2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

bende istemem filan dedim ama bayıldım hepsine. eskiden kızardım daha evlenmedim fol yok yumurta yok örme diye. Gözüm görürken elim tutarken öreyim derdi ( benim geç evleneceğimi bildiği için çocukta yapmam hemen filan diyordum kadıncağız iyice yaşlanırırm yapamam diye stok yapmış ) Şimdi iyiki örmüş diyorum. Bebeğimiz olacağını öğrenince ilk siparişimi verdim anneme ahanda bu http://deryaorgu.blogspot.com/2013/11/sar-civcivli-orgu-cocuk-hrka-ve-bere.html bitirmiş çok güzel olmuş örmek isteyen olursa diye koydum. Dahada sarı istemem her yer sarı oldu

valla canım sabrediyorum inşş annesini çok fazla bekletmez minik kızım

anne işte canım illa ki onlar örülcek renk renk model model ama onlarız da olmaz ki kış geldiğin de nasıl da giyecek minik kuzu annem iyi ki örmüş diyecesin
bende pek örgü işini sevmiorum ama gönlü kırılmasın diye de bişey demek istemiyorum

maşallah diyelimm

Eki Görüntüle 930800 Eki Görüntüle 930800

konu örgüden açılmışken kızı olacaklara benden bir öneri :) benimkinin cinsiyeti henüz belli değil ama kız olursa bende bundan istiyorum :)

bu ne ya bayıldım resmen cok tatlı duruyor bende yapıcam isten cıkınca
zaten şimdiden model araştırıyorum anneannesi ve babaannesi klasik modelleri yapıyolar anneanneye pantolonla hırka takımı verdim en son onu yapıyo ben böyle begendıklerımı örnek alıyorum işten cıkınca kendim yapıcam zaten bebiş hemen giyemicek bunları vakit buldukca yaparım bayıldım ama buna

örgü örnekleri istiyorsan burada da değişik şeyler var... kendi öremeyenler satın alabilirler www.senyapsensat.com

yaw kızlar beğenemiyorum ben bu beğen düğmesi çok saçma olmuş. Sağdaki reklamın aldında kalıyor buton basamıyorum deli oldum. Ne saçma işler yapıyorlar ya.

kesinlikle canm boşuna üzdün bugün kendini bak işte böyle düşün ne güzel.. çok şükürler olsun bir dayanağın var evladın ve eşin en önemlisi de Rabbimiz var tabiyki daha ne isteyelim:))

bende bunu ördürdüm anneme anammmm pek güzel olmuş kızlar örgüde basit bilenler örmek isterse diye ekledim

heheheh annesi yer onu tuhaf bir his hasta olduğum içinmidir ne pek sevinemedim bilee halsizlik ve yorgunluktan

yaw kızlar beğenemiyorum ben bu beğen düğmesi çok saçma olmuş. Sağdaki reklamın aldında kalıyor buton basamıyorum deli oldum. Ne saçma işler yapıyorlar ya.

çiçeek beğen butonuna tıklayınca reklam altında kalıyor ya en alttaki sayfa imlecinden sağa doğru çek sayfayı hani yukardan aşağı indiririz ya mesela imleçle bunu soldan sağa yap ben de zar zor buldum

Kızlar selam, kızımız çok iyi, kıpır kpır hiç durmadı ölçümlerde...el kol ayak hep kıpırdıyor, takla atıyordu.
Ölçümleri gelişimi iyi dedi doktor, ama amniyotik sıvı fazlalığı var dedi, bilmiyorum çok iyi şeyler okumadım şimdiye kadar, dua edin inşallah kötü şeyler çıkmaz.

Onun dışında 4 boyutlu çekilirken cd ye alındı, ve eli yanağında ve başında poz verdi çok tatlıydı kerata. Ama ayrıntılı ve 4 boyutlunu en iyi haftası 20-22 arası imiş. 20. Haftadan önce çok küçük olduğu için yüz hatları çok belli olmuyormuş, 22 den büyük olduğundada kafa bütün olarak ekrana sığmıyormuş...ona göre randevu alın zaten pahalı bir kere yaptırılıyor, onun için hafta önemli. Benim tecrübelerim bu.... Bu arada benim kız aynı babaya benziyor

arkadaşlar bişey sorucam hani şu göbekte koyu renkli bir çizgi oluyorya bazı hamilelerde, siz öyle bişey varmı ?

internete göre bu dönemlerde başlarmış

canım benim bi ara çıktı sonra geri kayboldu ama hatta biraz yan taraftaydı sağa doğru eşim de çok şaşırmıştı.. şimdi yok ama ben de şaşırmıştım..

ohh geçmiş olsun atlattın darısı başımıza. Babaya mı benziyo yok artık şimdiden mi

ayy evet çok şeker ama şeyi çözemedim şu civciv kısmını düze geçiyor da orda bi kesme falan mı yapılıyor bacaklarının yeri belli gibi duruyo:26::26::26::26raları çözemedim:26::26::26:

Canım çok basit önce annemde anlamadı ama biraz söktü filan buldu. 3lü saç örgüsü yapıyor ama ortadan ayırıyor ay nasıl anlatsam örgüyü bilen birine göster hemen anlıyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…