2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Evet canım ama eşimden utandım öyle hıçkıra hıçkıra ağlayamadım ağlasam açılacaktım aslında
çok kafama takıyorum sanırım ben herşeyi bu aralar çok duygusal oldum

Kızlaaaaaar biz geldiiiiik :):)

Dün kontrolümüz vardı ve cinsiyetimizi öğrendik :) Biz de pipililer kervanına katıldık Rabbimin izniyle :):):) Bebeğim 202 gr sanırım da 17 cm :) Herşey yolundaymış. İç organları falan herşey normal dedi :) 4 lü tarama için kan tahlili verdim :) Korkarak gitmiştim ama şükürler olsun ki herşey yolundaymış :)

kızlar içinizde hamilelikten önce veya halen sigara kullanan varmı ?

yada bırakanlar azaltanlar

maşallah bebeğinede sanada
herşey yolundaymış ne güzel sevindim ikinizin adınada rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin

kızlaaaaaarrrrrrrrrr günaydın... şimdi okula bir yazı gelmiş milli eğitimden sanki benim için göndermişler yaz tatiline denk gelen analık iznini çalıştıgı döneme aktarabilir diye bir bilginiz var mı ben tam anlamadım yazıyı

Sevindim canım senin adına gözün aydın olsun.Allah yavruna bol bol sağlık versin inşallah.

Ayyyy arkadasimmm agzindan bal damliyo bendede ayni dert var ama be heyet raporluyum okula gitmiyorum ogrenmem cok zorrrr bisey ogrenirsen lutfen haber verrrr burdada

Bacilarrrrr oglumla iki tup kan verdik geldik
Normalde tek tup kan verir vermez ke dimi sedyede uzanmis olarak bulurdum....
Basimda doktorlar falan
Simdi oh be 4 tupe kadar bayilmadan kan verip rekor kirmisligim var
Sanirim bebegimi koruma icgudusu geliserek devam ediyor

Hayirli olsun canim
Rabb'im nasip etti mi er yada gec mucizemizi gonderiyor sukurler olsun
Bu guzel duygulari herkese nasip etsin

En kisa zamanda atlatirsin ins. Canim
Ayrica bizimki ust rutbesini aldi Emlebim artik disaridan hareketleri gorunur oldu bu dahada guzel oluyor

oyyyyyyy kiyamam sana canim ya.....
Bende normalde o kadar duygusal biri degilimdir ama simdi ota cope aglar oldum :26:
Halsizlik basladiysa ihlamur falan ic canim basindan al tedbirini birde ilik dus cok iyi geliyormus....
Gecmis olsun

Masaallah ogluna
Gozun aydin canim guzel haberlerle gelmissin
Alalim senide bizim kaynanalar grubuna

Kizlar krem arayan arkadaslar icin fikir amacli yaziyorum herkesin kendi tercihi piyasada en cok.kullanilanlar ve fiyat olarakta en uygunlari gercekten ...benim karnim.cok belirgin degil aksamlari kocaman oluyor ve kasinti yapiyordu drumun tavisyesi uzerine PREGNACARE CREAM kullaniyorum gogus uclari icinde basladim LANSINOH kullaniyorum vucudum cok.kuruyo onunda sebamed bebek kremi ve yuz kremini kullaniyorum ....

Ayyyy arkadasimmm agzindan bal damliyo bendede ayni dert var ama be heyet raporluyum okula gitmiyorum ogrenmem cok zorrrr bisey ogrenirsen lutfen haber verrrr burdada

tabii canım hemen haber ederim bende okula geldim ve yazıyı okudum aynı şoku yasadım inşalah komple izini tatil sonrasına aktarırız ama pek sanmıyorum sadece dogum öncesi 5 haftayı kullanabiliriz belki canım ama heber aırsam hemen bildiririm burdan

günaydınn güzel anneler ve bebişleri....kızlar zarada inanılmaz indirim var haberiniz olsun..özellikle bebek şeyleri çok güzel :) ben kızıma aldım bi kaç tane çok şık çok güzel şeyler..haberiniz olsun bakabilirseniz bakmaya çalışın :) bi ara koymaya çalışcam fotoğrafını...bakmanızı tavsiye ederim :)

günaydın
sana birşey danışmak istedim normalde isminde betül mü ?

ben kızıma bu ismi vermek istiyorum da sen memnunmusun isminden

evet canım ismim betül ve çok memnunum anlamı çok güzel
ve anlamlarını taşıdığımı söyler herkes babama hep teşekkür ederim bu ismi verdiği için
bence ver kızına çok güzel

gerçekten mi bende şimdi okuldayım hemen sorayım müdüre
öyleyse çok mutlu olacağım.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…