2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

kızlar bebişimizin cinsiyeti şükür belli oldu kız olarak ekler misiniz beni de :)

ne güzel canım görmüşsün kızını maşallah ona ben de özledim kızımı görmek istiyorum ama üç haftam var

Ay allahım ne güzel, bizede nasip etsin güzel allahım
Vallaha şimdi kendimi hayal ettim gözlerim dolu dolu oldu..

Ya kızlar olamaz böyle bırsey ya
Moralımı duzelttım Yasın I'm güçlü tekmelere başladı.....
Ya bebegımı üzdüğüm ıcın nasıl pişmanım anlatamam sıze....
Bır tanem o benim ya herşeyım
Iyı kı var canım oğlum

Ay canım üzme annesi, üzülünce pısıp kalıyorlar tekme yok hareket yok... Ne güzel sık sık tekmelesin bakalım Yasin Bey

kızlar mesaim bitti ben kaçıyorum.. Görüşürüz yarın hepinize bebişlerinizle çoookk mupusmutlu bol tepikli akşamlar..

Ay ye onu teyzesi, evet sizinkinin yüz hatlarıda çok netti. Ama benim kafam hala sıvının fazlalığında.

Darısı başına tatlım, haberlerinizi bekliyorum
Canım benım yengemınde olması gereken sıvının ıkı katıydı çok şükür yıgenım saglıcakla geldı dunyaya
Sen gönlünü rahat tut canım hersey güzel olacak
Canım yasa takılma lütfen.....
Inan bana da neler soylendı yasım 22 ...
Çok şükür su ana kadar olan problemlerı yok ettık sadece basında gecıcı kıst çıktı ama bunuda atlatıcaz ıns.
Sende gönlünü ferah tut canım sag salim alacağız kucağımıza ıns

Ay canım üzme annesi, üzülünce pısıp kalıyorlar tekme yok hareket yok... Ne güzel sık sık tekmelesin bakalım Yasin Bey

Sorma babygel im bır daha annesı üzmeyecek oğlunu
Kızlar üzüntü stres yok yasaklıyorum sızlere ....
Reçeteyı yazan : bebeklerinizin teyzesi

sinirlenip de moralini boşuna bozma canım anlayışsız insanlar maalesef her yerde var. takma kafana he de geç..

kızlar çok sağolun ya iyi ki varsınız bir de mesajınızı beğenmek adına birşeyler yaptım ama oldu mu beğenebildim mi bilmiyorum

Sorma babygel im bır daha annesı üzmeyecek oğlunu
Kızlar üzüntü stres yok yasaklıyorum sızlere ....
Reçeteyı yazan : bebeklerinizin teyzesi

Ben sevdim reçeteyi, üzmeyelim bebişleri...

Ah canım ahhhh burası Turkıye ıste...
Ya ınan ben bu halımle sıra beklıyorum polemıge gırmemek ıcın....
Kapıda kocaman oncelıklı olarak hamılelerın yazıyor ama takan kım.....
Sınırli olmamakta elde degıl ama daha dıkkkatlı ol canım...
Bebeklerımızı uzmemeye gayret edelım :-(
Gecmıs olsun

KIZLAR SANIRIM BEN TEKME YEDİĞİMİ ANLAMIYORUM
bu sabah erken kalkıp yatakta beklıcem bakalım varmı tekme
gün içinde sürekli oturuyorum ben bide telefon trafiği felan pek dinleyemiyorum aralarda böyle su dalgalanması gibi hissediyorum ama
şiddetli değiş bugün ahçı ablamız dedi sabah yataktan kalkmadan dinle bakalım anlarsın dedi denicem

hepinize iyi akşamlar ben kaçar bu saate kadar sabrettik bugün de izin almadım hadi hayırlısı

sağol canım ben de tam senin yazını alıntılıyordum ki senin mesajını gördüm evet canım zaten kadın etrafında birkaç kişiye daha bulaştı benden önce geveze mi geveze ama son sözü de ben söyledim kapıyı çarpıp çıktım öyle kaldı zaten sıra almaya gittim dediler isim çıkmıyor arzalıymış makine hemşireyi de görünce aşıyı sordum ondan sonra ilaçlarım bitti dedim o da gitti doktora söyledi hemen insanlar çok kötü olmuş bunu bir kez daha farkettim iyi insanlar olsa da kötüler daha fazla hafta sonu zaten başka insanlar moralimi bozmuştu bu da üstüne tuz biber oldu neyse herşeyi beynimden silmek istiyorum kızım için senin konuyu tam anlayamadım aradım bulamadım ama akşam tekrar bakacağım sen de üzme kendini acaba yemekten sonra birer çikolata mı yesek bebişler mutlu olsun tatlı tatlı

Canim ben iki gundur bebegin hareketlerini daha az hissediyorum. Sende boyle oldu mu hic varmi bir fikrin.
Diger arkadaslar da cevap verebilir.

Kizlar ben carsambadan beri cok hastayim hele ctesi oksurmekten kasiklarim agridi agladim hep, mahvetti bu hastalik beni. bugun biraz oksuruk ve burun akintisi var vede kasiklarim agriyo ara ara, bisi olmus mudur sizce? Bugun saglik ocagina gittim o yuzden dra gitmedim salak gibi ve icim hic rahat degil

Canim ben iki gundur bebegin hareketlerini daha az hissediyorum. Sende boyle oldu mu hic varmi bir fikrin.
Diger arkadaslar da cevap verebilir.

Canim bi makalede okumustum, hareketleri hissetmeye basladiktan sonra takip etmek gerekmis. Hareketler bayagi azalirsa dra gitmek lqzimmis ama daha kucuk bizim bebisler o hareket ediyo ama sen hissetmiyo olabilirmissin,bence suan bosuna stres yapma gun icinde hareketleri hissetmen yeter bence.

Bende bugun saglik ocagina gittim cnm o nasil bir kalabalikkk allahtan ebe ciktida sordum,valla bende anlamadim nasil is kimsenin umru degil resmen. banada sabahtan gel kan alalim dedi sonra yapicakmis haftaya izne cikicakmis. gitmesem bugun beklesem hic aramicaklar!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…