2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canim yengen icin uzuldum gercekten Rabb'im sifasini versin toparlansin tez zamanda ins.
Annenlerede hak ver ama canim seni dusunmusler onlarda hakli soylememekle.....
Bebisinide ozlermis oyyyyy kiyamam sana ben
Tatlim tabi ki yazacaksin buraya istedigin gibi.....
Ailemize anlatamadiklarimizi burada birbirimize yazarak destek cikiyoruz.....
En kisa zamnda hareketlerini hissedersin ins. Da icin dahada rahatlar canim

Âmin canım çok sağol

randevumuz aynı gun cnm :) ve cuma gunu asım var çok zor oluyordu işe gıdıp gelırken ben ayrılmak zorunda kaldım rabbım sabır versın

İnşallah canım rabbim hepimize ferahlık genişlik versin çok duygusal oldum anlatamam oto b.a ağlayasım geliyo ya
bide utanıyorum kocaman kadın oldum ağlamıyım diyorum olmuyo

randevumuz aynı gun cnm :) ve cuma gunu asım var çok zor oluyordu işe gıdıp gelırken ben ayrılmak zorunda kaldım rabbım sabır versın

Çok şükür canım bugün ikinci kez yazışım ve kendime bir muhatap bulabildim.İlgin için tşk ederim.

canım niye takıyorsun kafana hepimiz gireceğiz 20. haftamızdan sonra ayrıntılı ultrasona burada da konuştuk daha önce sakın ha .. o rutin kontrollerden biri. merak etme.. bebişi de gerilip üzme..

ayyy çok üzüldüm şimdi :2::2: peki canım benim doğum haziran 14 olcak insallah ben rehber öğretmenim en avantajlı nasıl iznimi kullanabiilrim bizim müdür falan problemde simdi onlara hiç soramam sen fikir verebilir misin

kızlar içinizde hamilelikten önce veya halen sigara kullanan varmı ?

yada bırakanlar azaltanlar

ben 8 yıldır sigara içiyordum. öğrendiğim gün bıraktım. ilk zamanlar zaten midem altust olduğu için istemiyordu canım ama şu aralar çok istiyooorr. eşim içtikçe canım çekiyor. şöyle bi kahve sigara muhabbeti yapsak diyorum falan tekrar başlamak istemem ama bilemiyorum. doğumdan sonra emzirme döneminde de içemem sonuçta. daha çookkk varr yani :S

ağlamakkkkkk istiyorummmm

ben 15-16 yasımdan beri kullanıyorum 10 yıldır yani bırakamadım bir türlü çok pişman oluyorum içtiğim zaman ama tutamıyorum kendimi doktorum da biliyor içtiğimi ama hiçbirşey söylemedi internetten baktım birde KK da bi sayfa açılmış orayı okudum günde en fazla 5 diyorlar benim arkadaşımda içmişti yengemde içmişti ama sürekli beynim karışık bi zarar veriyormuyum bebeğime diye
ama bırakamıyorum

Allah korumuş valla. dikka et hastaneyede yanında biri varken git. kontrol etsinler seni takip etsinler

cok geçmiş olsun.allah bebeğini ve seni birbirinize bağışlamış.....

ay bende rehber öğretmenim aynı branşmış
nerde görev yapıyorsun canım

bebeğe zarar veriyor tabi canım orası kesin. ben içemezdim o andan sonra. zaten eşim de asla izin vermezdi. benim yanımda bile içmiyor. sen ne kadar içiyorsun peki. biraz azltmaya çalış bari.

aynen canım bende uykumdan sık sık uyanıyorım dönmekten,rahat edemiyorum.fazla yorma kendini.merak etme bebişin iyidir sürekli hareket halindeyken bende hissedemiyorum oturunca veya uzanınca hissediyorum.benimde 3 subat randevum ama devlete gidicem yarın detaylı ultrasona sıra almaya...

ay canım şimdi gördüm de Allah korumuş vallahi güven olmayacak hemşirelere de.. çoookk geçmiş olsun hem bebişine hem sana.. dinlen canım vallahi işimizi daha önde tutuyoruz bazen hiç olmayacak şey yapıyoruz.. göbişlerde en değerli varlık bebişlerimiz var onların da bizim yorgunluğumuzdan stresimizden etkileneceğini unutuveriyoruz. bol bol dinlen arkadaşım.. çok geçmiş olsun tekrardan..

bebeğe zarar veriyor tabi canım orası kesin. ben içemezdim o andan sonra. zaten eşim de asla izin vermezdi. benim yanımda bile içmiyor. sen ne kadar içiyorsun peki. biraz azltmaya çalış bari.

En fazla 5 tane içiyorum iş stresi evin stresi bu duygusallık bahane çok işte bırakamıyorum
birde büyük lokma ye büyük konuşma demişler arkadaşım günde bi paket içiyordu yalvarırdım ona içme diye ben olsam içmem diye
al bak başıma geldi bırakamıyorum ama azalttım çok şükür bazen günüm güzel geçiyorsa 2 taneye kadar düşüyor
inşallah temelli bırakırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…