2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canım sen Ankara'damı yaşıyordun?eğer yakın bir şehirdeysen Eyüp ekici işinde iyi bir radyolog diye biliyorum.O yüzden en iyisine göndermiş seni doktorun endişelenecek birşey yok.

Gunaydin anneler.....
Tekmelerle yeni gune merhaba dedim
Beni bu aylarimdayken oglumyn uyandiracagi hic ama hic aklima gelmezdi

Canim cok gecmis olsun.....
Hemsirelerdeki su sorumsuzluklara sinir olmamak icten degil.....
Rabb'im korumus seni canim
Ayrica kendinide bebeginide yipratma artik....
Hicbirsey sizden onemli degil.....

Canım çok geçmiş olsun Allah daha büyük rahatsızlıklardan korusun seni ve bebeğini.Ama sende ikinize dikkat et.

çok geçmiş olsun canım. Herkese günaydın

Günaydin canim dostlarim rabbim öncelikle hepimize hayirlisiyla bebeklerimizi kucagimiza almayi nasib eylesin!! Bizde hemen hemen 2 sene ugrasdiktan sonra güzel rabbim bizede nasib eyledi ve isteyen herkezede nasib eder insallah kimsenin kucagi bos kalmaz!! Bende 15 haziran dogum yapcam insallah sizinle paylasmak istedim:) Allah yar ve yardimcimiz olsun hepimizin

hepinize kocamannn günaydınn sanırım şifayı kapmışım yaaa üst solunum yollarım berbeatttt çok ilerlemden müdahale ediyorum ama bkalım mikropları yenebilicemmi

azerikızı hayırlı olsun tekmelrin bende birisinden tekme yiyice bu kadar sevinicem aklıma bile gelmezdi
çok güzel hep vursun hissediyosun ..

Günaydınlar olsun hepimize cici anneler

günaydın hatunlar ve datlı bebeklerii

günaydınnnlaarr

herkese günaydın... güzel bir gün olsun :)

canım ne güzel Rabbim hepimize yaşattı bu duyguyu hoşgeldin sayfamıza Allah'a şükürler olsun diyelimmmm

canım geçmiş olsun işte böyle farketmeden nasıl yoruyoruz bebişlerimizi biz artık normal insanlar gibi değiliz +hamileyiz o yüzden daha dikkatliolmamız gerekiyo hemşire konusundada doktorlarda aynı ya biz makinamıyızda dikkat etmiyolar ya makine mühendisleri bile özen gösteriyoişine tabi her doktor için konuşmuyorumda.. sorumsuzca sinir oldum hemşireye

Kızlar herkese günaydın
bende bugün daha halsizim sanırım şifayı kapanlardanım bende
bide çok ağlak duygusal bişey olduk cıktım aksam durup dururken ağlamaya başladım eşimde şaşırdı noluyo sana dedi şaştık kaldık
engel olamadım ama döküldü gözyaşlarım bebeğimi çok merak ediyorum niye tekmelemiyor diye akşam çok konuştum meleğimle o yüzden ağladım galiba

çok geçmiş olsun tatlım kendine dikkat et güzelim...

Kızlar bugün biraz keyifsiz uyandım.Geceleri pek uykumu alamıyorum sürekli sağa sola dönmekten.Kalçalarım ağrıyor artık.Hergün uykusuz işe geliyorum kendimi çok yorgun hissediyorum.Bebeğin hareketlerini de hissedemiyorum henüz ve randevu 3 şubatta.

günaydın canım sana da sanırım hepimizde bir halsizlik mevcut günlerce dinlenip yerimden kalkmak istemiyorum ben de inşallah o günler de gelicek meleklerimizin tekmelerini hissedicez gece uykumuzdan bile uyandıracak bizi biraz sabretmek gerekiyor sanırım.. rahatlamışsındır ağlayınca bazen ağlamak iyi geliyor insana..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…