2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Hey sizin kocalarınız damı koymuyor alışverişe benim eşimde izin vermiyor 6. Aya kadar bişe almıycakmışız sinir oluyorum eşime gıcıkkk

Hey sizin kocalarınız damı koymuyor alışverişe benim eşimde izin vermiyor 6. Aya kadar bişe almıycakmışız sinir oluyorum eşime gıcıkkk

hiç sorma canım yaaa ben de gizli alıyorum dayanamayıp sonra söylüyorum sonra da popişi dönüp uyuyorum.. sabah hala söyleniyordu benden habersiz alışveriş yapma diye.. kredi kartlarını elimden aldı safi bu yüzden ben de kapıda ödemeli yerler buluyorum ondan sonra

aynen benim eşimde aldırmıyor. önce bişiy alma cinsiyetini tam öğrenelim diye oyaladı, şimdi erken diyor :) hevesim kaçıyor yaa 20 haftanın içerisindeyiz sadece bir tane hırka beğenip almıştım o başka hiçbişiyi yok vallahi artık alacak yavaş yavaş beni kimse tutamaz

ay böle konuşunca acıktım ben yaa öğle arası olsada yemek yesem a yok canım biz bol bol koyarız yaaa gözümüz doymaz filan

aynen benim eşimde aldırmıyor. önce bişiy alma cinsiyetini tam öğrenelim diye oyaladı, şimdi erken diyor :) hevesim kaçıyor yaa 20 haftanın içerisindeyiz sadece bir tane hırka beğenip almıştım o başka hiçbişiyi yok vallahi artık alacak yavaş yavaş beni kimse tutamaz

benim koca da koymuyo canım erken diyip duruyo bu erkekler bizi anlamıyo ya kırk yılda bi hamiş kalmışız tadanı çıkarmamız lazım bizimde off ya

yaa kızlar ben hiç kıyafeti düşünmüyorum da yatak ve bebek arabasını düşünüyorum araştırıyorum ama karar veremiyorum
büyüyen karyolalardan istiyodum fakat onu koycak yerim yok daha doğrusu tam takım oda alamıcam
kendi odamıza beşik düşünüyodum tahta akşam eşim dedi vurur biyerini falan almayalım tahta diye kafamı karıştırdı
bu oyun parkı dedikleri beşiklerden bakım dedim onlarda güzel ama kararsızım işte
Tripper Comfy Park Yatak Red | joker sizce nasıl

bi de malumunuz bebek arabaları nasıl olmalı hiç bi fikrim yok tabi ki şunu buldum fiyat olarak hem uygun hemde yanında pusette var
Kraft Travel Sistem Relax Siyah | joker

Çok geçmiş olsun. şimdiden ördek gibi yürür oldum bende. özellikle üşüyünce büyük adım atamıyorum. inşallah ilerleyen haftalarda geçer sizinki gibi. bel fıtığı olunca normal doğum olmuyormuş öylemi?

Bana sadece lokal anestezi yaptirmamam gerektigini soylediler. Normal dogum yapabilirdim cokta istiyordum ama bebegimin suyu az oldugu icin sezaryen yapmak zorunda kaldim

slm canlarım işlerimin yoğunluğundan giremiyorum bide mesaiye kalıyorum ben hala bebeğimin hareketlerini hissedemiyorum ya varmı bnm gibi olan..çilekçim sen naptın hissettinmi

benimde dün dayım ingiltereden geldi phılıps avent yedı dogan bıberron setini almıs bayıldım bır emzıgı var kucucukkkkkkk oyy alhım dogsun dıye delı oldum

birde kızlar siz bebek odası takımı alıcakmısınız yoksa sadece besık kucukte dolapmı dsunuosunuz ben karrasızım herkez bsık 1 yasına kadar bıle yatamıor dıyoda

Mrb arkadaslar doktordan geliyorum kizimizi gorduk cinsiyetimiz belliydi ama bu ay kesinlestirdik 214 gr bebisimiz detayli ultrasonada girdik yarin seker yuklemesi yapip oyle doktorumuza gostercez ha seker yuklemesi icin erken genelde 24. Haftada yapiliyo ama bizim ekstra durumumuz var daha once pkos dan dolayi glifor kullaniyodm hamilelikte biraktim doktorun tavsiyesi ile bide simdiden 7 kilo aldim ki doktorun hic hosuna gitmedi bi simdi yapilcak bide sonra galiba. Bide asilari sordum 20. Haftadan sonra yaptir dedi 20 den once kesinlikle yaptirma dedi. İste bolee

pufpuf teyzesi bizim cinsiyetimizi yazabilrsinanketefe katildik ama isimde kafam cok karisik

slm canlarım işlerimin yoğunluğundan giremiyorum bide mesaiye kalıyorum ben hala bebeğimin hareketlerini hissedemiyorum ya varmı bnm gibi olan..çilekçim sen naptın hissettinmi

ben önceden biraz kıpırtı hissediyordum fakat dün akşamdan beri hiçbişey hissetmiyorum. dün biraz yorulmuştum bişey mi oldu acaba. bir de sol kasığım ağrıyor neden acaba

Herkese merhaba.... biz hastane koridorlarında seyir halindeyiz bu gün görüş günümüzde... İnşallah böcügüm iyidir gerçi bi haftadır tekmeciklerini hissediyorum bi o içimi rahatlatıyor...:)

Gunaydinnnnnnnn
Nasilsiniz bacilarimmmmmm
Ali Yasin imi bugun gormeye gidecegim.....
Detayli usg miz var ins. Hayirli haberlerle donerimmmm
Su saglik ocagindaki asi ilk aklimda olan sorularim arasinda ♥♥♥
Erken cikiyorum kahvaltimi yapip hazirlanayim esim almaya gelecek.....
Kendinizi iyi bakin kizlar bebislerini gormeye gidecek olanlar varsa hayirli haberlerle gelsin ins.

ben 17. haftada yaptırdım ya çok mu erken:26:

Baya araştırdım dün internette canım , ilk 3 aylık dönem sonunda tetanoz yaptıranlar çok var.. Bizimkisi 21. hafta dedi . Çok canın yandımı , bazıları 40 derece ateşlenmeden bahsediyor , günlerce süren kol ağrısından faLan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…