2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Ne güzel sevildiğini anlamış paşa
bizde buna benzer çok yasıyoruz bende aslan oğlum babaya bi teme atta görsün ne kadar güçlü oldugunu der demez hooop birkaç tekme yiyorum
ben dogurmak istemiyorum ama yaaaaaaaaa benimle kalsın hep böyle başka kimse sevmesinnnnn benim oğlumu
[/QUOTE]

annesi öyle demee doğsun annecim desin sarılsın sana minicik elleriyle ellerini tutsun o miss cennet kokosunu içine bi çek inşallah.. o zaman hiç bir şey umrunda olmuycak ne ailenin sana yaptıkları ne başka bişey bebişimiz mutluluk kaynaklarımız olucak inşallah..maşallah canım bu arada senin oğlan şimdiden annesinin sözünü dinliyo yerim ben onları yaa

Son düzenleme:

Bak şimdi fikirlerim degişir oldu olmadı ki bu yazı ama
onuda kokusuda yirim
bakalım paşamız şimdilik diliyor annesını
Esime kalsa bıran evvel dogur deyip duruyor

valla tatlım unuttum gitti ablamın dediklerini bir babam beni asırı sever ,
canım babam
birde eşim ve oğlumda sevdimi tamamdır daha ne isterim ben

Ayy teşekkür ederiz inşallah biz de seneye böyle girip siteye yazarız deneyimlerimizi :) Kızınız mı oldu oğlunuz mu? Ne zaman alış verişe başladınız? Beşik veya oda seçimi nasıl oldu? Küçük beşik aldınız mı aldıysanız hala kullanabiliyor musunuz? Ne önerirsiniz :))) Ayyy çok sordum sanırım

Benim de komuşumuzun gelini 8 yıllık evli hala tık yok. Tedavide görmüyor doktor sorun yok gençsiniz olur daha demiş adam 30 kadın 26 yaşında daha. Belki gizli gizli tedavi görüyorlardır bilemiyorum adam kasıklarından ameliyat filan oldu. Geçenlerde annem bana geldi 1 avuç prinç istedi ne yapıcan be azıcık princi dedim. O gelin 41 tane hamileden prinç toplayıp pilav yapıp yiyecekmiş kocasıyla. Allah kimseye dermansız dert vermesin inanmam ama hurafe murafe her şeye inanılıyor işte demek. 3 yılda 32 hamileden toplamış. Üzüldüm de yazık. Buralarda olsaydınız siz de alırdım biterdi hemen. Ben evleneli daha 4 ay oldu balayında hamile kaldım beni duyunca üzerime kim evlendiyse hepsinin çocuğu oldu demiş çok kötü oldum

merhaba kızlar benim gibi hala cinsiyet öğrenemeyen var mı aranızda( kordonu bacak arasından geçiyomuş üzerini kapatmış doktor bişey demedi yine.gelecek aya kaldı

ah canım ya rabbim sabır versin inş tez vakitte isteyen herkezin yüzü gülsün ben çok iyi biliyorum beklemenin sabretmenin ne kadar zor olduğunu benim de tüp bebekle oldu neler yaşadığımı tahmin bile edemezsin .arkadaşım 35 eşi de 40 yaşın da kendin de yumurta rezevri az kocasının da sperminin herketi hızı düşük yıllardır uğraşıyolar yemedikleri içmedikleri ot çöp kalmadı nasip iste olmayınca olmuyo rabbim ne zaman ister nasip ederse o zaman olur
arkadaşıma söyleyim canım bende bu pirinç işini ilk kez duydum bu denesin bakalım derdi veren rabbim elbet deramanını da verir

merhaba kızlar benim gibi hala cinsiyet öğrenemeyen var mı aranızda( kordonu bacak arasından geçiyomuş üzerini kapatmış doktor bişey demedi yine.gelecek aya kaldı

ben varım canım benimki de poposunu rahim duvarına dayadığı için ve bir türlü indirmediği için göremedik. şubatın başına randevumuz gün sayıyoruz yapcak başka birşey kalmadı..

söyle bakalım dermanın sebebi nerden olur bilinmez. Dua da manevi ihtiyaç sonuçta. Onun da eşinin sperm hızı düşükmüş. Sorun yok diyorlarmış sürekli. Vermeyince mabud neylesin mahmut demişler. Biz korunduğumuz halde üstelik şüphelenip ertesi gün hapı almamıza rağmen oldu hemencecik. İyice emin oldum ki bu sadece Rabbin tayin ettiği bişey..Olmayanlara da sabır versin

arkadaşlar bişey sorucam hani şu göbekte koyu renkli bir çizgi oluyorya bazı hamilelerde, siz öyle bişey varmı ?

internete göre bu dönemlerde başlarmış

yaparsa yapsın bakalım canım yer gök dua üstüne mevlam eylerse güzel eyler..kimine gecesinden verir kimini de böyle yıllarca aratır canım rabbimin takdiri işte sadece sabır...

ben varım canım benimki de poposunu rahim duvarına dayadığı için ve bir türlü indirmediği için göremedik. şubatın başına randevumuz gün sayıyoruz yapcak başka birşey kalmadı..
doktor çok merak ettiğin için göremiyoz dedi ne saçma hangi anne merak etmez ki,sinir etti beni çıktım özelden devlete gttim ordaki de göremedi sağlığı yerinde görünüyor haftasına göre boyu kilosu önde gidiyo çook şükür napalım gelecek ay öğreniriz

