2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Herkese iyi akşamlar,ben de eylül ayında tüp bebek tedavisine başladım 15 ekim test günüm,beklemek en zoruymuşÇok heycanlıyım,bekleyen herkes pozitif sonuç alır inşallah
Canim aynen bendede heyecan dorukta bugün 13. Günüm ve halen bekliorum pazartesi cagirdi doktorum ama sali gitcem insallah hayirli haberler aliriz

Kızlar az önce crinone jeli uyguladım. Yarısi aplikatorde kaldı. Az oldu diye içim rahat etmedi bi tane daha uyguladım. Şimdi de çok oldu acaba bi zararı olur mu diye kendimi yiyorum.

Selam arkadaşlar bu topikte yeniyim fakatuzun zamandır takip ediyorum sizleRi. Bende Eylül ayında tüp bebek yaptıranlardanım . Rabbim nasip etti tuttu şuan 4+2 günlük oldum fakat sizlere bir sorum olacak benim bugün biraz ağrılarım başladı göbeğimin iki parmak altına ara ara kramp giriyor sancı yapıyor ne yapsam ki korkmaya başladım

Kızlar az önce crinone jeli uyguladım. Yarısi aplikatorde kaldı. Az oldu diye içim rahat etmedi bi tane daha uyguladım. Şimdi de çok oldu acaba bi zararı olur mu diye kendimi yiyorum.
Aslında içinde yazıyordu az miktarda kalması sorun değil diye kekşe 2. Yi uygulamasaymışın ama açıkcası brnim bi fikrim yok zararı olur mu inşallah olmaz sonuçta ikincide de biraz kaldıysa çok az fazlalık gitmiştir

Canim aynen bendede heyecan dorukta bugün 13. Günüm ve halen bekliorum pazartesi cagirdi doktorum ama sali gitcem insallah hayirli haberler aliriz
Maşallah nasıl sabırlısın,aslında sen bugün test yaptırsan çıkardı.Herhangi bi belirti var mı yada bişey hissediyomusun?

Bişey olmaz inşallah canım,zaten vücut fazlasını atıyo dışarı ama aplikatörün içinde dikkat ettiysen beyaz bilye var kremi ileri itmek için o içinde kalıyo uyguladıktan sonra ,sanki krem içinde kalmış gibi görünüyor,bence hiç sıkıntı yapma kendine.

Ya cumaya geliyo kanı verip hızla işe gidecem ALlah muhafaza negatif olursa tüm gün sığamam oralara cumartesi çalışmıyorum rahat rahat testimi yaptırayım istiyorum
İnsanın aklına herşey geliyo ya çok zor ama olumsuz düşünme inşallah mutlu haberler alırız Ben de sabah evde test yapıyım diyorum

Evet yaziyodu ama az miktarda değildi kalan,yarısı falandi. 2 . yi de aslında azcık sıkıp birakacaktim hepsi gidiverdi aksi gibi

Sağol canim rahatladım biraz. İlk defa dışarı çıkmış jel o da fazlalık heralde diye düşünüyorum.

Bendede oluyo tatlim korkma.bebegin yer aciyo kendine :)

Hos geldin canim kramplarin normal fazla degilse endiselenme imkanin varsa o an sirt üstü yat ama icin rahat edecekse doktoruna sor :)

Hos geldin canim kramplarin normal fazla degilse endiselenme imkanin varsa o an sirt üstü yat ama icin rahat edecekse doktoruna sor :)

Hoşbulduk... dayanılmayacak kadar değil fakat ara ara giriyor ama girdiğinde ağrılı oluyor... 2 dak kadar sürüyor ondan sonra geçiyor tam göbek altı...

Maşallah nasıl sabırlısın,aslında sen bugün test yaptırsan çıkardı.Herhangi bi belirti var mı yada bişey hissediyomusun?
Canim mecburen sabirliyim coktan yaptirirdim ama dis ûlkede oturuorum ve kafama göre test yaptiramiorum sigorta oldugu icin ee burdada özel gibi bir durum yok ev doktorum tedavi gördûgümü bilio o gün yaptirmam gerektigini söyledi ee pazartesi ise devam sali izinliyim mecbur saliya kaldim canim pek belirti yok hafif rahim sancisi bazen tansiyonum düsüor gazim cok var gece cok sik tuvalete cikiorum gögûslerim sis ve gergin adet sancisi gibi bazen sancim oluo namaz kilarken bazen canim yanio ama hamileyim diyemem sali ögrencem insallah idrar testi pozitif ama ben ona güvenmiorum

Hoşbulduk... dayanılmayacak kadar değil fakat ara ara giriyor ama girdiğinde ağrılı oluyor... 2 dak kadar sürüyor ondan sonra geçiyor tam göbek altı...
Canim hamileymisin ben ilk hamileligimi yasadigimda bazen banada oluordu normal annesi bebegin yapio sirt üstü uzan ozamn daha rahat edersin hatta hafif bacaklarini da kaldirir gibi topla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…