2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
günaydın günaydın günaydınnnnn

nasılsınız kızlar biz geldik oğlumlaaaa
ya ben geçmişi okuyorum ama alıntı yapmaya üşeniyorum :26:

evde olanlar ne güzel kahvaltılara gidior anneannelere bizde oğlumla müzik dinliyoruz işte patronlar yok keyiiifff

ben de bununla ilgili paylaşım yapacaktım hatta konu bile açmayı dşündüm maaşallah gündem iyi takip ediyosunuz kızlar [/QUOTE]

valla aynen ben sabahları işe geldiğimde internetten gazetelere bakıyorum
hatta gündemden bir haber daha vereyim bizim hürrem sultan doğum yapmış 10/02/2014 te bebeğnin adı Lara koymuş kendi soyismini vermiş babası olacak adamda ben kendi nufusuma alacağım demiş ama daha görmeye bile gitmemiş ben olsam Meryem uzerlinin yerinde hiçte göstermem kızımı onun neresi baba

Günaydın canlarrr ... Biz bugün biraz kötüyüz sanırım ellerim ve ayaklarım şişti resmen ellerimi kapatırken zorlanıyorum acıyor ve sırtımda acayip ağrıyor,gece daha kötüydü Dün temizlik yaptım baya uğraştım o yüzden olmuş olabilir diye düşünüyorum :18: Çok komik bir durumdayım kendim kilo almadım yani kalçam bacaklarım falan aynı hatta göğüslerim bile fazla büyümedi önde çıkmış kocaman top gibi karın ve şrek gibi el ve ayaklar resmen çizgi film karakteri gibiyimm

Oyyy çok güzell ben çok seviyorum böyle minik göbekli hamileleri :)) Ne güzel senin çatlağında olmaz şimdi Bende zayıfım ama göbeğim aldı başını gidiyor sanırım önümü göremeyeceğim doğuma kadar

ben kullanıyorum canım.. Önceden 2 kez düşüğüm olduğu için önlem amaçlı coraspirin kullanıyorum gebelik başından beri.. Bide balık yağı [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Teşekkürederim içim rahatladı aslında bi sorun olsa doktor vermezdi herhalde ama hem prospektüste hemde internette aynı yazıları görünce tedirgin oldum...

maşallah diyelim cnm kızlarımızın hareketleirne benimkide öyle senin karnın küçücükmüş kız ben benmkine küçük diyodum ama ne güzel işte dikkat çekmez boşver

Bir göbecik gördüm galiba...:) Benimki de böyleydi son iki haftada atağa kalktı desek yeridir... Şimdi herkes anlıyor...

Son düzenleme:
selam kızlar bizde şeker yüklemesinden geldik şimdi 8.30,9.30,10.30 olmak üzere üç defa kan aldılar ilk kanı yüklemeden önce aldılar korktuğum kadar kötü olmadı kızlar gözümde çok büyütmüştüm çünkü sabah saatlerinde tatlı hiçbir şey yiyip içemiyorum eve gelir gelmez bir tabak yeşil zeytin yedim tuzlu tuzlu iyi geldi umarım sonuçlarımda iyi çıkar

mutlu huzurlu günler anneler ve melekleri
keşke ben de azerikızı gibi biyerlere kahvaltıya falan gitsem yaaaaeşim sabah sekizde çıkıyor tek başıma yiyorum hep bir de az sonra işe gitmek var şöyle vaktimi bebeğimle geçirsem onun hazırlıklarını yapsam evde uğraşsam zaman geçse haziran gelse
artık sırtım ağrımaya da başladı üstelik ayakta durmuyorum da sıfır tuzla yemek yediğim halde ayaklarım da şişiyor
hepinizi öpüyoruz kızımla kendinize iyi bakın

bende de oluyor canım öyle olunca ben de tempomu yavaşlatıyorum o zaman biraz daha azalıyor

Son düzenleme:

evet olabilir, benim tokluk bakılmadı mesela. her dr. isteği farklı demekki.

canım hatırlayamadım senin oğluşun mu olacaktı? genelde erkek annelerinin göbüşleri o şekilde oluyor. ne güzel işte hiç kalçan falan büyümememiş. benim önde azıcık bi göbüş var ama buz dağının görünen kısmı gibi o arkada toto kısmında buz dağının devamı görünüyor

gunaydin canlariiiiiiiiiiimmmm

kizlar cok tesekkur ederim ilginiz icin. kocisle konusup bu konuda uzman bi dra gidecegim
bu arada adana da olup ayrintiliyi yaptiranlar yada yaptiracak olanlar dr onerisinde bulunabilir misiniz. bu konuda hic bir fikrim yok cunku.

kızlar selam gittigidiyor da günün fırsatı bölümünde koala multına k-junıor 109,tl tavsiye edilir bizim arabamız olmadıgından ıhtıyac duymuyoruz ama güzel görünüyor fiyatıda uygun

canım ben de temizlik yapınca şişiyorum iki günde anca kendime geliyorum benim sadece bacaklarımda oluyor çok fazla ayakta kalmaktan sanıyorum bacaklarını uzat ayaklarının altınada bir yastık koyarak biraz yükselt iyi geliyor ödeme kan dolaşımını kolay hale getiriyor

maşallah diyelim cnm kızlarımızın hareketleirne benimkide öyle senin karnın küçücükmüş kız ben benmkine küçük diyodum ama ne güzel işte dikkat çekmez boşver

Kız öyle deme, otobüste kimse yer vermiyo hep ayakta kalıyorum. Ayakta kalmakta tabiki bir şey yok ama kalabalıkta çarpan marpan olur Allah korusun. Bi kere de otobüs kaza atlattı ve en önde ayaktaydım. Az kalsın camdan fırlayacaktım :2:

Seninki de mi çok hareketli? Yerim ben onu Maşallah minişlerimize, bin kere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…