akşam çerez felan koymuştu eşim yemedim(

mujumm geçmiş olsun canım boşver yat hep dinlenmeden geçmiyor şimdi eşim ayağı dolasıyla geçmiş olsuna geliyolar ya bende hiç dinleemiyorum bide k.v. bizde öyle rahat yatamıyorum o yüzden de sarıyo benimde etrafımı grip engel olmalıyımmmmmm::18:

Çok şükür canım bugün ikinci kez yazışım ve kendime bir muhatap bulabildim.İlgin için tşk ederim.

yok aslında ondan değil o çok yazılıyor ınan bn bıle takıp edemıyorum ayfadakı her yzıları gozden kaçmıştır emınım yazdıkca daha da iligili oluruz inş

Of cnm yaaa saol cvbın için. yaşamayan bilmez kimseye anlatamıyorum, insanlar normal baş ağrısı sanıyor ama yok kafam yastıktan kıpırdayamıo kıpırdattığım anda tüm beynim dışarı çıkarcasına çatlıo (( walla krizsiz günüm 10 anca 4küsür aydır (( Allah yardımcımız olsun! Hiçbir şey yapamıyorum o ağrı varken! Sadece ağrıyan tarafa yatıp kalıyorum
Hamilelikte geçer dediler, geçmedi, 3 aydan sonra biter dediler bitmedi! ... Sağlıkla gelsin de inş napalım çekioruz.
Ben de çin yağı, kolonya, vicks vs bulup sürüyorum! Migrense parasetamol etkili değil zaten, azıcık bile olsa fayda etmio.
MagneZyumdan memnun kalırsa söyle lütfen! Onu da deneyim...

Bu arada kızlar benim beklenen tarih 18 haziran, cinsiyet erkek inş :) yaş 32, ilk, istanbul eklerseniz sevinirim.

Herkese sağlıklı hamilelikler!!!

Canim aynen dedigin gibi kizimda hareketleri azalinca dr gittim ve suyu azalmis dedi 6 ayliktim o zaman.
Suan oynuyo bebisim cok mutluyum dr sekreteriyle gorustum simdi. Yorgunluga bagli olabilir yinede kafana takiliyorsa gel bakalim dedi persembe gunu gidecegiz ins. Annemde yorgunluktan olur dedi ve haklilar bi kac gundur nasilsa bebisim oynuyo iyi deyip ev isiyle ugrastim mutfak dolabi banyo dolabi kendi dolaplarimizi falan bastan duzelttim hep is cikardim kendime anlayacaginiz. Bugun bisey yapmadim korkudan uzaniyorum.

Kocisi aradim bize cikolata gonder diyecegime bize sigara gonder demisim :)) hey Allahim ya..

puhahahaha hay Allah iyiliğini versin kızzzz valla kahkaha attım yorumunu okuyunca

ben 4 kilo almişim 56 olmuşum ve bebeginizi nerde hissediyorsunuz benim sürekli göbegimin altinda ve hafif bir baskı bile çok rahatsizlik veriyor bu 2. hamileligim ilkinde hiç böyle degildi

ben hissetmiyorum hâlâ

oyyyy cnm çok geçmiş olsun
ben daha hissetmiyorum diye üzülüyordum üzülmiyim bari sen bile 20.haftadasın daha hissetmemişsin

hadi bakalım ben 2013 haziran annesiyim.oğluşum oldu..sağlıkla ve mutlulukla ALLAH kucağınıza almayı nasip etsin inş..AMİNN..

bazen böyle 2013 haziran annişleri yazıyo benim çok hoşuma gidiyo ama bana o günler şu an ne kadarda uzak geliyo..bian önce zaman geçsin istiyorum

Eblem cim ben de bana değer vermeyenlere ben sağlığımı tehlikeye atıp değer veremem dedim zamanla azalttım görüşmeyi. Önce konuştum ben astım hastasıyım durumum normal insanlarda bile farklı açık havada dahi sigara dumanına maruz kalınca hastanelik oluyorum ya ben ya sigara dedim resmen hepsine. onlar mekana gitmeden bana söylüyorlardı sigara içiliyor burda diye ben de gitmiyordum. Sonra hep sigara içmeyenlerle arkadaşlık kurdum. Sigara içen biriyle merhabam bile yoktur diyebilirim. Benim için çok önemli bi kriterdir. Eş adaylarımda bile ilk sorduğum bu olurdu içiyorum ama bırakırım filan diyenleri hemen postaladım. Çok şükür içmeyen bi kocam var

