2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Buraya sanırım iki üç kez yazdım ama ne hikmetse aranızdan biri çıkıp da hoş geldin vs demedi

hoşgeldin canım niye demeyelim bazen cok birikince sayfalar gözden kaçabiliyor hoşgeldin aramıza

canım ben hiç tavuk alıp yemiyorum marketten annem köy tavuğu kestirip soğutarak getirdi memleketten hemen dondurduk ondan yiyorum hatta yumurtada getirdi doğal kendi köyümüzden şimdilik yumurta da alıp yemiyorum bitince de bi marka var aldığım onu alırım artık malum bu tavuklar hakkında hiç iyi seyler söylenmiyo hatta bi piliç reklamında bizimkiler aynı kaynar suya daldırılmıyor çok hijyen diye reklam yapılıyor ya anaaaa dedim demek böylemi yolunuyomuş gözümde iyi şeyler canlanmadı imkanın varsa tavuk yerine balık al ye haftada bir ben haftada bir balık yiyorum sütüde cam şişede günlük süt alıyorum uhtlerin hiçbir faydası yok diyolar

arkadaşlar bişey sorucam hani şu göbekte koyu renkli bir çizgi oluyorya bazı hamilelerde, siz öyle bişey varmı ?

internete göre bu dönemlerde başlarmış
canım bende yok daha göğüslerde koyulaşma da yok hatta büyümediler bile korkuyorum ya sütüm olmazsa benimkiler neden değişmiyo diye

üzme canım bebişini bu arada hatırlatıp yaranı deşmek istemem ama benimde ablam var benden büyük ama bekar bazen çok kaprisli olabiliyo şimdi sen evlisin hamilesin ablan da senden büyük daha yeni biriyle tanışıyo filan kendini belkide kötü hissetmiş olabilir sen anlayış göster.. beni hep evin büyük kızı sanıyolar ben evliyim ablam bekar diye bozuntuya vermiyorum gururu kırılmasın diye bu arada ben sana özelden msj attım çok çok özel

Canim ben iki gundur bebegin hareketlerini daha az hissediyorum. Sende boyle oldu mu hic varmi bir fikrin.
Diger arkadaslar da cevap verebilir.

can bende ilk hissettiğim zamanlar bi gün oluyo çok hafif kıpırtı sonra iki gün hiç bişiy hissetmiyorum bazen bi tekme sonra yine tık yok araştırdım bende 20. hafta dolana kadar sabırlı olucaz sağlam tekme yemek içinevham yapma birde uzanırsan daha çok hissedebilirsin inşallah

Tebrikederim canım oğluşunu... Uzun zamandır göremiyorum seni arada bi uğrayıp kaçıyorsun anlaşılan...:)
İsim konusunda net karar vermedik ama büyük ihtimalle Kaan olacak gibi gözüküyor...
evet canim bu raralar ne dogru durust ugrayabiliyorum.nede bisiler yazabiliyorum
.kaan ismide cok guzel.biz iki kiz ismine kararliydik.ikisinden biri olacakti :) ama erkek cikti simdi erkek ismine karar vermeliyiz.kiz olarak elisa yada mina istemistik.kizi olacaklara fikir olsun bu arada :) erkekse mert, mirac ,kaan ,burak , furkan simdilik begendiklerimiz arasinda :) bakalim hangi isim nasip olacak.bu arada kaynana adayi olmusum diyen arkadas cok,guldum mesajina :)

cok tesekkurler cqnim benim.yazini cok begendim ve cok dogru katiliyorum.senin meleginin cinsiyeti belli mi

Kizlar hatirlar misiniz bilmiyorum cumartesi galiba hasta oluyorum diye yazmistim.Hasta mi beter oldum.o gece bir atesim cikti ilik dusa girdim.minosetle dustu.sabah bir daha .minosetin etkisi 6 saat suruyor. 6 saat sonra ates cikmis.belirrilerim ise yok yok.Ates, bogaz agrisi, burun tukanikligi, geniz akintisi, baş agrisi ve oldurucu bir oksuruk. Ilk gum oksuruken ciğeri m agriyordu.simdi o gecti kasiklarim agriyo ve yine oksuruken basim agriyor. Doktora gittim 37.5 38 derece ates sinir dedi. 38 daha çok mus.sormayin benim 38 e de cikti hemen indi.Antibiyotik augmentin verildi.ayrica assist ve gargara.once gogus hastaliklari bakti sonra kadin dogum.augmentini hamileler kullanabiloyormus.su an atesimin düştüğü bir zamda uzanirken yaziyorum. Ama basim agriyor ve burmum tikali nefes alamiyorum.Bebegi gordum iyiydi.ama dondugumse 38 e çıktı atesim. Dua edin. Ben ve bebegim Allah a emanet iz .

