2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
arkadşalr merhabalarrrr üçlü test sonuçlrnz nasıl çıktı bnm afp sonucu 0.48 yazıyo ama dr gostrmedm bn nasıldır acaba anlamyrm hiç.:18::18:

Selam güzellikler :) bu sabah işe geç kaldım , patrondan fırça da yedim ama sebebi hiç bukadar keyif verici olmamıştı :)) bebeğimi ilk defa bu sabah hissettim birkaç saniye sürdü ama sanki saatlerce sürmüş gibi.. kalkamadım yataktan tekrarı olur diye bekledim 2 saat inanılmaz güzel bi duygu Şükürler olsun ya. . (bu arada geçmiş kandiliniz mübarek olsun , dün siteye girmek kısmet olmadı )

maşallah canım ya sen ne güzel bebişinin hareketlerini hissedebiliyosun ben hala hissedemiyorum hatta bu sabah uyandım yatakta 10 dk yatım yine yok çikolata yemekten şekerim çıkacak nerdeyse ama hala oynamadı inşş normaldir cuma günü dr kont var soracağım inşş normal der :26:

izmirdeyiz canım 5 yıl oldu burdayız

biz de 3 yıldır burdayız tayinci olmak zor ama ben güzel tarafından bakıyorum her gittiğim yer de farklı insanlar tanıycam oranın kültürünü öğrenicem vs.. hakkımızda hayırlısı inş. bizim de kaderimiz böyle çok şükürler olsun eşimle mutluyum ya benim için şehir felan hiç önemli değil evimin içinde huzur olsun da:))

Benim normalde hiç mide bulantım olmadı çok şükür ama bugün sanırım grip olacak gibi sabah çok fenaydım bide kahvaltıdan sonra
öksürük tuttu istifra ettim halada öyleyim suyu çok içiyordum bugün su bile bulandırıyo midemi bende izin alıp erken çıkıcam bu aksam

arkadşalr merhabalarrrr üçlü test sonuçlrnz nasıl çıktı bnm afp sonucu 0.48 yazıyo ama dr gostrmedm bn nasıldır acaba anlamyrm hiç.:18::18:

iyidir iyidir merak etme... kimse benim gibi afp sonucu yüzünden kahrolmasın lütfen...
başıma geleni anlatayım... afp sonucumu aldım doktorun kapısında bekliyorum, çok akıllıyızya tahlili inceledim maximum olması gereken 0.6, benimki çıkmış 1.71 ve sonuçta yüksek yazıyor... beklerken girdim internete araştırdım afp yüksekliği yazdığınızda internette yüzlerce korkunç sebep yazıyor...dolayısıyla doktor gelene kadar öldüm öldüm dirildim
doktor geldi baktı her şey olunda sorun yok dedi... nasıl yok yüksek yazıyor dedim... onlar normal insanlara göre yazılıyor gebelerde max. 2.5 olabiliyor dedi, gebeler için farklı bir hesaplama şekli varmış tabi ben o kadar sıkılmıştım ki, göz yaşlarıma engel olamadım başladım doktorun yanında ağlamaya... kadın da çok üzüldü, bu hastanenin suçu biz söylüyoruz gebeler içinde ayrı değer yazsınlar ama yapmıyorlar dedi...
dolayısıyla sonuç ne yazarsa yazsın doktoru görmeden artık hiç bir şeye bakmıcam.. size de tavsiye ederim

Normal tabiki canım 22. haftada hissediyormuş bazı anneler , benim doktorum öyle dedi. stres yapma sakınn ELi kulağındadır :)

aynen canım beni tek düşündüren haziran da kısmetse doğum var taşınma işi var baya bi zor olacak sağlık olsun tabi herşeyin bi hal çaresi bulunur zaten eşim 10 yılını doldurdu mesleği bırakıp başka bi kuruma geçmek istiyo eğer işi olursa hiç doğuya gitmeye gerek kalmayacak memleketim tekirdağa yerleşiriz inşş

çok haklısn arkdşm bende dünden berii içimm içimiii yediiii sbh zor ettimö

Normal tabiki canım 22. haftada hissediyormuş bazı anneler , benim doktorum öyle dedi. stres yapma sakınn ELi kulağındadır :)

inşş bitanem yakında bende hissetmeye başlarım ben bebeğimi 5 yılın sonun da büyük mücadeleyle tüp bebekle sahip oldum o yüzden gözümden sakınıyorum onu rabbim inşş kucağıma almayı da nasip eder kuzum

Kızlaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrr

Ben tekme yiyorum artık hemidee baya bayaaaaa tekmeeeeee 6 7 sefer aynı yere vurdu bu bir tesadüf olamaaaaaazzzzzzzz
Canım oğlum vur tekmeyi anneye

Ben tekme yiyorum artık hemidee baya bayaaaaa tekmeeeeee 6 7 sefer aynı yere vurdu bu bir tesadüf olamaaaaaazzzzzzzz

Maşallah canım oğlunada sanada
bende istiyorum ya çok kıskanç oldum heralde normalde bu hafta hissedersin dedi doktor ama tık yok
banane bende istiyom

Gözün aydın olsun canım.Darısı başıma inşallah.

gözünaydın olsun canım benim eminim çok güzel bi duygudur inşş yakın zaman da bende hissederim ya çok istiyorum kızımı hissetmeyi

inşaLLah be canım , Valla Dua ederken Önce sizlere sonra kendime ediyorum , inşallah sağ sağlim gelecekler. Bu mucizeyi yaşayamayan milyonlarca kadın var Foruma nezaman girsem ödüm kopuyor birisi kötü haber verecek diye :/

amiiiiin bitanem rabbim her kadına yaşatsın bu güzel duyguyu sağ sağlim kucağımıza almayı da nasip etsin benim arkadaşımın 11 yıldır bebeği olmuyo bu ay tüp denediler maalesef tutmadı onu yanına giderken bile çekiniyorum kırmaktan üzmekten korkuyorum...artık hamile kalmak çok zor devamını getirmek daha da zor rabbim yardımcımız olsun :26:

Son düzenleme:
Kızlar benim göğüslerim ve karnım çok kaşınıyor bu ara ve göğüslerin hemen altı olan bölge acıyor kesik kesik.Sanki çok yemek yemişim de sığınamıyorum gibi oluyor.Sizde de varmı bu tür şeyler yaşayan.Bir ablaya sordum sen çatlayacaksın önce iş karnın sonra dış yüzey çatlayacak dedi.Ben hergün yatmadan kakao yağı sürüyorum annemdede çok çatlak yoktu,suda içiyorum.Demekki nafile hepsi.

maşallah canım oğlunada sanada
bende istiyorum ya çok kıskanç oldum heralde normalde bu hafta hissedersin dedi doktor ama tık yok
banane bende istiyom

gözün aydın olsun canım.darısı başıma inşallah.

gözünaydın olsun canım benim eminim çok güzel bi duygudur inşş yakın zaman da bende hissederim ya çok istiyorum kızımı hissetmeyi

ayy kızlar darısı basınıza yaaa ben ılkten yok cnmm o degıldrı dedım sonra oglum kızar gıbı ust uste vuruncaaa aaaa tekme dedimmmm şoka girmiş gibi ama elimi koyunca hısetmedım daha Daha sonralarda hıssedılır sanıyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…