2014 Aralık Anneleri

Bende yarın göreceğim 9 hafta bugün bitiyor. Bakalım ne diyecek.... kan hapı vitamin verdimi ben içmek istemiyorum..... İçmesem ne olur sanki kızımda alerji yaptı fazla yükledi.....

Eheh evet hic boyle dusunmemistim. Zaten sat i aciklamaya calisiyorum anlamak da istemiyorlar :) yok diyo sen tahmini iliski zamanini baz alacaksin :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlaaarrrr bugün saat 17de drde randevum var bebişim nasıl acaba hareketledimi ki çok meral ediyorum heyecandan ölmek üzereyim

Hımm ilginç zayıfsan olabilir o zaman ben kiloluyum ama müthiş bir duygu hadi hayırlısı olsun herkes için....

kilolu değilim. ve bebeğim çok hareketli maşallah. kontrolde bile ultrasondan bakarken bi kaç kez döndüğünü gördü dr. hareketleri derken kastettiğim tekme falan değil tabi ki.seyirme gibiydi önceleri.şimdi daha farklı...gaz hareketi de oluyo bazen onu ayırt edebiliyorum.o aynı zamanda ağrı da yapıyor çok rahatsız edici

Bende yarın göreceğim 9 hafta bugün bitiyor. Bakalım ne diyecek.... kan hapı vitamin verdimi ben içmek istemiyorum..... İçmesem ne olur sanki kızımda alerji yaptı fazla yükledi.....

canım hiçbir şey vermedi sadece midem zaman zaman yanıyor dedim gavıscon verdi. Ayrıca senin 8. haftan bitiyor olmasın çünkü burada tahmini doğum 12 aralık diye gözüküyor tatlım

kayınvaldeler hep aynı şeyi söylüyo galiba :) benimkide ben bütün çocuklarımı 2 aylıkken hissettim der bana. kızımda tam 18 haftalıkken hissettim hiç unutmuyorum. ama 2. ler 2 hafta kadar daha erken hissedilir dedi dr um. yani 16. haftamda falan bekliyorum. seyrime gibi bişi oluyo ilk his. hatta kayınvaldemin dediğini dr a söylemiştim ben niye hissetmiyorum diye. dr baya gülmüştü bağırsak hareketini sanmıştır o dedi. 15-16. haftadan itibaren tıbben imkansız hissetmek demişti hiç unutmuyorum :)

ayyyy çook güzel bir duygu onu içinde taşımak zaten duygusalım iyice koptum sağlıklı olsun da nasıl olsa büyür eksiğini kapatır

teşekkürler canım.iyi geldi söylediklerin.inşallah bende görürüm bebişimi en kısa zamanda...

inşallah büyür ayakkabı bulmak bi eziyet çünkü istediğimi değil bulduğumu alıyoorum mecburennn

Bayanlar bugün rüyamda deprem yaşadım. Anlamını yazmak bile istemiyorum. Moralim bozuldu ve korkuyorum.

Benim de her gecem alis harikalar diyarında tadında. Sürekli rüya görüyorum. Birinde düşük yaptığımı görmüştüm bir kaç hafta önce. Günlerce içim sıkıldı. Dün gece de tuvalet taşında küçük bir kız terliği gördüm. Sanırım bilinç altımızdaki korkular açığa çıkıyor. Biraz olumlu düşünmek lazım. Ben pek yapamıyorum ama

kızlaaarrrr bugün saat 17de drde randevum var bebişim nasıl acaba hareketledimi ki çok meral ediyorum heyecandan ölmek üzereyim

aynen canım 13.30 da benim randevüm var bebişlerim ne alemde acep biri diğerinden ufaktı nasıl oldular acaba

eşimde bende heyecandan ölecez zor sabah ettik varyaaaa

ayyyy çook güzel bir duygu onu içinde taşımak zaten duygusalım iyice koptum sağlıklı olsun da nasıl olsa büyür eksiğini kapatır

evet canım ben onu takmıyorum zaten. 5 gün geriden geliyo demek ki 5 gün geç olmuş diyorum.ilerleyen zamanda değişiyormuş zaten. o zaman kasım annesi olabilirim

Kızlar ben 9+0 im bugün ama regl olcakmis gibi agrilarimnvR sizinde varmi? Birde benim kanamam oluyor arasira ondan korkuyorum normal mi bu agrilar

Ben de yarın 9+0 olucam. Ve ben de de ağrı var. Gecenin ikisinde tuvalette pembe bir bulaşıklık gördüm. Sabaha kadar saatin tik taklarını saydım. Sabah doktorumu aradım. Ani kramp ve koyu kanama tehlikeli. dğeri hamilelerin % 25 inde oluyor dedi. su tüketimini arttır 3 litrenin üzerine çık ve haftasonu yat dedi. Senin de için rahat olsun. Artık bebekler Allaha emanet

evet canım ben onu takmıyorum zaten. 5 gün geriden geliyo demek ki 5 gün geç olmuş diyorum.ilerleyen zamanda değişiyormuş zaten. o zaman kasım annesi olabilirim

bende kasım annesi olurum %100. sata göre 5 aralık ama ilk sezaryan olunca 40 hafta beklenmiyor.

tayinler ne zaman belli oluyor cnaım?

bende kasım annesi olurum %100. sata göre 5 aralık ama ilk sezaryan olunca 40 hafta beklenmiyor.

tayinler ne zaman belli oluyor cnaım?

aynen benim de muhtemelen kasım sonu olur sezeryan olunca 1 hafta önce falan alıyorlar. ama burcu her halükarda yay olacak. tabi herşey yolunda giderse inş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…