2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

ayy canım benim çok geçmiş olsun intagram hesabına baktım gördüm şişliği Allah korumuş sizi..
ve hesabında bi dua var bebeğin için o kadar güzel o kadar hoşuma gitti ki çok duygulandım ağlattı beni..:2::2:

aman allahımmm bu ne tatlı bişey yaa dudakları mı onlar ki oyyy bayıldımmm bu cicişlere yaa kızım olsaydı ben de böyle cicişler alırdım çok şirinler sağlıkcakla giymeyi nasip etsin allah..

Evet teyzesi dudakları artık bi dahaki sefere canım kızın olur ona alırsın

Gigus olculerini hic sormayin kizlar .... .
75 den 85 e gecis oldu ve buyumeyede devam ediyor.....
Bu durumdan sadece babamiz memnun dikizleyip duruyor
Bende aynı öyleyim 75 den 85 çıktım valla hiçde sevmem büyük göğsü ama elden bişe gelmez inşallah daha çok büyümez

Benim sat da 8 eylul.birazda unutmustum ama simdilik boyle.ultrasonda5-6 gunde ondeymisim.oglum olcak canim allah izin verirse.temizlik takintisi bende de var bu aralar pek gucum kuvvetimde yok oyuzden pek yapamiyorum icim icimi yiyo.

Kizlar yine yataktan yaziyorum size. Allah a sukur 7 saatir atesim cikmadi umarim da cikmaz. Ama su oksuruk cok kotu oksuruken cigerlerim, kaburgam, ve kasiklarim cok agriyor.oksurugumu tutmaya calisiyorum resmen.burnum da hala tikali o da agri yapiyor. 5 gunluk raporum var.surekli uyuyorum uyumayinca buralari okuyorum.dideseda arkadasimiz mıydı hatirlamiyorum cok gecmis olsun.tek tek alinti yapamiyorum ama beni dusunup gecmis olsun diyen tum can arkadaslarima bir kucak dolusu opucuk ve tesekkur yolluyorum. Son olarak temmuz annesi bir arkadas vardi eger okursa biyle olmasi cok normal canim.bazen hareketler azaliyor.ultrasonda net gozuken kizimizi da allah annesine bagislasin.takipteyim kizlar duzgun alıntı yapamasam da affola

Gigus olculerini hic sormayin kizlar .... .
75 den 85 e gecis oldu ve buyumeyede devam ediyor.....
Bu durumdan sadece babamiz memnun dikizleyip duruyor

Heheheheeee cok guldum kiz.. bende ilk bebegime hamileyken tam destekli 75 takiyordum. Kayinvalidem sutumun olacagina hic inanmazmis. Oyle bir sutlendiki goguslerim desteksiz 90a kadar cikti beden :)) simdide hizla buyuyorlar tabi benim kociste memnun :))

Ben astım hastasıyım ve açık alanda biri yanımda sigara içse bile daralıp oksijen ilacımı almak zorunda kalıyorum. Bana sadece birkaç miligram gelirken içiçi bunu hergün kat kat fazlasıyla ciğerine gönderiyor. Çocukken çok kızardım ve sigara içenlerle hesaplaşıcam derdim ( hala da bi tarafım hakkını helal etmiyor ) ben nefes almak için para dökerken onlar zehirlenmek için para harcıyor üstelik benim oksijenimi de engelliyor diye. Bu yüzden çok sevdiğim bi çok arkadaşımı kaybettim.Onlarla bi yere gittiğimde sigara içerlerdi veya evlerine gittiğimde vs... ben o gece genelde hastanelik olurdum oksijen tüpüne bağlanırdım bi kaç saat. Zamanla arkadaşlarımdan vazgeçmek zorunda kaldım. Eskiden hiç kafeye resturanta gidemezdim sigara içtikleri için ,camdan bakardım imrenirdim bazen içeri girerdim heveslenip otururdum 5 dk sonra kalkardım. Çok şükür yasak çıktı ben de bir iki mekan gördüm.

Şimdi siz çocuğunuz olduğunda yanında içmeyeceksiniz diyelim. Elleriniz ve saçlarınızın hatta teninizin nasıl koktuğunu tahmin bile edemezsiniz ne kadar parfüm sıkarsanız sıkın. Resmen sisli havalarda gaz kokar ya şehir aynen öyle baca isi gibi kokuyor sigara içenler. O zehirli ellerinizle mi evladınızın yüzünü okşayacaksınız. Hadi bunu da geçin çocuklar annelerini kokularından bilir derler ama sizin kokunuzu bile gerçek değilki... Tüm sigara içenler gibi kokuyorsunuz belkide... Annesinin gerçek kokusundan bile mahrum olan bi evlat düşünün ki koku anne çocuk ilişkisinde çok önemli bilirsiniz.

