2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

canım zaten özel bölgeyı almak çok zor diğer yerleri kendim yapabilirim. ama kendim evde yapınca çok eğilip bükülüyorum bebeğe bişey olur dıye korkuyorum.

canım zaten özel bölgeyı almak çok zor diğer yerleri kendim yapabilirim. ama kendim evde yapınca çok eğilip bükülüyorum bebeğe bişey olur dıye korkuyorum.

ayna yardımıyla dene arkadaşım bide özel bölge için.diğer yerlerinide korkma ya bebeğe niye bişe olsunki?

Canim ilgin icin cokk tesekkurler rabbim bir daha gostermesin...bende su ayin 15 ni bi gecirsemmmm

Amin canımmm.
Ayın 15 inde kontrolün var galiba.Hayırlısıyla güzel haberlerle gelirsin inşallah canımmm.

Allah razı olsun çileğim Rabbim hiç birimize kötü olaylar yaşatmasın hepimiz sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla kavuşalım evlatlarımıza.
Sonra da burada bebişlerimizin yaramazlıklarını :) konuşalım inşallah.

Senin sevincin bizim de sevincimiz canım.
Rabbim evlatlarımızı bizlere bağışlasın inşallah.

Geçmişi okuyamadım ama bugün kontrolü olan annelerimiz varsa hayırlı güzel haberlerle gelirler inşallah.

ben yapamıyorum ağda ve epilasyon eğilemiyorum ve jilet kullanıyorum mecburen onu bile zor yapıyorum zaten canım imkanın varsa ve uygunsa fiyatı git yaptır ağda canım en rahatı

Valla kızlar ben evlenmeden önce lazer yaptırmıştım 5 yıldır çok rahattım. ama siz tüylerim azaldı diyosunuz ya benim şimdi çıkmaya başladı. bu gittiğimde doktoruma sorup ağdaya gidecem 5 yıl sonra tüy görünce insan kötü oluyor

ayy evet lazerde öyle yeniden çıkma hikayesi duymuştum demek senin de öyle oldu vallahi ben canım tatlı da değil ama ne biliyim açıp başkasına aldırmaktan çekiniyorum 2 kere gittim ama utana sıkıla daha da gitmedim jilete devam.. ama düşünmüyo değilim şimdi için hem geç çıkar hem de tertemiz rahat olur ama memleketimde de yer bilmiyorum ki.. araştırmam lazım temiz ve tanıdık bildik bi yer bakalımm doğurayım lazer düşünüyorum ben de :26::26::26:

bu durumu arkadaşlarımdan da duymuştum canım. hamilelikte hormonel değişimler yüzünden tekrar tüylenme yaşanıyormuş. ben zaten bunları duyduğumdan doğum sonrasına ertelemiştim

Valla kuzum benim hamilelikle başladı çıkmaya önceden hiç yoktu ama benim yüzümde de tüylenme oldu sanırım hormonlarım coştu
ama herkese tavsiye ederim tabi iyi araştırarak temiz hijyen ve doktor kontrolünde ben öyle yaptırmıştım..

selam hatunlar biz geldik ultrasona girdik çıktık sanıodumki bitti son bekleyen hamişlerden biri ohoo daha yeni başlıosun dedi devlet hastanesinde beklemekte ayrı bir çile ya neyse çucuğum için sabrediyorum :) sonuçları daha doktora gösteremedik haftaya kaldı yine bende bişi anlamadım hayırlısı
Sata göre 21w 2d
Bpd 52 mm
Fl 35mm
Ac 165 mm
Plasenta korpus posterior yerleşimlidir
Amnion mayi normal sınırlardadır
Gros fetal anomali izlenmedi
diye haber göndermmiş oğluşum içerden

peki Nurdan hanıma ilk kez gidenler nerden randevu alıyor onun için?merak ettim denerim belki..bide sezeryan yapmalı ama

canım bu şehirde çok pahalı yapıyolar tüm ağda 70 lira dedi o yüzden gitmiyorum burda yoksa bende giderim sen ne kadar veriyosun?

istanbul'dayım canım, Anadolu yakası.. Kaş bıyık kol komple bacak özel bölge koltuk altı olarak 65 tl canım..

kızlar emin olun "ben en kötü korkağım,acı eşiğim düşük" diyeniniz kimse,ben en az o kişi kadar korkuyorum..ben baktım başa çıkamıyorum mecbur bi arkadaşımın cesaretiyle gittim amaaaaaa o ilk günü var yaaaa ömrümce unutamam..4 arkadaşım benle gelmişti,tüm kuaförü inletmiş bağırmaktan ağlamaktan yarım saatlik iş 1.5 saati bulmuştu kadın zor sabretmişti bana ama sonra alışıyo zamanla ve Emla krem çok işe yaradı bende..

canım yazdım ya zaten 5 aydır kullanmıyorum kremi diye zararlı tabikide..direk bebeğe ulaşması kolay biyere sürülüyo 1 saate yakında emilmesini bekliyosun sonuçta.. Şu an kremsiz gidiyorum.. Hamileyken ağda zararlı falan değil bi araştırın görceksiniz + doktorada sorabilirsiniz

çok şükür canım kardeşimle annem öyle bi baktılar iyi iyi dediler doktora göstermek hadtaya kaldı eşim başka doktora göstermek istemiyor sonuçları :) beklicez aşı içinde sağlık ocağı kapalıydı iş yerine gelmek zorunda kaldım oda haftaya kaldı hemşire aradı haftaya yapacaklar artık Allah razı olsun cümlemize şifa nasip etsin işlh

evet canım ondandır hormonal değişiklikten.. benim de deli gibi saçım ve tırnağım uzuyor lazer yaptırırsam bildiğim bir doktor var hem akupunktur doktoru hem de güzellik merkezi var ona giderim

hoşgeldin canım normal haftan neki 21 +2 görünüyo bide benimde hep farklı çıkıyo normal hesabımla ulturason hesabı hangisini baz alıcaz bilmiyorum

hmm görmemişimonu:44: ağda zararlı değil en iyisi kuaför aslında ama işte gitmek istemıyorum ben

ahh kızlarr ağda muhabbeti dönmüş..bende hamilelik öncesine kadar emla kullanıyodum ama şuan çook canım acıyo ve çok zorlanıyorum alırken eğilip bükülüyorum hep..aynada olsa zor oluyo..kuaförede gitmek istemiyorum..katlanıcaz artık..bende kendim yaparım heryerime ağdamı makinasınıda aldım ohh miss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…