2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

öyle canım öyle şuan anlıyorum anneciğimin değerini bambaşkaymış ben dün gece nefes alamadım resmen uyuyamadım kalkıp oturdum rabbim hepimizin yardımcısı olsun

ne bileyim canım eşim annem ikide bir niye bölesin bu normalmi diye endişelenince bende stres yapıyorum ama kendim için deil bebişim için o sağlıklı olsunda :26: Hepimiz öyeysek ozaman kesin gebelikten ötürüdür diye düşünüyorum

doktorun iyi dediyse iyidir canım ya bende en son 18 ocakta gittim 380 gramdı doktorun bişey demedimi

Canımmm, ev telefonum ve internetimde arıza vardı, anca girebiliyorum. DOktor çok normal dedi ama böyle görünce iyi beslenmiyor muyum acaba endişeleniyorum. Yalnız çok hareketliyiz maşallah. Bir de kızlar fazla hareketli olmaz derler. Hiç alakası yok. Benimki aldığı gramları enerji olarak harcıyor herhalde

Günaydın annecikler

Daha önce birçok kişi koymuştu fotosunu da özenmiştim. Bu da 22 haftalık kızım ve ben. Minik kızım kabanımın altında görünmüyor diye hala kimsecikler otobüste yer vermiyor bana.

canım en iyisi doktoruna danış 5.aydan sonra kan değerlerinde düşüş oluo illaki

neden kimse cevap vermiyo
canım ayrıntılı usg bebek için çok önem taşıo bebegin tek tek her organı incelenio zaten kendi doktorun yapmak istemez bendede öle oldu ikinci bi gözün görmesini isteler ayrıca ayrıntılı usg yi radyoloji uzmanları yapıo devlet hastanelerinde bile var mutlaka yaptır derim yinede iice arastır istersen

kızmıymııııışşşşş? ne zaman belli oldu orayı kacırmışım ben haftaya sanıyodum

herkesinki aynı (50gr lık) değilmi?

canımm.. doktor büyük ihtimal kız dedi ama emin değilim dedi. ben de kızım diye seviyorum.. bi arkadaşın detaylı da erkek çıkmıştı ya. ondan ben de direk bişey diyemiyorum. haftaya pazartesi tam belli olcak.

şeker yüklemesini de doktorum bana 3 martta yapılcak dedi yani ben 23+3 olucam o gün. (yanlış hesaplamadıysam) ve sıkı sıkı tembihledi aç geliceksin gece 12den sonra bişey yemiceksin diye.. açlığa ayrı yüklemeden sonra ayrı kan alcaklar dedi. belki senin önlem amaçlı erken bakacaktır. bazı riskli gebeliklerde erken yükleme ile baktıkları oluyomuş çünkü. ondan farklı bi uygulama olabilir. için rahat etsin doktoruna sorabilirsin canım

haftasonu hamileler için gittiğim kursta doktor suyu bol içmenin öneminden bahsetti..
idrarımızı tutmak tuvaletlerden mikrop kapmaya göre daha çok zarar veriyomuş..
suyu bol için dedi..su bebeği büyütüyomuş diye okumuştum bi yerde de..

ay gercek mı bu ben kızıma 2 ay verdım aptamıl1 sutum az gelıyodu ama Allah sutum sonradan arttıda kestım mamayı

hepsinde değil canım iki kod ürün kodu sanırım onlarda varmış problem sadece onlar toplatılıyor

294421 ve 294433 parti numaralılarının yüksek oranda iyodin (tuz) içerdiğini bildirdi.

maşallah sana da kızına da.. biz de de anası çok yemiş de kocaman göbeği çıkmış gibiyiz ne güzel fit anneler sizi

ayrıca çatlak oluşumunu da engelliyor veya azaltıyor su içimi. Şuan 2 litre ancak içebiliyorum hedefim 3, havalar ısınsa artar diye düşünüyorum

Küçücük demesene canım yaa neresi küçük O kadar çıkmasına bile ne sevindim ben

benimkide bu kadar ama ben montumun önünü açıyorum otobüse binmeden önce bi de başlarında dikilince yer veriliyorlar ama bazıları ısrarla kalkmıyo onlara da gidip hamilelerin koltuk önceliği var ve ben hamileyim oturabilir miyim demeyi düşünüyorum

hepsinde değil canım iki kod ürün kodu sanırım onlarda varmış problem sadece onlar toplatılıyor

294421 ve 294433 parti numaralılarının yüksek oranda iyodin (tuz) içerdiğini bildirdi.

ben de bununla ilgili paylaşım yapacaktım hatta konu bile açmayı dşündüm maaşallah gündem iyi takip ediyosunuz kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…