2014 çekilişi yeni heycanlar =)) yeni yıl yenil yıl bizlere kutlu olsun

Cici çok geçmiş olsun. Aras'a yaklaşma fazla

Vazgeçilmezim neler aldın bakım Bende bu akşam Vialand'a gideceğim, ordan birşeyler bakcam

eee neler aldin bak bende merak ettim simdi

Söylemem neler aldığımı Ama hala eksiğimm var malesef Birde kırmızı donlar hala gelmemiş mağazalara

Ayrıca vialand mı dedin. . Ayyy çok merak ediyorum orayı Eğlencenin doruklarda yaşandığı bir yer. .

Hıh söyleme sen

Evet Vialand Avm'sine gideceğim ama havalar soğuk eğlenceye sonra

Günaydın kızlar,
24 saatlik nöbetten geldim :)

günaydın canım nasıl geçti nöbetin
Günaydın kızlar

Günaydınnn canlarımmm :18:

Dün akşam bi kaç hediye daha aldım hafta sonuda 2 tanesini alınca biticek inşallah. .

günaydın kızlar ....

sanırım ben şifayı kaptım bogazlarım şişmiş :2:

günaydınnnnn
cici dikkat et canım ya arasa sokulma sakın bulaşır bak kuzuya

gunaydin hatunlaaaaaaaaarr

günaydın

Gunaydın kızlar nasılsınız neler yapıyorsunuz ben bu hafta cıkıyorum alışverışe hadı bana rast gele ınş herşey istedıgım gıbı olur:))

Gunaydın kızlar nasılsınız neler yapıyorsunuz ben bu hafta cıkıyorum alışverışe hadı bana rast gele ınş herşey istedıgım gıbı olur:))

günaydın canım
bende bu hafta sonu tamamlamak istiyorum artık
ya da çok az bişeyler kalmalı

cicim geçmiş olsun canım ben birazını aldım hediyelerin dahada var almak istediklerim ama 1 haftalıgına şehir dışına çıkıyorum gelince herşeyı halledıp göndermesi kalıcak

cicim geçmiş olsun canım ben birazını aldım hediyelerin dahada var almak istediklerim ama 1 haftalıgına şehir dışına çıkıyorum gelince herşeyı halledıp göndermesi kalıcak

bende daha tam bitiremedim alacaklarımı canım herkes bu hafta sonunu bekliyor sanırım
yolculuk nereye canım yiğenini özledin ona gitcen dimi hadi itiraf et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…