2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ohh geçmiş olsun atlattın darısı başımıza. Babaya mı benziyo yok artık şimdiden mi

Evet vallaha yüz hatları çok güzel belli, babanın kulakları ve burnu aynı, alın kafa yapısı... Ama benim gibide güler yüzlü olur inşaallah, huyuda babaya benzesin bari allahım

kesinlikle canm boşuna üzdün bugün kendini bak işte böyle düşün ne güzel.. çok şükürler olsun bir dayanağın var evladın ve eşin en önemlisi de Rabbimiz var tabiyki daha ne isteyelim:))

Evet tatlım üzülmek yok...
Hersey bebıslerımız ıcın

Cıceeegım canım destegın ıcın sanada teşekkür ederım canım

Az oncede annem aradı kızım neden gelmıyorsun falan ... Yalandan Hatırım kalmasın aksam vaktı olmuş şımdı arıyor sankı bu saatten sonra tek basıma gıdıcem...
Aramayıp benden de saklasalardı daha iyiydi neyse....
Bebegımde etkılendı kesın fazla tekmelemıyo benı :-(

Ayyyyy yerım ben onu ama
Kızlar saka maka belli oluyor ya kıme benzedıgı...
bızımkının dudaklarıda gozlerıde bırebır benımkıne benzıyor ....
Benım erkek versıyonum nasıl olacak bakalım merak etmıyor degılım

Son düzenleme:

ayyy canım ne güzel görmüşsün bebişi.. darısı başımıza.. kalbini ferah tut bir sorun çıkmayacaktır. internetten çok fazla bakma canım kafanı karıştırıp kalbini bozma..

Sakinnn :) Hoş geldin canım :) arada oluyor böyle şeyler biz de yazıyoruz görmemiş olabiliyor arkadaşlar yada siteden alıntılayıp yazarken hata alıp siliniyo falan. O yüzden takma kafana :)

Hoş bulduk evet sitede yazışmalar çok yoğun görülmedi sanrım

Ay ye onu teyzesi, evet sizinkinin yüz hatlarıda çok netti. Ama benim kafam hala sıvının fazlalığında.

ayyy canım ne güzel görmüşsün bebişi.. darısı başımıza.. kalbini ferah tut bir sorun çıkmayacaktır. internetten çok fazla bakma canım kafanı karıştırıp kalbini bozma..

Darısı başına tatlım, haberlerinizi bekliyorum

Hosgeldınız canım
Bu aralar gercekten sıte bır tuhaf......
Rabb'ım analı babalı büyütsün.....

Hoş bulduk canım.Amin öncelikle sağ sağlım kucağıma almayı nasip etsin Rabbim.
Benim hikayem biraz farklı aslında yaşım 37 tam 4 yıldır bebek için uğraştık 5-6 kez tüp denedim olmadı tam kafadan attım bebiş geldi:)
Tabi yaştan dolayı riskli gruptayım ve bebeğime birşey olur sorusu kafamı kemiriyor kaç gündür o kadar üzgünüm-ki nette araştırma yaptıkça asabım daha çok bozuluyor hiç iyi şeyler söylemiyorlarAllah yardımcım olsun

ohh geçmiş olsun atlattın darısı başımıza. Babaya mı benziyo yok artık şimdiden mi

Canım niye sıkıyorsun o kadar, dr. Randevun ne zaman? Sıkma takma, yapılan ölçüm ve testler hep tahmin ve istatistik. Amniyosentez yaptıranlar rahatlıyor ama ben yaptırmayı tercih etmedim, ve en ufak bi sorun, şüpheli durum geriyor beni, seni anlıyorum..

ayy bugün yürüdüğüm yol 1 haftalık yani yeter nasıl yorulmuşum :) geldim attım kendimi koltuğa ohhh keyif yapıyoz bebişle ama bi de azcık dürtse ne güzel olur

Bak benim kayınvalidem 40 yaşında doğurdu görümcemi ve sapasağlam maşallah. Onu da çok korkuttular şöyle olacak böyle olacak diye ama veren Rabbim çok büyük sana bağışlasın bebeğini. Rabbim seni de bebeğini de esirgesin inşallah. Allaha emanet...

Kızlaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr

Ben tekme yiyorum artık hemidee baya bayaaaaa tekmeeeeee 6 7 sefer aynı yere vurdu bu bir tesadüf olamaaaaaazzzzzzzz
Canım oğlum vur tekmeyi anneye

üüüfffff yaaaaa bende istiyorummmmm :2:
benim köfte uysal olcak heralde

sağlıklı sıhhatli ilerlesin inş cnm..

Eki Görüntüle 930884

bende bunu ördürdüm anneme anammmm pek güzel olmuş kızlar örgüde basit bilenler örmek isterse diye ekledim

uuuuuuy çok tatlıııııııı benişlş buuuuu + sarı oldu mu direk çekiyo beni

Hoş bulduk canım.

kızlar bugün sağlık ocağına gittim ilaçlarımı bitmişti onları yazdırdım bir de tetanoz aşısını sorayım dedim aramadılar çarşamba gel kan tahlili yapalım ondan sonra tetanoz aşısın yaparız dedi ya bu hemşire biraz gevşek davranıyor gibime geliyor eskiden beni böyle aşı durumunda tahlil durumunda arayıp çağırıyorlardı ben gitmesem hiç bir şey yapmayacak geçen hafta gidecektim ama çok hastaydım bir de hemşirenin yanına gittim aşıyı sordum birde ilaçlarım bitti dedim doktorun odası hemen yan tarafta oraya geçirdi beni doktora yazmasını söyledi o sırada dışarıdan bir teyze sen benden sonraydın neden beklemiyorsun dedi doktor hemen müdahele etti sağolsun ben aldım onu hamile ve önceliği var ilaç yazıyorum dedi çıktım dışarı devam ediyor söylenmeye bana bak dedim bilmiyorsan öğren ona göre konuş tamammı bu devletin bana verdiği bir öncelik her yerde bu böyle kes sesini dedim çıktım dışarı ay nasıl sinirlendim ya kızlar insanlar neden böyle ben bugüne kadar kimsenin sırasını almış insan değilim her yerde her zaman beklemişimdir sinirden resmen ellerim ayaklarım titredi hamile kadına böyle davranılır mı

ne güzel canım görmüşsün kızını maşallah ona ben de özledim kızımı görmek istiyorum ama üç haftam var

sinirlenip de moralini boşuna bozma canım anlayışsız insanlar maalesef her yerde var. takma kafana he de geç..

Oğlum oldu Adı Arın.maşallah çok şeker.darısı sizlerin başına artık.Ben park yatak aldım.bizim yatak odasında yatıyor bizimle beraber sıpa.sabah altı gibi de yatağımıza alıyoruz.bizimle uyanmaya bayılıyor:))))Alışveriş çok zordu.haziranda doğacak,ilk uzun kollu mu kısa kollu mu derken sürüyle kıyafet alınıyo.İlk ay uzun kollu giydirdim sonra dr u zaten kısa kolluya geçebilirsin demişti.Aklınıza geleni ve en iyi olanı alın derim.bu güzel zamanlar bir daha geri gelmiyor.

Allah bağışlasın canım maşşallah.. ben de ilk başta odama bir yatak alıp orda bakacağım ev alana kadar yatak alasım yok ama park yatak mı mantık yoksa beşik mi karar veremedim. park yatak kullanışlı mı?? sana sorayım deneyimli anne olarak..

ne güzel canım görmüşsün kızını maşallah ona ben de özledim kızımı görmek istiyorum ama üç haftam var

Sağol canım darısı başına, birde canını sıkma böyle densiz ne dediğini bilmeyen bir sürü insan var. Bebişini düşün rahat ol.hatta böyle yap çoğu zaman....vallaha dünya yansa umrumda olmaz önce bebişim , böyle bakıyorum herşeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…