milletn ağzı torba değilki büzesin canımmm boşverr banada neler diyolar genişlemişin diyolar bi hamile arkadaşım var onun erkek olunca karnı biraz çıktı o benden iki ay önde ve ben şuan ona göre hem daha genişim hemde daha çok kilo aldım bana işte sen zor vericen kiloları bilmem ne diyo bende olsun kuzum için razıyım versemde olur o sağlıklı olsunda diyorum öyle doğru diyosyn diyoo normalde kiloma dikkat eden bi insanım şimdi bebeğim için hoşgörüyorum bide yüzüm çok sivilcelendi millet naber demeden e bu surat diyo kızıyorum sonrada diyorum normall sonuçta gebeyimmm takma kafana bebeklerimiz sağlıklı olsunda veriririz sonraaa...

Öylelerine allah sana da versin bebek de sen hiç alma de geç. Yememzlik ne demek hepsinin köküne kibrit suyu. Deli midir nedir onlar

Anne Adayımız Yaş :26: Kaçıncı Bebiş Şehir BDT Bebiş Cinsiyeti Bebiş İsimlerimiz
pufpuff 27 İlk İstanbul 24 Haziran ERKEK Ahmet Efe
oetgsl 31 İlk İstanbul 14 HaziranERKEK
ilepetzog 26 İlk İzmir 14 Haziran KIZ Ada
seraaap 30 İlk İzmir 17 Haziran
mihrimah24 27 2. Bursa 23 Haziran
miss_night 25 İlk Bursa 6 Haziran
guness14 30 İlk İstanbul 21 Haziran ERKEK
bahar3432 31 İlk İstanbul 17 Haziran ERKEK
sevgi2005 27 2. İzmir 26 Haziran
fabor 38 2. Bursa 18 Haziran
blackgirll 28 İlk Konya 9 Haziran ERKEK
nimet1 34 İlk Newyork 15 Haziran
zkibar82 31 İlk İstanbul 25 Haziran
Plebisit82 31 İlk Kahramanmaraş 17 Haziran ERKEK Hasan Kerem
Azerikizi91 22 İlk İstanbul 1 Haziran ERKEK Ali Yasin
wilmos 28 İlk İstanbul 15 Haziran
deryaderya17 29 İlk Balıkesir 29 Haziran ERKEK
ttet 25 İlk Samsun 10 Haziran KIZ Zeynep
besebaba 27 İlk Van 19 Haziran KIZ
CLeOpaTRa 24 2. İstanbul 29 Haziran
mymahkamab 23 İlk Isparta 29 Haziran
patikpat 28 İlk Antakya 2 Haziran ERKEK
yazyagmuru07 24 2. Antalya 8 Haziran
bademcube 27 İlk Ankara 9 Haziran
GD2104 24 İlk Bursa 13 Haziran KIZ Elif
ESMERSIRINE 28 İlk Adana 20 Haziran
ciceek 27 İlk İstanbul 6 Haziran ERKEK Muhammed Ayaz
gültuğ 31 İlk İstanbul 25 Haziran KIZ Erva Eflin
nagihannnn 23 İlk Bursa 24 Haziran
lilyum0320 29 İlk Ankara 16 Haziran KIZ Cemre Elvin
adaarin 26 İlk Adana 6 Haziran ERKEK Arın
ahmtkdr 22 İlk Ankara 11 Haziran ERKEK
balmmm 21 İlk Malatya 6 Haziran
SERPILzh 34 2. 5 Haziran
tubakara 29 İkinci Gaziantep 9 Haziran ERKEK
LoReNaaa 33 İlk İzmir 8 Haziran
famura 30 3. İzmir 2 Haziran
mozijiku0134 23 İlk Kıbrıs 6 Haziran
pretty_rose 27 İlk Kayseri 30 Haziran KIZ Beren
cileksurat 33 İlk Eskişehir 12 Haziran KIZ Asya Melek
E_M_A 27 İlk 19 Haziran
umudumrabia 20 İlk Ankara 12 Haziran KIZ
negiff 34 İlk İzmir 14 Haziran
nokul90 23 İlk Kütahya 9 Haziran KIZ
Zemrush 27 İlk İstanbul 1 Haziran
judith35 27 İlk İzmir 20 Haziran ERKEK Demir
UfuruktenPrenses 29 İlk İstanbul 26 Haziran KIZ
Rosaleda 30 İlk Tekirdağ 23 Haziran KIZ
