2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Geçmiş olsun canım bende 20 gündür öksürükten kurtulamadım bayağı ağır bir grip geçirdim. Gribi atlattım çok şükür ama öksürük hala geçmedi

Canim stres yapmiyorum desem yalan olur. Yarina kadar iyice dinleyeyim diyorum olmazsa dr giderim. Aslinda daha 17. haftama yeni girdim ama yaklasik iki haftadir hissediyordum cok guclu olmasada gun icinde sik sik kıpırtılarini hissedebiliyordum.:18:

Seninde oksurukten kasiklarin agridigi oldu mu canim? Benim aklim orda bi garip kasiklarim (
Olmaz mı canım hala da öksürürken ağrılarım oluyor.Çok korkuyordum bebişe zararı olacak diye. Şu anda şiddetli değil öksürük buna rağmen kasık ağrısı oluyor. Ve grip olduğum dönemde düşük riskim de vardı.İkisi bir arada mahvetti beni.

Canim bayagi erken hissetmissin ne guzel, merak etme bence hareket ediyodur bebisin ama kisa suruyodur annesi :) tatli bisiler ye ic oyle bekle arada,ise yariyo diyolar.

Yaa cok gecmis olsun tatlim allah korusun. ay gecirdik sayilir bi daha yakalanmayiz insallah. bende olmadi haftaici gidicrm sanirim dra korkuyorum.

Yaa cok gecmis olsun tatlim allah korusun. ay gecirdik sayilir bi daha yakalanmayiz insallah. bende olmadi haftaici gidicrm sanirim dra korkuyorum.
Allah razı olsun canımcım Rabbim evlatlarımızın acısını göstermesin inşallah. Git tabii canım ihmal etmemek lazım.Hem korkuların geçer stres yapmazsın.

kızlar morhipo da indirdik kampanyası var %70 indirimler var hep.belki bakmak istersiniz.bikaç bişey aldım millet talan etmiş :) birazdan diğer topiğe yüklicem

aynen canım beni daha önce böyle şeylerde hep arıyorlardı her ay mutlaka gel diyorlardı kiloma bakıyorlardı yapmam yapmamam gereken şeyleri söylüyorlardı ama bu defa sadece ilk hamile kaldığım zaman tarttı kayıt yaptı o kadar ikili test yapılınca gel dedi gittim dedim gel demiştiniz baktı yüzüme şaşkın bir ifadeyle tamam üçlüyü yaptırınca gel dedi bugün dedim üçlüyü yaptırdım tamam dedi yine hiç bakmadı çarşamba gel kan alalım ondan sonra aşı dedi beni doktorun yanına gönderdi ilaçlarım yazılsın diye doktora da dedi ben çay içmeye gidiyorum dedi ve gitti çok ilgisiz geldi bana

biizm burdaki ebeler öyle canım bi soru soramıyosun acayip acayip tavırlar sinir cevaplar ne yaptıklarını anlamak mümkün değil beni aramıyolar canım her ay bi gün verip savıyolar başından yarın ben de gideceğim sağlık ocağına
çok çook geçmiş olsun canım bu ara herkez dökülüyor hastalıktan ben kendimi eve kapattım dışarıya hiç çıkmıyorum ödüm kopuyo hasta olacam diye
Kizlar ozel hastaneyemi gidiyorsunuzz yokxsa devlete mi

özele gidiyorum canım çok ta memnunum

Son düzenleme:

İyi bi dr bulmak icin ugrasiyoruz bide bunlarla ugrasicaz demekki.. banada hep ariyolar dediler ama gitmesem hicccc. ustunkoru hersey ve bizim drda cok lakayit bi adam. Benide dedigin gibi bir kere olctuler o kadar. Ozeldeki drumda kontrol etmiyor ama diger konularda harika ilgili. ben kendim yapiyorum kilo takibimi. demekki asilarida ben takip edicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…