Son düzenleme:

Rabbim acil sifalar versin canim. Cok cok gecmis olsun.

Canim cok gecmis olsun bu hafta hasta olan cok allah yardimcimiz olsun. benide kasik agrisi korkutmustu ama bak bebegin iyiymis. benide rahatlattin sagolasin canim.allah acil sifalar versin.

Canım geçmiş olsun.Rabbim bir an evvel şifanı verir inşallah.Allah bebişini koruyordur merak etme canım o emin ellerde.

Cok gecmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin insallah

kızlar morhipo da indirdik kampanyası var %70 indirimler var hep.belki bakmak istersiniz.bikaç bişey aldım millet talan etmiş :) birazdan diğer topiğe yüklicem

İyi günlerde kullanın, bebişinde sende :)

Canım geçmiş olsun, geçen hafta bende öyleydim, duocıd 350 mg verdi hemen 2. Tablette ateşim düştü. Geçer korkma, ama dinlen

çook geçmiş olsn cnm Allah acil şifalar versin

EMA 'cım sende iyi haberlerle gel inşallah bnmde cumartesi randevu heyecan dorukta

Canim ben iki gundur bebegin hareketlerini daha az hissediyorum. Sende boyle oldu mu hic varmi bir fikrin.
Diger arkadaslar da cevap verebilir.

Canim misal bugun biraz uzulmustum hareket yoktu....
Aksama dogru moralim duzeldigi an tekmeleri yemeye basladim
Bazi gunler daha sakin olurken bazi gunler hic durmak bilmiyor

Bak aslinda o yonden dusunmek aklimin ucundan gecmedi canim.....
Iki ablam var biri sozlu bu en buyugumuz.....
Evlendigimde de beni istemeye geldiklerinde falanda cok cok kirildim onlara......
Benim mutlu gunum sonucta somurtmalar bilmem neler.....
Ama once gel deyip sonra kimsenin haberi olmasin sende gelmeyebilirsin demesi kirdi beni acikcasi.....
Yazini cevapladim canim sormak istedigin olursa sor cekinme ;-)

Canim cok cok gecmis olsun .....
Benimde en korktugum bu viruse yakalanmak.....
Hamileler heleki cok cok zor atlatiyormus ....
Portakal mandalina ve kivi en iyi gelen meyveler canim sik sik tuketmeye calis....
En kisa zamanda atlatman dilegiyle....
Rabb'im seni de bebeginide korusun canim ♥♥♥

kızlar 48 kiloyla hamile kaldım, şimdi 54 kiloyum. Var mı benim kadar kilo alan? Doktorum çok zayıf hamile kaldığım için normal olduğunu söyledi ama ben yine de rahatsızım bu durumdan. Hatta eşim önümden yemek almaya başladı :)))))) eskiden aman hayatım ne yersin ne içersin diyodu sürekli :))))))))

Evet zayıf hamileler çok kilo alırmış, biz 20 haftalığız, 3 kilo aldık 64 le başladım şimdi 67 yim. Kiloyu takma bence, ben ne bulursam yiyiyorum, hamur işi tatlılar hariç. Genelde meyve tatlıları ve çikolata, o da çok az

Hasta olanlara çok geçmiş olsun, bende geçen hafta çok ağır atlattım 2 gün işe gidemedim, terlemeden iyileşilmiyor. Allah acil şifalar versin.

ooo süpermiş senin, maşallah 3 kilo çok iyi. ben aşırı tatlı, çikolata falan yedim ilk 3 ay. kilolar ordan geldi sanırım. normalde tatlıyı hiç sevmezdim ama şimdi sürekli tatlı istiyo canım. ister istemez takıyorum kiloyu, aslında şükretmek lazım bebeklerimiz sağlıklı olduğu için...

Bende 65 kilo ile hamile kaldım, 4,5 ayda 5 kilo aldım. Kiloları hiç kafama takmıyorum. Hamileliğe hazırlık için 11 kilo vermiştim. Bebeğim sağlıklı bir şekilde dünyaya gelsin. Kilo herşekilde verilir.

Evet kızlar kilo hiç önemli değil, sağlıklı olsun yeterki bebişlerimiz. Nasıl olsa onların peşinde koşturmaktan zayıflayacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…