2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
hoşgeldin canım normal haftan neki 21 +2 görünüyo bide benimde hep farklı çıkıyo normal hesabımla ulturason hesabı hangisini baz alıcaz bilmiyorum

günler çok farklı çıkıo evet canım her gitiğimde farklı bişi diolar önden gidiomuş gelişmesi filan pek anlamadım ama kardeşimdede böyle olmuş net bilemiolar

sat a göre tahmini doğum tarihi 12 haziran ama doktorum 21 haziran diyor neredeyse 10 gün var sanırım geç döllenme :44:

anladım canım benimde hep farklı çıktı :44: senin olabilir geç döllenme bakalım ne zaman doğum yapıcaz artık

ben asla kendim yapamam :18:

Neee nasıllll yani lazer yaptırdın tekrar mı çıktı ama nie yaaa bende yaptıracaktımmm

aaa ben agda konusunu mu kacırdım tuh. bende kuafore gıdemem. bazıları hamılelıkte agda yaptırmayın dıyo zatı ama net bılmıyorum.

kızlar benm bebıs de sanırım gec dollenme 3-4gun gerıden gelıyo cunku. hangı tarıhı baz alıcam bılmıyorum

jiletlemek en iyi çözüm2 dakikada iş tamamdır.bi ağda etkisi gibi olmaz ama o kadar zorluğa katlanmamak en iyisi bence

evet çok zor gerçekten ama ben gidip yaptırıyorum canım özellikle her doktor kontrolümden önce gidiyorum nolur nolmaz diye :) ve çok rahat bişey 15 dk bile sürmüyor işim kendim saatlerce uğraşırdım yoksa...

Neee nasıllll yani lazer yaptırdın tekrar mı çıktı ama nie yaaa bende yaptıracaktımmm

bende lazer yaptırıyordum tam lazer tedavimin ortasında hormon bozukluğu yaşadım bütün param çektiğim acılar boşa gitti hemde 7 seans gitiştim.hormon bozuklugu oldugunu sonradan anladım.neyse aradan zaman geçti hormonlarım düzeldi tekrardan başladım tedaviye bu seferde 4. seansıma hamileliğim çıktı bıraktım.isyanlardayım bacak ve kol altı hariç yani bikini bölgemi jiletleyiveriyorum iş bitiyo o acıyı çekmek berbat bi duygu bence.2 güne çıkıyo ama olsun hiç katlanamam artık

Acı çekmek te var dimi ama rahat olmak istiyorum çünkü biraz fazla tüylüyüm ben ağdacılara verdiğim paralarla araba alırdım kendime bazen ayda 2 defa gidiyorum

Canım bende evde ağda yapıyordum kuaför tipi.. Tertemiz oh miss.. Ama geçenlerde yine evde oldum nedense alerji yaptı hamilelikte. sistit oldum.. Şimdide napcam bilemedim. bende jilete karşıyım. Hiç kullanmadım kullanmakta istemiyorum :18:

gözünaydın canım :) anladığım kadarıyla bir sıkıntı yok

herkese sağlıklı,hayırlı doğumlar dilerim..

teşekkür ederiz sanada arkadaşım :)

kızlar benimde bir sorum var.. normalde çok tüğsüz bir bayanım bir çok kişiye göre. ama hamilelikte göbeğimde ince tüğler çıktı. Badem yağı da yapar dediler ama onu zaten hiç kullanmadım.. Bir kaç sitede araştırdım gebelikte hormonlardan dolayı olabilirmiş.. İnşallah çok fazla artmazlar.. Benim gibi olan var mı acaba ?

Kızlar bişi sorcam çoğunuz aşı olmuşsunuz acaba olmayı düşünmeyen var mı ?

ben aşı olmadım ve olmayacamda, gerçi doktorun kararı, benim bünyem çok hassas ve hemen ateşleniyorum, o da aşı yapalım derken sana daha kötüsünü yapmayalım dedi. tetanoz zaten çocuk doğunca belli aylarda yapılacakmış. zaten adı aşı ama vucuda sonradan da enjekte edilebiliyor. yani genelde aşılar o mikrobu kapmadan önce yapılması şart. sadece tetanoz ve (kuduz aşısı) tehlikeli bir durum olduğunda sonradan yapılabiliyormuş. onun için şart değil dedi doktorum. sen yine de doktoruna danış.

hehehe. hastane öyle canım bende her gittiğimde evin yolunu zor buluyorum ...
oğluşun güzel haberler göndermiş annesi.. benim vevişte sat a göre 3 4 gün geriden gidiyor. birde ölçümlerle alakalı sanırım. 1 gün aarayla acile gitmiştim orda da önden gidiyordu. bende anlamadım bu işi. artık sat ı baz alıyorum bende ..

Anladım canımm ee tekrar mı yaptırmak gerek acaba yoksa doğumdan sonra dökülürmü acaba :96:

canım ben de bitirmiştim bacak kol altını özel bölgeye korkumdan gitmiyodum hamile kalınca bacaklarımda ki tuyler tekrrar cıktı ama tabi eskisi gibi değil bn de agdaya gittim mecbur 3 ay olcak çoook cılız çıkmış şu an görünmüyo bile.. iyi ki gitmişim lazere pişman diilim bu şekilde bile çok rahat oluyo

Anladım canımm ee tekrar mı yaptırmak gerek acaba yoksa doğumdan sonra dökülürmü acaba :96:

Dogumdan sonra 1-2 seans daha giderim sanirim. Zaten oyle eskisi gibi degil ama yinede rahatsiz ediyor. Nu arada acimiyor cok agdaya dayanan lazere haydi haydi dayanir. Islemden once emla krem suruyorsun sonrada lazer basliyor. Ilk anlarda aci oluyor ama geciyor korkmayin.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…