Annem taaaa ben evlenmeden filan beğendiği bebek kıyafetlerini modellik olsun diye örerdi. Üstelik hem bana hem kız kardeşime deli kadın ya
haftasonu anneme gittik onları getirdi yalan olmasın 20 filan örgü yelek vardı yeter daha yelek örme dedim hiç sevmem zaten. Bi de cinsiyet belli olmadığı için hep unisex renkler örmüş hepsi sarı yeşil ve beyaz .O renklerden gına geldi valla Bu renklerden de örme dedim yelekte yeter hırka kazak filan ör dedim cinsiyet belli olsun dört gözle onu bekliyoruz diyo. Yengem teyzem kayınvalidem herkes ona göre ip alacakmış

Ay çok cicilerdi ama eşimle bakıp bakıp sevdik

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bişey sorucam hani şu göbekte koyu renkli bir çizgi oluyorya bazı hamilelerde, siz öyle bişey varmı ?

internete göre bu dönemlerde başlarmış

bende de başladı canım göbeğimden aşağıya doğru inen siyah bi çizgi kızlarda daha belirgin oluyomuş

sağlıklı olsunlar da varsınlar göstermesinler.. bizim de benden çok babası istiyor. ben az daha heyecanlanayım diyorum.. 3 şubata kaldı çevremdeki herkes göstermemiş kızdır o kız diyor çoğunun tahmini kız ama ben rüyamda hep erkek gördüm.. bakalım kısmet sağlıklı sıhhatli olsunda cinsiyeti önemli değil ama şubatta da göstersin artık

Maşallah canım çok şükür sorun yok maşallah. Esra erolun nesi varmış? anlamadım

AAAyyyy kıyamazlar sanaaaa. Sen hiiiç üzülme takma bunları herşey gelir geçer. Onlar da bişeyden çekinmese öyle demezlerdi heralde. Benim de kardeşimin nişan alış verişi vardı ablamı çağırdılar taaa uzaktan beni kimse çağırmadı. Ama ben hamileyim ondan çağırmamışlardır dedim üzmedim kendimi. Ayrıca onlar senin ailen sen daha doğmamış bebeğini bu kadar severken onlar seni gözden çıkartabilir mi?

Buraya sanırım iki üç kez yazdım ama ne hikmetse aranızdan biri çıkıp da hoş geldin vs demedi

Sakinnn :) Hoş geldin canım :) arada oluyor böyle şeyler biz de yazıyoruz görmemiş olabiliyor arkadaşlar yada siteden alıntılayıp yazarken hata alıp siliniyo falan. O yüzden takma kafana :)

kessinlikle katılıyorum kuzum sana. Çoook çok da geçmiş olsun diyorum dikkat et kendine.

Aman da aman. Ben sürekli hissediyorum maşallah bundan sonra artık hissedersin :) Start vermiş senin Bıdıkcık

YA nasıl böyle sorumsuzluk yapabiliyorlar ki bi paraf düşmek zor mu bu kadar. Gebelerde durum farklı olmalı diye. Ama nerdeeee.

Kızlaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr

Ben tekme yiyorum artık hemidee baya bayaaaaa tekmeeeeee 6 7 sefer aynı yere vurdu bu bir tesadüf olamaaaaaazzzzzzzz
Canım oğlum vur tekmeyi anneye

Tekme ki ne tekme canım :) her an defalarca nerdesin ne yapıyosun bakmadan anneyi tekmeliyor oğlum :) Ben de diyorum eh oğlum ben seni pamuklara sarayım sen anneye tekme tokat dal küçük sıpaaaaaaaa

gözünaydın olsun canım benim eminim çok güzel bi duygudur inşş yakın zaman da bende hissederim ya çok istiyorum kızımı hissetmeyi

az kaldı canım sabır :) her an gelebilir minnak tekmecikler :)

allahım çok şeker oluyorlaarrr ben de kendi ördüklerime bakıp bakıp abu annesinin kuzusuuuu diye seviyorum.. Annem yenice bi battaniye örüyor. kayınvalidem henüz cinsiyetini bekliyor bizimki de nazlı olduğundan göstermiyo Allah'ım sağlıkla gelsinler de içleri de dolsun kıyafetlerimizin misler gibi koksunlar..

ah bu anneler iyi ki varlar .bana da açtı dolabından gösterdi 19 tane yelek hırka örmüş.3 kardeşiz ama paylaşcaz.cinsiyet belli olsun yine yapıcam diyo da kıyamıyorum yaptırmıcam hediye de çok geliyo zaten.annemden biliyorum tüm yiğenlerine örüp örüp veriyodu hediye olrak

ben de hep erkek görüyodum ilk haftalar öözellikle.etraftakiler de güzelleştin erkek geliyo diyolar..hiç farketmez isimleri bile hazır hangisi gelirse ama odasını yapıcaz onun için sabırsızlanıyorum

ben de hep erkek görüyodum ilk haftalar öözellikle.etraftakiler de güzelleştin erkek geliyo diyolar..hiç farketmez isimleri bile hazır hangisi gelirse ama odasını yapıcaz onun için sabırsızlanıyorum

Bizim de isimler hazır ama oda yapamayacağız ev küçük olduğu için. sadece beşik alacağız şimdilik.. ilerde ev alırsak büyük ev alacağız artık ona göre oda yapacağız bebişime. isimler bizde de hazır ama sürekli değişiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…