2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

esracim simdi bile telefondan giriyorum okumakta zorlaniyorum. buyuk babam vefat etti istanbula gittim kac gundur ordaydim gecen geldim ama simdi de internetimiz sikintili takip edemiyorum. benimkiler de hazir yarin gondereyim o zaman. bu arada benim katilimden de hic ses soluk yok.

anladım canım geçenlerde yazmıştın başın sağolsun

yolla canım herkes yolluyor artık
umarım netin gelir kısa zamanda da hediyeleri takip edersin

Konuya cevap ver kısma tıklayıp açılan sayfada yazılacak yerin üstünde minik simgeler war orada mektup simgesinin olduğu kutucuğun en sonunda köşeli çerçeve var ona tıklayp bilgisayarından seçip yüklüosun

tesekurler fakat mobilden yapilmiyor sanirim netim cabuk gelsin cok heyecanliyim. optum hepinizi.. iyi aksamlar

kızlar yaklaşık 2 saat önce güzel bir kalıgrafı yazısı ile kurbanımın ısmını yazdım :)
içli bir mektupla postalamış bulunuyorum...

yok yalnız değilsin... bende nete işten giriyorum evde yok,telde yok..

telefondan bakmak uğraştırıyor bide yarın ve diğer gün sınavlarım var onlarla meşgul olucam. .
Gözün aydın üüstünden büyük bir yük kalkmştır heralde hediyeleri gönderince
Bari kime gönderdiğinide söleseydin yada kurbanına mesaj atsaydın
Benim katilimde kim olduğunu söylesede benimde sınavlarda hediyeyi kimin alacağı aklıma gelmese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…