belinda31 25 İlk Diyarbakır 20 Haziran ERKEK Mustafa Eymen
eseski 24 2. Eskişehir 16 Haziran ERKEK Yiğit
SERAP54 37 2. 25 Haziran
denizkao 30 2. Ankara 6 Haziran
zehranurum 26 2. İstanbul 26 Haziran
RaziyErkan 21 İlk Almanya 5 Haziran
Feyza81 22 İlk İzmir 7 Haziran ERKEK
axigirL 26 İlk İstanbul 17 Haziran ERKEK
EMLEB 26 İlk Bilecik 7 Haziran KIZ
betul1645 25 ilk Bursa 14 Haziran ERKEK Mustafa
10YBetul 26 İlk Kütahya 21 HaziranERKEK
POLY74 39 2. İstanbul 13 Haziran ERKEK
ashkk 30 İlk Bursa 18 Haziran
pembesebboy 28 İlk İstanbul 7 Haziran KIZ
Kedim 29 İlk Bursa 20 Haziran
sengul1 25 3. Viyana 1 Haziran
didari 30 İlk 29 Haziran
HUZEYFEE 31 İlk Eskişehir 6 Haziran ERKEK Ahmet Faruk
karemine 26 İlk İngiltere 3 Haziran ERKEK
Lahesis 31 İlk Denizli 16 HaziranERKEK
ankara12 36 İlk İstanbul 27 Haziran ERKEK
bkti2 26 İlk Manisa 3 Haziran KIZ Alya
burchecan 26 İlk İstanbul 14 Haziran
alangu 34 İlk Mersin 14 Haziran KIZ
Ayaz12 25 İlk Çanakkale 26 Haziran ERKEK
cips 23 İlk İstanbul 15 Haziran KIZ Zeynep
Julietta 30 İlk İstanbul 27 Haziran
esmeraldaszone 31 İlk İstanbul 19 Haziran
deterjan 32 İlk Ankara 28 Haziran KIZ
1melodi 28 İlk İstanbul 26 Haziran
ist3434 27 İlk İstanbul 23 Haziran KIZ
cedi85 28 2. Ankara 12 Haziran
tubaceyln 28 İlk Bursa 16 Haziran
almisim 24 2. Ankara 13 Haziran
rapunzel_ysr28İlkAntalya27 Haziran
leylvea34İlkİstanbul15 Haziran
huzursokagi0127İlkSivas18 HaziranKIZ
beyazzzzzz28İlkİzmir2 HaziranERKEK
kulvan212.Bursa2 Haziran KIZ Ada
esmeradr27Ankara16 Haziran
elpim29İlkİzmir18 HaziranKIZ Su
neslihanbursa24Bursa18 HaziranKIZ
organiksekerr282.25 Haziran
aysenazim272.Sakarya15 HaziranERKEK Akif
karadenizki31İlkİstanbul12 HaziranERKEK
tugbaglc25İlkİstanbul9 HaziranKIZ
GOLD_WOMEN24İlkBayburt9 HaziranKIZ
YalnizMelek312.İstanbul29 HaziranERKEK Eymen Efe
pearly1905232.Bolu27 HaziranKIZ
babygel8 HaziranKIZ
yesso1978352.15 HaziranERKEK
juliette0928İlkKuşadası11 HaziranKIZ
yesilerikk28İlkBartın23 HaziranERKEK
Delilah25İlkSiirt10 HaziranKIZ
elif13527İlkManisa7 HaziranİKİZ :13:
akmelek30İlkManisa2 HaziranKIZ Derin
brcnkb25İlkİstanbul4 HaziranKIZ Melek
bergennnİlkEskişehir21 HaziranERKEK
nurmur8727İlkİstanbul21 HaziranERKEK
ucakKIZ Elif Hayal
azsekerli27İlkKonya1 HaziranKIZ Ezgi Defne
mrsPhoenix28İlkİstanbul5 HaziranERKEK Mete
babygel35İlkAnkara8 HaziranKIZ Su
esbel29İlkAnkara24 HaziranKIZ
suncaptain27İlk28 Haziran
hasretim_27İlkİzmir14 HaziranKIZ
simage26İlkİstanbul20 HaziranKIZ
lilas85282.Mersin3 HaziranKIZ
didasesa828İlkİstanbul21 HaziranKIZ Liya

Bende de yanlara doğru genişleme var öne doğru değilde. Sanki hamile değilimde kilo alan bir bayanım. Gerçi evet kiloda aldım hemde tammmmmmmmmmmm 6 kg offf çok canım sıkkın bu duruma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…