2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Tatlim 9 haftalik hamilesin ne hiboru ya??? Ben bu denememde degilde onceki iki denememde ya opu oncesi yada opu transfer arasi (tam hatorlamiyorum) kullanmistim hiboru.haklisin yakan bi igne ama niye verdi dr un sana hiboru?

Günaydin canlar engüzel sabahlar sizin olsun ben hastaneye gidiorum artik ögrenme vakti herseyin hayirlisi olsun bugûn 16. Gûn ve kanverme günüm

günaydın canım, o kan verdikten sonraki bekleyiş çok heyecanlı telaşlı oluyor.. ama tatlı telaşlar bunlar..
güzel haberlerini bekliyoruz tatlım..

ben de hibor igne kullanıyorum kullandıktan sonra biraz yanma oluyor ama ben biraz ovalıyorum 5 dk sonra geçiyor, ben derimi sıkmıyorum iğneyi yaparken zaten maksat ilacın derinin altına gitmesi düz bi şekilde batırıyorum, birazcık acısı oluyo tabi ama normal artık o kadar :)

J jasminka83 birde canim aklima bisey geldi senin transferin ne zaman oldu takvimimiz ayni gidiyo ama sen nasil keseyi gordun beni 10 gun sonra cagirdi
canım ben burda yazınca bayramdan sonra tup bebeye hazırlanıyordum.esımın sorunları vardı uzun zamandı bı turlu cocuk olmuyordu,doktorlar normal yolla gebe kalman 1% sans var dedıler,kalsan da dusuk olur dedıler,ama sat 8 adet olmayınca ayın 10 u doktora gıttım kendılıyınden hamıle kalmısım,alttan bakınca doktor sıyah kucuk bı nokta gordu keseymıs o,kan testım de pozıtıf cıktı.Sımdı bugun daha detaylı gormek ıcın doktora gdecem.Ama dunden bıraz kahve rengı akıntım oldu tum gece uyuyamadım,insallah kötü bı sey olmaz bebegım bırakmaz annesinı

Hee sen tedaviye hazirlanirken kendiliginden hamile kaldin yani simdi sen 5 haftalik mi hamilesin keseyi gordugune gore daha fazla degil mi anlamadim yaa

Günaydin canlar engüzel sabahlar sizin olsun ben hastaneye gidiorum artik ögrenme vakti herseyin hayirlisi olsun bugûn 16. Gûn ve kanverme günüm
Insallah hayirli haberlerle gelirsin canim

Ya peki bisey sorucam regli tarihini nasil bildin mesela ben eylulun 6 sinda en son olmustum iki gun one gelir hep benim bu ay 4 unde olmam lazimdi ama 4 unde zaten transferin 6.gunuydu sen nasil hesapladin onu kafam karisti

canim sen hamilelik haftani sata gore hesaplma transfer gununn ustune iki hafta ekle hesapla yada nette tupbebek hamilelik haftsi hesaplama yaz orda transfer tarhine gore hesaplama var otomtik hesaplio canim. mesela benim sata gore 22 transfer tarhine gore 24.haftadyim ve ultrsndada 24.haftyla uyumlu bebegim bende ilk baslrda haftalrda karisiklik yasiodum drum bana sen bunlara takilma onemli olan bebegin gelisimi dedi ☺☺☺

günaydın canım, o kan verdikten sonraki bekleyiş çok heyecanlı telaşlı oluyor.. ama tatlı telaşlar bunlar..
güzel haberlerini bekliyoruz tatlım..
Cok tesekkür ederim canim hic sorma saat 1 de ögrencem insallah doktorum umutluydu pozitif enerji verdi valla

Canım Allah şifa versin bir an önce sağlığına kavuşursun inşallah. meleklerini de senden ayırmasın, tüm dualarımız seninle..

Slm kizlar ben alti ay sonra 3 yilimi dolduruyorum o zaman tup bebek icin rapor cikartabilirmisim.bu raporu cikarmak ne kadar suruyo ne gerekiyo.bide raporlu tup bebek yaptiranlar tum masraflariniz ne kadar tuttu yardimci olurmusunuz lutfeenn

Merhaba Canım,
Şimdiden hayırlısı olsun diyelim. Ben Cerrahpaşa Tıp Fak. de 11-eylül de gittim ilk kez, tüm test ve tahlillerin toplanması bugün bitti, en az 1 ay sürüyor; adetin 2. ve ya 3. günü gitmen önemli ilk etapta. O gün alınacak kan testleri var çünkü. Sonra yönlendiriyorlar zaten seni, sırayla yaptırıyorsun testlerini.
Bugün tüm testler bitti ve dosya açıldı, fakat bu kez psikoloji bölümünden tüp bebek yapmak için uygundur diye bir yazı istediler, eşimle birlikte gitmemiz gerekliymiş, randevuyu aldım: 31 Ekim. En erken tarihti bu.
Sonra kurula gidecek dosya en az da 15 gün de o sürer. Nereden baksan 2 ay toplam süreç.

Bide bnm bu denemede yapilan tahlillerim rahim filmi falan ikinci denemede kabul edilmezmi tekrarmi yaptiracaz hepsini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…