2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Slm kızlar nasılsınız valla yazıları oku oku bıtıremedım bakıyroumda herkez hedıyelerı almış oh ne gusel bnde hafta sonu bı kaç bışı aldım ufak tefek bu hafta sonuda dıger eksıkelrımı alıp ayın 20 sınde kargoya vermeyı duşunuyorum .katılım bu arada sesini özledımmmm :)) ve sabırsızlıkla beklıyorum ınan cok merak edıyorum kım oldugunu kalbımden aklımdan bı ısım gecıyor ve mektubum geldıgınde ışte bu dıyebılcegımı sanıyorum .tahmın ettıgım kışıyse burdan yazarım dogru tahmınım dıye:)) ayy cok heycanlı ya gecsın artık şu gunler

herkes tahminini söyledi canım sende yazsana

herkes tahminini söyledi canım sende yazsana

Benim var ya en ufak bir fikrim bile yok :)

Katilim eğer beni görüyorsan lütfen ses ver.

17 aralık- 4 ocak tarihinde verdiğim adreste yokum.
Senden ricam kargoya verdiğin zaman bana haber verir misin? Çünkü senin de bildiğin üzere adres olarak hastanemi verdim. Ve birisinin gidip paketi alması lazım ben yokken.
Sen bana haber versen olur mu acaba?

aslinda sana alacak kisi keske simduden yollasaydida sende gorebilseydin hediyelerini.

aslinda sana alacak kisi keske simduden yollasaydida sende gorebilseydin hediyelerini.

Önemli değil. Çok merak ediyorum ama ne yapalım.

Tek istediğim kargoya verdiği zaman bana haber vermesi. Haber versin ki ben de takibini yapabileyim.

umarım katilin sen van dan ayrılmadan yollarda biran önce görürsün hediyelerini

Önemli değil. Çok merak ediyorum ama ne yapalım.

Tek istediğim kargoya verdiği zaman bana haber vermesi. Haber versin ki ben de takibini yapabileyim.

canım yada takibini o yapar sanada msjla filan haber verir
çünkü takip nodan isim anlaşılıyor

canım yada takibini o yapar sanada msjla filan haber verir
çünkü takip nodan isim anlaşılıyor

Kargo buraya belli günler geliyor. Mesela yurtiçi kargo salı ve cuma geliyor.

Bana dese ki senin hediyeni kargoya şu gün şu firmaya verdim. Ben bana ne zaman geleceğini bilirim. Ona göre hemşirelerimden birisine, ya da doktor arkadaşlardan birisine aldırırım paketi.

o zaman bu yazdıkların katiine fikir verir sanırım canım
bende aynı şeyi istiyorum katilimden
evde olamıyorum çünkü
haber verirse çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…