Şuan organlarınız daha sağlıklı çünkü gençsiniz, akyuvarlar hızlı çalışıyor çabuk temizliyor kanı peki 10 yıl sonra oğlunuzun kızınızın arkasından nasıl koşacaksınız ?

Ağır yazmış olabilirim ama sadece ayna tutmak istedim rica ile olacak bişey değil bu azaltmakla da olmaz pat diye bıçak keser gibi olmalı. Kendi hastalığımdan yola çıkarak bireysel düşünmeyin istedim. Kırmak itham etmek değil amacım. Kimse gönül koymasın emi

kızlar ya dün parkta dolasırken bi köpek üzerime doğru koşmaya başladı bende köpeklerden çok korkarım bu arada o kadar korktum ki anlatamam birşey yapmadı ağrım falansa olmadı ama çok korktum işte bebişe birşey olmamaştır dime inş. yaa zaten harekerlerini hissetmiyorum görüşmemde taa subat 3 de çokk merak ediyorum yaaa ((

Canim tekrardan gecmis olsun. Allah sifa versin.
Bazen hareketlerin azalmasi cok normal demissin. Sende de mi oluyor. Benim minigimde iki uc gundur cok hareketli degil. Merak ediyorum bende

iyi yapmışsın canım sen neredesin :)))))

çookkk geçmiş olsun canım...dikkat et kendine..bir an önce iyileşirsin inşallah...

göğüs meselesi bu hamileliğin en güzel yanı oldu bende.vucuduma göre küçücüktü sırtüstü yatınca eşim hani nerdeler diye dalga geçerdi yazın ince şeyler giyince özellikle,şimdi çok memnun maaşallah:)) küçük göğüslülerin sütü çok olurmuş bn öyle okumuştum,inşallah öyle olur.ibrahim saraçoğlu na geçen tv de sordular ne süt yapar diye.bol bol üzüm ye dedi çekirdeğini de beraber.yazın üzüm çok olur şanslıyız bol bol yiyelim

çok sağol canım tamam aksam haberleşiriz o zaman süt izni nasıl oluyor onu da bana bildirirsen çok sevinirim nasıl kullanabilirim

geçmiş olsun canım rabbim en kısa zamanda şifa versin ...

inşallah bırakırsın canım sen de. bebek var işin ucunda sonucta. başka hiçbir şey bir insana sigarayı birakması için böylesine bir sebep olamaz heralde.

Agir bir yazi olabilir cogu insan su an zarari az diye dusundugu icin iciyordur.onlari hakli bulmuyor ama anliyorum. Seni ise hakli buluyorum ben de de faranjit var sigara icilen bir ortamda duramiyorum nefes almak diye bir sey yok sadece aci var bogazim yaniyor ve aciyor. Sacim a sinen azixik koku bile vende bas agrisi yapiyor. Dun doktordan cikidta kantinden portakal suyu alayim dedim o sigra kokusi nerdeyse beni oraciga yigiveriyordu son anda esim geldi allahtan.yasamayan bilmiyor ama iceeken etrafuniza da bir bakin ondan nerdeyse bayilacak kadar rahatsiz olan biri mutlaka oluyor.koku konusunda ise kadraj tamamen hakli kendi kokunuz maalesef olmayacak.birakmak cok zor eminim belki gercekten birakmak da istemiyor da olabilir insan. Ama birakamam diyenler icin yukarda bir suru arkadas biraktim yazmis esim birakti. Kayinpedeeim sigaradan koah oldu ve birakmak zorunda kaldi. Umarim kimse bunu yasamaz.gercekten kafasina koyan birakiyor

Ben pekmez cok tukettim canim uzum pekmezi :) ozellikle muhallebi seklinde bol bol da su ictim. Diyet falanda yapmadim hatta ilk zamanlar kilo bile almistim. Kizimin anne sutu almasini o kadar cok istiyordum ki. Ilk zamanlar baya ugrastim biberon vermemek icin. Iyiki de ugrasmisim icim cok rahat ilk 6 ay yalnızca anne sutuyle besledim. Sonra 15. aya kadar bol bol icti sutumu bebisim :) Buradan butun annelere sesleniyorum bebeginiz emmek istemedigi zaman sakin pes etmeyin. Ilk zamanlar anne sutunu cekmek zor geliyor onlara ve biberonu tercih ediyorlar. Ama sonra bir alistilarmi birakmak bilmiyorlar. Anne sutunun faydalarini anlatmaya gerek duymuyorum bilmeyen yoktur herhalde :)

cok erken değil mi , kaçıncı haftadasın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…