2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar güzel anneler kız kardeşim dün gece doğum yaptı sezeryan bebek dönmedi o yüzden 38. Haftada sezeryana aldılar allaha şükür ikiside iyi teyze oldum Ama 4 saat uykuyla işe geldim ama değer onlar iyi olsunlarda bizde o günleri görcez dok duygusal anlar dün gece burnumun direği sızladı resmen....

teyzeleri kızıma isim bulamadık daha fikir verirmisiniz alternatif olarak Asya var eşim Gülnihal ya da Nihal olabilir diyor ama ben daha farklı isimleri beğeniyorum mesela Beril,Defne gibi bunları söylediğimde olmaz diyor of ya ortak noktayı bulamıyoruz bir türlü

çilekcim bilmiyorum artık neden oluyo ben baya ağırım ve gögüs hastalıklarına dahi gittim solunum testi yaptırdım ama bişe çıkmadı ama bu durumdan çok rahasızım

ooooo ali yasin koca adam olmus masallah size
Canin mi cektiii hiim annenin dilegi emirdir napam senin icin siseye deniz suyu koyup kargoyla yollayayim mii??
hemen adresi yaziyoruuuuuuumm

yardım çağrılarıma kimse kulak vermese de son bir kez şansımız deneyeyim istiyorum...
haftasonu bebek arabası bakacağız.
alanlar ve almaya yakın olanlar önerilerini paylaşabilir mi?
Dun pufpuff kraft twix aldi yanlis hatirlamiyorsam ayrica kizlardan biri de esi eczaciymis onlara chicco lite way plus travel onermisler. Ben henuz almadim.Cok fazla arastiriyorum sanirim karar veremedim.

Mekan onemli degil o temiz havayi alip kemiklerini isitmissin ya ohhh miss gibi kiziskinda mutlu olmustur benumki geldigimden beri tekmeliyo

Canım uygulama nasıl oluyor? Bende 27 şubata randevu aldım. Devlette yaptıracağım. 27+0 günlük olacağım o zaman kısmet olursa. zaten 28. haftaya kadar yapılabilme durumu varmış şeker testini.

gözünüz aydın canım anneli babalı büyüsün teyze olmak bambaşka birşey ben de geçen sene nisan ayında teyze olmuştum ilk defa sabaha kadar doğmasını bekledim hastanede çok heyecanlanmıştım

Eslem,asel,eflin :)

Canım sen bence sabah namazında kalk bidaha da yatma azzzcık bişiler atıştır açlığını bastırsın, 1 poğaca mesela... Randevu saatine kadar acıkırsın zaten. Sonrada bin bi taksiye git hastaneye, ugraşma... Hastaneden cıktıktan sonra dayanamıyosan bi yerde oturup guzelce bı kahvaltı edersin

Ohhh maşşallah canım benım yaaa maşallahı varmış bebişinin 836 gr! Acaba bizimkide oldumu okadar, kıskandım valla! Büyüsünde tekmeler daha bi kuvvetli olsun, hissedebilelim

Canim 26 haftalik oldugum icin normal...
Biz azda ileriden gidiyoruz su anlik....
Doktor gayet uyumlu gidiyorsunuz dedi bakalim ....
Allah immm icimde kucuk bir adam var inanamiyorum

Canım uygulama nasıl oluyor? Bende 27 şubata randevu aldım. Devlette yaptıracağım. 27+0 günlük olacağım o zaman kısmet olursa. zaten 28. haftaya kadar yapılabilme durumu varmış şeker testini.

Kizlar ac karnima gittim...
Once guzelce muayenemi oldum....
limon suyumuda sikip hazirlamistim ama goturmeyi unuttum....
Kan aldilar Bir bardak glukozlu su icirdiler ...
Bir saat beklettiler sonra bir kan daha aldilar ve bitti....
Size tavsiyem yaninizda kucuk bir kaba limon suyu koyup goturun....
Izin veriyorlar ....

arkadaşlar bişey sorucam ayrıntılı usg çekildi aşı olduk şeker tarama testi bunlardan sonra birdaha testti bilememneydi stresi yok dimi bilginiz varsa lütfen paylaşın:26:

canım mutlaka kontroller vardır ama test bilmiyorum....çünkü doğum yaklaştıkça aylık değil iki haftada 1 bazende haftada 1 çağrıyor doktorlar..stres yapacak aslında birşeyler biz buluruz mutlaka bebek döndümü hareketler nasıl düzenlimi kasık ağrısı doğum sancısımı çatı ölçümüz yeterli olacak mı :18: odur budur derken geçiricez inşallah doğum sürecini..

gözünaydın darısı senin hepimizin başına canım..

ben Asya ismini seviyorum ki meleğimin ismi Asya Melek olacak inşallah bebek senin ve eşinin herkesi çok takma aslında ne geçiyorsa gönlünüzden onu koyun..

çilekcim bilmiyorum artık neden oluyo ben baya ağırım ve gögüs hastalıklarına dahi gittim solunum testi yaptırdım ama bişe çıkmadı ama bu durumdan çok rahasızım

normal arkadaşım stres yapma ...ben kalbimede baktırdım bir sıkıntı çıkmadı..hepsi rahmin büyüyüp diğer organlara yaptığı baskıdan kaynaklanıyor..nefes egzersizleri yapmaya çalış.. yavaş ritimli yürü nefes al nefes ver canım..faydası olur belki..:13:

yardım çağrılarıma kimse kulak vermese de son bir kez şansımız deneyeyim istiyorum...
haftasonu bebek arabası bakacağız.
alanlar ve almaya yakın olanlar önerilerini paylaşabilir mi?

canım yazdım ama görmedin sanırsam..eşimde bende daha almayı düşünmediğimiz için bakmadık..ama genelde söylenen hep hafif olması ve tekbaşınada katlayabileceğin bir model olması..pufpuf aldı ..paylaştıda bir bak istersen.. ciciler sayfamızdan..

Canim bu sabah gittim sukur zaten
Aksam uyumadan once tost yedim sabah iyi hissediyordum sukur

çok geçmiş olsun canım çok şükür sen ve bebeğin iyiymişsiniz Allah böyle sıkıntılar bir daha yaşatmasın inşallah

ben o küçük adamı yerimmmm ... doktorum da dedi yarım litre suya 1 limon sıkıp gel yanında bulunsun gece 12'den sonra bişey yiyip içme dedi bi de. yemek dert değil dayanırım da ben su içmeden duramam ki sabah gözümü açtığımda gece tuvalete kalktığımda ilk yaptığım iş su içmek bişe yapar mı ki??:44::44::44::44:

Son düzenleme:

allah bağışlasın güzelim darısı da bize olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…