2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Kamuda 2 yıl ücretsiz izin hakkı var, özelde bilmiyorum ama duyduğum çalışmalar devam ediyor, onlara da ücretsiz izin hakkı verilecek. süt izni var yarım gün bir ay ve bir ay sonunda günde 1.5 saat şeklinde, personelinize sorup öğrenebilirsin.

bak işte yine acıktım bitane salatalık yedim yolda tutarsa beni evde de salatalık falan yaparım artık kızlar özür dilerim canınız çekerse ama oooffff canım nasıl soslu makarna çekiyo yaaaaaa ühüüüüü

Allah sağlık versin canım.Kontrol altındaysan sıkıntı yok.

Evet canlarım yatakta ben de debelenip duruyorum resmen.Stres oldum simdiden.Allah' a emanet bebişlerimiz. Uyku halinde naptıgımız belli olmuyor işte..
Canım hiç üzülme benim de arkadaşımın bebeginde vardı ama 24. Haftadan sonra geçecegini söyledi doktorlar.Bir kaç doktora daha gitti.4 boyutlu ultrasona girdi.Ama bi sıkıntı olmadıgı anlaşıldı.Sonra gerçekten de kist kayboldu..Arkadaşım yeni dogum yaptı bebegi çok sağlıklı.İnşaallah senin bebegin de çok sağlıklı dogacak.İçini ferah tut.
Evet kuzum ya çok bilmek, çok araştırmak da iyi degil.Herşeyi incik cincik ediyoruz sonra hadi bakalım sabahlar olmasın Dediginde haklısın dikkat etmeli ama abartmamalı
Demek kafasını eziyormuşsun gibi geliyor Güldürdün kız benii. Iyi bari yalnız degilmişim sanki ben abartıyorum gibi geldi de.Demek ki annelik iç güdüsü böyle bir şey Dikkat edelim biz yine de ama abartmayalım.

Kizlar kocis mesaj atmis cok yorgunum bacaklarim tutmuyo diye bende nasil tutmaz ya senin oglun minnacik bacaklariyla tekme atiyo dedim. O zaman yorulmak yok calismaya devam diyo askim benim :118:

evet canım çok yağlı bendede hemen sivilce olurt ondan sonra tahmin ettiim ama eee ne yapıcam krem falanda kullanmak istemiyodum..

anaaa tesadüfe bak benimde canım istedi az önce.. Salçalı yaptım yedim

Kızlaaarrr dayanamadım hepsiburada dan ve butikbebe den birşeyller aldım. cinsiyet belli olmadığı için hem kız hem erkek giyebilecek renklerden aldım ayyy çok heyecanlıyıımmmm

benim cinsiyet belli olduğu halde eşim yüzünden alamıyorum ki

Allah'ım ne temkinli adam yahu.. Daha erken diyo hâlâ, oysa görüyorum kendide hevesli.. Önceki kayıplarımızdan dolayıdır belki bilmiyorum ama ben deli gibi köfteme alışveriş yapmak istiyorum.. Gerekli gereksiz bakmadan içinin gittiği herşeyi almak istiyorum.. Ama sanırım 1 ay kadar daha var bu zevki tatmama..

Son düzenleme:
evet canım çok yağlı bendede hemen sivilce olurt ondan sonra tahmin ettiim ama eee ne yapıcam krem falanda kullanmak istemiyodum..

valla ben çatlamaktan acayip tırsıyorum cildimin yağlı olması bi avantaj ama illaki çatlıyor.krem kullanıyorum yağlarıda sürüyorum pijamalarım kakao yağı kokuyo

öyle canımda onlarda tüylenme yapıyo diyolar zaten vardı iyice artarsa o yüzden güvenemedim yaaa biraz ara vericem ondanda olmaz zaten bakalım görücem sonuca göre hareket şeytan diyo hiç bişey sürme bepanten kullanan varmış faydası olurmu ki ondan kullanurım..

Kontrolden gelen arkadaslar hadi gozunuz aydin guzel sonuclarla gelmissiniz
Bir arkaasin bebeginde problem gorulmus pufpufun paylasimini okudum ins. Yazidaki gibi onemli birsey degildir....
Ve ileriki haftalarda kaybolur sivi
Kizlar bu aralar tansiyonum yerlerde bayilacak gibi oluyorum....
Hemen uzanmasam bayilacam yani hic sansi yok....
Sanirim artik tek basima carsiya dahil gidemeyecegim....
Yolun ortasinda bayilmak istemem

Canim olcuyo musun kac cikiyo

dün kontrole gitmiştik doktor dedi ki erkek mi demiştim size biz de eşimle bakıştık evet dedik sanki bir an kızınız oluyo diycek gbii oldu ama demedi %90erkek diyorum dedi bi an öyle kalbimiz çarptıD

Canım benimde değişmedi kız dedi doktor kesin yani kız çok şükür sağlığıda yerinde keyfide çok şükür

dikkat et kendine canım tansiyon önemli bende de biraz yüksek 13-14 lerde doktor bu değerlerde gerek yok ama ilerki aylarda tansiyon ilacı kullanabiliriz dedi

Canim ben araştırırken bepantholun catlak kremini gordum ama iyi mi degilmi bilmiyorum. Bu arada benim dermatologum catlak kremleri arasinda en etkilisinin lierac oldugunu soyledi

Slm canlar slm larınızın yeni gördüm a.s artık bidahaki sefere teyzeleri ya yerim ben sizin gibi şeker teyzeleri ve onların minnak bebişlerini biz kontrolden geldik çok şükür bi sıkıntı yok ama ben pek göremedim nede doğru dürüst resmi var çok sinir oldum ama çok şükür sağlıklı bide özel olacak yok böyle bişe detaylı ultrasonu bu yüzden sevmiyorum inşallah ay sonunda 4Boyutluya geçicez inşallah orda net görürüm

Son düzenleme:
Kizlar stteskop var sadece o nedenle hemen olcemiyorum....
Fakat ortalama 9/6 cikar bende ....demek ki dahada da dusunce etkilemeye basladi..
Birde normal 12/10 larda oluncada cok kotu oluyorum genelde dusuk olur ama asiri dusunce etki ediyor iste ..

Kizlar ben geldim..nihayet pipiyi gorebildik :)) bide resmini aldik geldik oh yaaa oglusum geliyoooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…