2014 Aralık Anneleri

canım bende tüp bebek yaptırdım progestanı dediğin gibi tüp bebek yaptırdığımız doktor ilk 3 ay kullan sonra direk bırak dediydi... ama şimdi olağan izleyen doktora geçtikprogestanı mayıs ortası bırakacakmıyım dedim ben bıraktırmayı düşünmüyorum duruma bakacağız 5 ila 7 aya kadar bile kullanabilirim dedi... benimkiler ikiz rahmim kalp şeklinde her biri bir tarafa yerleşmiş diken üstündeyiz ilerki aylarda düşük tehlikem olacak. progestana daha ihtiyacımız var dedi...

Buarada mubarek olan regaip gecemiz hayırlara vesile olsun..
Bu ay Allahın ayı bool bool tövbe edıp rabbimizden herseyın hayırlısını bool bool isteyelim
Bebeklerimize dua edelım
Saglıklı olsunlaar hayırlı olsunlar:) inş
Ne gusel bi ay allhım şükürler olsunn sana

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kandiliniz mubarek olsun kizlar dualrinimizda birbirimizi unutmayalim mubarek uc aylarin baslangici... allah saglikla ramazana kavusmayi nasip etsin bebislerimiz buyutsun insallah...

sağol canım herkese günaydınlar... hayırlı kandiller en çok bebişlerimize dua ederek değerlendirelim bu geceyi...

Aynen canim bütün es dosttan dua istiyorum inşallah yarin kalp atislarini duyarim saglikli sihhatli kocagima alirim buyuturum diye....
Sen kalp atislarini nekadarlikken duymustun

Aynen canim bütün es dosttan dua istiyorum inşallah yarin kalp atislarini duyarim saglikli sihhatli kocagima alirim buyuturum diye....

Sende mi yarın gidiceksin doktora elocan arkadasım
İnş bende yarın gidicem
Allahın izniyle duyarız inş biraz bnm ki erken gibi ama merak ediyorum :)
Sat 23 mart
Senin??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet canim yarin gidicem inşallah ptesi günü kalp atislari duyulmadi inşallah yarin duyariz SAT 10mart yarin keseyi gorursun sanirim yada dayana bilirsen ptesiye kadar dayan derim

Midem yanıyor :-(

Ya Settar

7 haftalık iken duyduk biz... canım su içip git belki idrara sıkışık olursan daha net görüp duyarsınız...

sayfa 2014 anneleri değil dert köşesi oldu hepimiz bişeylerden yakınıyoruz hep yazık bizeee

kızzz neyi konuşalım yaaa bebişler daha büyümedi tekme de atmıyor yaşıyormu bir haberiz tek içimizi rahatlatan şey şikayetlerimiz çünkü şikayetler bulantılar filan oldukça onlar orda diye rahat ediyoruz en azndan kendi adıma ben ediyorum

yakınma demişken öğle yemeği yiyemedim yaaa midem yine bulanıyor kuru şeyleri daha rahat yiyorum da sulu ve etli şeylerde zorlanıyorum. :120:

Nedebki acaba hamilemisin Yokmuydu canim diğer haftalarda benimde hic bulantim yok inşallah olmaz

aaaa valaa hamileyimm az vardı öyle öğürme falan yoktu hiç sabah kokular tuhaf gelmeye başladı yaa allahtan sürekli olmuyo. benimde in. fazla olmaz buna razıyımm

Yarin öyle yapayim sıkışık gideyim....karindan duyulmazsa vajinadan bakilirsa diye cekiniyorum gerçi hemen wcye gider donerim

alttan bakmazlar artık büyüdü... tabi doktorun takdirine kalmış ama o zamanda sorar zaten çünkü eğer alttan bakacaksa bu kez de sıkışık olursan zor görünüyor bana hep wc ye gir öyle gel derdi alttan bakacaksa...

öyle ya canımm bir an önce hissedeyim dedikçe günler daha yavaş geçiyo, böyle bunaltı halsizlik bebişlerle geçiyo bende de kuru şeyler daha rahat ama ben cipse kuru yemişe bayılan ben artık yiyemiyorum.

Yarin öyle yapayim sıkışık gideyim....karindan duyulmazsa vajinadan bakilirsa diye cekiniyorum gerçi hemen wcye gider donerim

Evet canım sıkışık git ki daha kolay görünsün.. Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz..

aaaa valaa hamileyimm az vardı öyle öğürme falan yoktu hiç sabah kokular tuhaf gelmeye başladı yaa allahtan sürekli olmuyo. benimde in. fazla olmaz buna razıyımm

Ayy o kokular berbat bir durumm.. Umarım bu gebeliğimde yaşamam, dünyadan soğutuyo insanı berbat bir şey..

saçma olan akşam isteyerek yediğim dolmayı sabah kokusundan öğürmek yaa inşallah yaşamazsın, vala ne yesem midem bulanmaz diye düşünüyorum artık

Benim ilk günlerde yanma az bisey öğürme vardi maşallahsimdi hic yok anneme cekmisim onunda rahat geçermiş
Büyüdü ama duyulmazsa alttan bakar yine bu sefer başka Dr gidicem bakalim o neler diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…