2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
güzel haberlerle gel inşaallah canım :) bi de cinsiiyeti hala kız mı bi bak bakalım ben çok korkuyorum bidaki gitmeme erkek dicek diye ya takıntı yaptım

Canım bende çok korkuyorum birden değişir diye bende sorucam zaten emin olayım korkumdan alışverişe bile başlamıyorum

kızlar benim karnım çıktı birden çok enteresan kocaman oldu iki gndür işe gitmiyorum boğazım kötü biraz daha fena olmasın diye evde istirahat ediyorum.pufpuf haklıymışsın işe gitmemek gibisi yok ama ben 2 ay daha gidicem inşallah maddi ihtiyaçlarımız var :) ondan sonra daha da çalışmıcam kısmetse bebeğimle ilgilenicem sadece

slm kızlarrr bel ve sırt ağrısından deliricem..işteyim ve işlerimi yetiştirip akşama mesaiyeye kalmamam lazım o yüzden yazamıyorum ama çok merak ediyorum neler yapıosunuz diye akşama görüşürüz kızçelerim..

slm kızlarrr bel ve sırt ağrısından deliricem..işteyim ve işlerimi yetiştirip akşama mesaiyeye kalmamam lazım o yüzden yazamıyorum ama çok merak ediyorum neler yapıosunuz diye akşama görüşürüz kızçelerim..

Bende kotuyum ama rapor alamiyorum cunku sonradan lazim olacak bana...
Sizin boyle ise gitmemek laflarinizi duyunca cok uzuluyorum ne yazikki ben son 3 haftaya kadar calisacagim cunku dogum sonrasina aktarmam lazim iznimi ve yine ne yazikki yaz tatili ve eylulde dogum iznim bitiyor sonrasini rapor alacagim ah keske imkan olsa ucretsiz izine ciksbilsemmmm

canım cok tesekkür ederim ne olur dualarınızı eksik etmeyin suan elimden hiçbirşey gelmiyor sadece duaya ihtiycım var iyiki varsınız..

gerçi bende bitek kalp değil..
tek olan tüm organlar terste ilginç bi insanım..

canım ben kendi iş yerimizde çalışıyorm onun avantajı bu.şanslıyım biliyorum Allah kolaylık versin ...

Slm canlar ben birazdan kontrole gidicem kızımla bize dua edin bi aksilik çıkmasın kızçemi çok özledim ve inanılmaz heyecanlıyım darısı başınıza

güzel haberlerle gel ve teyzelerinden selam söyle :) ay benim daha 20sinde bakalım :)

kızlar bişey sormak istiyorum acaba sabahları uyandığınızda geriniyomusunuz yada esniyomusunuz ????
ben gerinmeyi o kadar çok seviyorum ki az da olsa geriniyorum...

valla ben geriniyorum canım..
hemde istisnasız her sabah, kendiliğinden geliyor valla..

yaa bende sadece benmiyim diyodum aynen doğru söylüyosun kendiliğinden geliyor

Arkadaşlar, bende de en baştan beri istemsiz gerinmeler vardı. Ondandır, bundandır, şundandır, normaldir derken doktoruma sordum. Çünkü yalnız bacaklarımda değil, gövdemde de gerinme olunca bebeğime bişey olacak diye korktum. Doktorum suda eritme toz mağnezyum kullanmamı istedi. Aile hekimimde hamilelerde olur ama sende erken başlamış dedi. Ben de gerçekten mağnezyum eksikmi diye kan verdim ama sonucum orta bir değerdi. Kullanmaya çekindim ama 10 gündür kullanıyorum. İlk başlarda az etki etti ama şimdi gerinmelerim bitti. Şimdi iki günde bir içmeye başlayacağım. İhtiyacıma göre dengelemeyi düşünüyorum. Çünkü guatr ilacı, vitamin ilacı derken kullandığım yeteri kadar ilaç var ve ilaç kullanmayı sevmiyorum. İstemsiz gece ya da sabaha karşı gerinmeleriniz ve kramplarınız varsa doktorunuzla görüşün.

Slm canlar ben birazdan kontrole gidicem kızımla bize dua edin bi aksilik çıkmasın kızçemi çok özledim ve inanılmaz heyecanlıyım darısı başınıza

Kızçene bizden de bir selam çak ekrandan .Güzel haberlerini bekliyoruz.

aaaaayyyy mujjum profilindeki bebek avatarına bayıldım

Teşekkür ederim ben de dün güzel bebek resimlerine bakıyordum.Beğenince hemen buraya ve telefonuma aldım.

canım ben kendi iş yerimizde çalışıyorm onun avantajı bu.şanslıyım biliyorum Allah kolaylık versin ...

