2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

gözün aydın canım sende kız anneleri gurubuna katıldın tebrik ederim ektra bişe söledimi doktor canım boyu kilosu yerindemiymiş? bende haftaya gitcem detaylı ulturason yapıldımı sana buarada

doğru valla.. Ben işi bırakalı bugün 4.gün iş günü olarak ama öyleee rahatım kiiii sorma.. (aaaay çok kıskandırmayalım çalışmak zorunda olanlar var)

evet ilk ama arkadaşlar tekmeleri falan hissettiğini yazınca bunalıma giriyorum
teşekkürler.

canım hemen hemen aynı haftadayız senle boşuna kendini strese sokma kişiden kişiye değişiyomuş bu durum ben bazen çok bariz hissediyorum hareketleri bazen hiç hissedemiyorum kiloyada bağlıymış hani zayıf insan daha çabuk hisseder karın bölgesinde kilo varsa daha geç yanii

doğru valla.. Ben işi bırakalı bugün 4.gün iş günü olarak ama öyleee rahatım kiiii sorma.. (aaaay çok kıskandırmayalım çalışmak zorunda olanlar var)

kızlarrr niye uyandınız ozamaaaannnn uyusanıza yahuuu oh miss gibi evdesiniz keyif yapın

bakalım 21 ocakta detaylı ultrason var ozaman cinsiyette hareketleri de netleşir inşallah :) Teşekkürler...

Gunaydin şekerler! Ne var ne yok ne alemdesiniz? Uykular alindi mi? Ben size ne diycem uzun suredir sabah kalkinca sut icemiyordum. Sabah yine cok ac kalktim. Kahvaltimi isyerinde yapiyorum ama ise gidene kadar ki bir saat acliktan kivranarak geciyordu. Bugun ise gozumu kararttim bulanti ihtimali olmasina ragmen sutumu ictim.ama bulanmadi hem de kahvaltiya kadar da beni tuttu.Artik boyle yapacagim .siz se deneyin belki siz de artik icebilirsiniz.tek yapmak gereken gozu karartmak.

bende bazen hissediyorum ama sonra hiç bişey yok :)
kociş karnımı dinledi dün hareket ediyo diyo bende kiloda var bakalım ne zaman yicez tepiği

valla kıskandırdınız beni.Çalışmak çok zoruma gidiyor.Akşam eve git yemek yap,çamaşır,ütü yoruluyorum.Memurum şu 4 ay geçse de bende biraz rahatlasam.

kızlarrr niye uyandınız ozamaaaannnn uyusanıza yahuuu oh miss gibi evdesiniz keyif yapın

kız yazık adamın içi çıktı kahvaltı yok çay yok hep pastane hep pastane dedim kahvaltı yapsın bi daha ne zaman olur bilmiyorum artık

tugbaglıııcccc hayırlıs olsun gözün aydın şimdi gördüm çook sevindim kızıma arkadaş geliyo çoğalıyruz vallaaa

mujjum
Gunaydin şekerler! Ne var ne yok ne alemdesiniz? Uykular alindi mi? Ben size ne diycem uzun suredir sabah kalkinca sut icemiyordum. Sabah yine cok ac kalktim. Kahvaltimi isyerinde yapiyorum ama ise gidene kadar ki bir saat acliktan kivranarak geciyordu. Bugun ise gozumu kararttim bulanti ihtimali olmasina ragmen sutumu ictim.ama bulanmadi hem de kahvaltiya kadar da beni tuttu.Artik boyle yapacagim .siz se deneyin belki siz de artik icebilirsiniz.tek yapmak gereken gozu karartmak.

günaydın mujjummm ne güzel yaa keşke içebilsem iki gündür bide miğde bulantılarım var hiç bişey istemiyorum ben sabah değidlde öğlene doğru o hazır çikolatalı sütler varya onlardan içiyorum oda hergün değil

kız yazık adamın içi çıktı kahvaltı yok çay yok hep pastane hep pastane dedim kahvaltı yapsın bi daha ne zaman olur bilmiyorum artık

ha öyleyse iyi yapmıssın canım yazık kocalara arada jest yapmak lazım okadar kahrımızı çekiyolar yazııııkk

tabi kocişleri ihmal etmemk lazım onlarda baba oluyor ben eskiden öyle yapardım kahvaltını yap hoooppp yatağa ayy hayal ettim şimdi ne güzellll

valla kıskandırdınız beni.Çalışmak çok zoruma gidiyor.Akşam eve git yemek yap,çamaşır,ütü yoruluyorum.Memurum şu 4 ay geçse de bende biraz rahatlasam.

bende calısıorum ozel sektor hatta zor sartlarda ama elımde degıl doguma kadar sabretmem lazım

bende evlenince mecbur bıraktım işi e burası da yazlık yer olduğu için kışın iş bulamadım yoksa bende çalışcaktım bebişte piyango oldu zaten tabi maddi sıkıntılarımız var hala düğünden çıktık herkes bebiş kısmetiyle gelir diyo inş şanslı olur kızım

Kızlar ya bel ağrısı çeken var mı ?
Hamileliğimin ilk ayından itibaren bel ağrısı yaşadım önceden oturunca geçiyordu şimdi öyle şiddetli ki uyurken otururken hiç geçmiyor. Delircem bu ağrıdan hele ayakta 2 dk bile duramıyorum. Dün ağladım sinirimden daha şimdiden böyle olursa karnım büyüyünce ne yapıcam ben ya. Doktor da bişey yapmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…