Kiymetini bil canim sukur ben devlet memuruyum ozelde degilim ama mudur yardimcisiyim sagolsun mudurum hic toleransi yok sabah ders 7.30 da basliyor ben okuldayim ogle tatilim yok aksam 17.40 cikis zor is calismak keske evde olabilsem ve sabah uykusu uyusam...

hadi bakalım inşallah iyi gelir sana. ben daha bişey kullanmaya başlamadım ama ne kullanacağıma da karar veremedim. Ben de aynısını yapıyorum kızınca geçen akşam odada üstü açık uyudum diye kalk falan dedi kızdı hasta olucaksın vs ben de inat ettim kalkmadım sonra yastığımı başımın altından çekti bastım yaygarayı iki gün kan kusturdum vallla :) tabi arkamı dönüp gülüyorum çok komik ya

Kizlar benimde midemde yanma basladi....
Hic boyle olmazdi.... Buyuklerimizin deyimiyle saclari cikmaya basladi diye mi yanma oluyor diyecegim ama bu durumla alakasi tok diye okumustum cok onceden

bugün gittim doktora rennie verdi iç diye yanma için.ama ilaç içmek istemiyorum muz yiyorum 1 saat tutmuyo beni. oof of

yerim seni ya sevimli şey :) küs tabi naz da çekmeyeceklerse ohooo :)

yok bitanem su içiyorum ben günde en az 2 litre içiyorum. Teşekkür ederim yine de uyarın için.

ben ikili üçlü vs yaptırmadım ama detaylı usgye gireceğim çünkü merak ediyorum görmek istiyorum. oğluşumu görmek istiyorum :)

Merhaba kızlar ben de haziran annesiyim Allah nasip ederse.Sizi sürekli takip ediyorum ben de yazayım dedim benim de kızım olacak.

hoş geldin canım aramıza kızın da sağlıkla büyüsün inşallah

ah bitanem yaa benim eşim de askerlik yapmadı ve belki şubatta gitmek zorunda kalacak doğumda bile yanımda olamayacak. Keşke senin yerinde olsaydım da doğumda yanımda olsaydı elini tutabilseydim. Kalbim sıkışıyo bunu düşündükçe ne yapacağım bilmiyorum

ooof of ben 6 da kalkıyorum akşam 12 ye kadar ayakta kalıyorum. çoook zor. Ve kıymet bileceklerini de hiç sanmıyorum. 50

Teyzeleri doktora gittim geldim.
Oğluşum 292 gr olmuş ama boyunu anlayamadım poposunu ayrı ölçtü vücudunu ayrı anlamadım yani. Ama olsun maşallahı var tosunumun. 20 haftalığız şimdi kalbini dinletti yine güm bede güm güm atlılar geliyor gibiydi ya kuzumun kalbi. Ama uyuyordu maalesef hareketlerini göremedim. Uyanmadı kuzum. Bu arada 4 kilo almışım yaaa doktor dövcekti neredeyse bidaha sakın böyle kilo alıp görünme gözüme dedi bana öffff ya. onu yeme bunu yeme falan kızdı çok üzüldüm valla. Napcamı bilemedim ayrıntılı için gel dedi ben de Zeynep kamilde yaptıracağım randevu aldım dedim olur farketmez dedi. ımmm sanırım bu kadar. yanma için rennie şurup verdi midem hala bulanıyo normal mi dedim. bi sakız verdi psikolojiktir dedi. Kendime telkin vermeye çalışıyorum ama olmuyor. Nasıl psikolojik oluyor anlamadım ki.

Son düzenleme:

Canım ben hamile yastığı aldım fakat kullanamıyorum.Hiç rahat değil 100 tutu liraya aldım.Omzum boynum tutuluyor,gece bir bakıyorum yastığın aralığı açılmış sırt üstü yatmışım.O yüzden bir tane kırlenti sırtımın arkasına koyuyorum eşimde sırtına veriyor kırlente böylece sırt üstü yatmamış oluyorum.

deterjancığım doktora gidecektin geçmişte baktım ama göremedim. Ne yaptın neler oldu?

hadi yaa tam da siparişini vermiştim gelsin bir deniyeyim olmadı senin gibi çareler bulurum bakalım:26::26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…