2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Yafuuuu kızlar lala gibiyim sanki hiç bile yaptırmamış gibiyim hem hapşırdım hem öksürdüm korkuyom yaa bişe oldumu acaba diye biyerde okudum hapşırmak öksürmek merdiven cıkmak zarar vermez diye ama yine sizin yorumlarınız rahatlatcak beniiiiiiii

ben sene sadece şunu söyleleyim ben transferden sonra feci şekilde kabız oldum 2 3 gün çıkamadım tuvalete baktım olacak gibi değil söylemesş ayıp öyle bi ıkındım ki kesin olmaz dedim ama binlerce şükür tuttu merak etme sen de

Kızlar bişey soracam ya bu cyrone jel den kullanan var mı. Bugün bende gün boyunca kirec şeklinde geri geldi önceki günler hiç öyle Birşey olmamıştı, çok korkuyorum ya hep içimde birikmiş. Sizde de böyle oluyormu onu merak ettim.

Bnde surdum.o jelden hic agri yaomadi bugun blkide ilk oldugu icin.. olabilir.. canmm bnm senn aban desetk vermn ne kadar guzel seni bole gordum ya ihh ne mutluyumm[/QUOTE]
:) tabiki destekleyecegim canım benim :) istedikki aramızda 1 ay olsun ama kısmet değilmiş canım ilk gün değil oluşan sonra sabah aksam kullandım ben çok karnını çağırttı, daha doğrusu Dr onun agirttigini söyledi babaaannem gibi olmuştum günde 7 kez ilaç ictigim için ilaç torbamla geziyordum ama bitti maalesef, sen tadını çıkarmaya bak. Gece birşey yemicen dimi, sabah makyaj da yok, ojelerinide çıkar:)

Kızlar sizinle çok duygulandığım bir olayı paylaşmak istiyorum.Hastaneye gittiğim ilk zamanlarda bekleme salonunda 1 çift dikkatimi çekmişti.Ürkek bakışlarla etrafa bakıyorlardı.2.3. gidişimde de oradalardı ve hep aynı ürkek bakışlarla kimseyle göz teması dahi kurmadan birbirine dayanmış oturuyorlardı...Sonradan öğrendiğime göre bu çift Acıbadem Hastanesi'nin " Umut Projesi" sayesinde tüp bebek tedavisine başlamış tedavi boyunca kendi imkanlarıyla Kadıköy de bi otelde kalan Ağrı'lı ve Çok az Türkçe bilen çobanlık yapan bir çiftti.Hatta Dr'um acaba iğneyi ben nasıl yapıcam diye strese girerken bu çifti örnek göstermişti bana"çok az Türkçe biliyorlar,onlar nasıl ki nasıl yapılacağını anladı ve beceriyorlar sen de yapabilirsin "diye.
Neyse uzatmayayım geçen gidişimde bu çifti yeniden gördüm ellerinde ki ultrasona uzun uzun bakıp duruyorlardı.Bu sefer gözleri ürkek değil sulu suluydu.Acaba kötü birşey mi oldu diye düşünürken!Eş bekleme odasında ki herkesin tek tek elini sıktı "ikiz olucak.Allah size de nasip etsin,dua edicez" dedi.Sonrada karısının elini sıkı sıkı tuttu gitti.
Onlar için o kadar mutlu oldum ki .Yüce Rabbim inşallah sağlıcakla kucaklarına almayı nasip etsin.Bize de o güzel duyguyu yaşatsın.

Selam kızlar birsey sormak istiyorum 4 gündür gonalf vuruyordum ben bugun menopura başladım az önce ilkini yaptım ama gonalf gibi değil canım çok acıdı halada acıyor ucuda kalın geldi bana ve yaptıgım yerde feci yanıyor bu iğneyi kullanan varmı şimdiden yarın nasıl yapacagım diye düşünüyorum #umudihar yarınki operasyonunda kolaylıklar diliyorum sana diğer tüm arkadaşlarada Allah hepimizin yüzünü güldürür hatırlısıyla inşallah çok fazla stres yaptıgım için forumu okumuyorum bu ara ota çöpe okuduğum herseye aglıyorum Eylül bitiminde sonunda oldu diye forum acar ve hepimiz orda oluruz inşallah

Canim bnmde bugun basladim kullnmaya.. geliyr.. ttlim.merak etme rahim vakum gibi oldugu icin ywterli olni icine aliyr.. rahim hemde temzleme yapar kndini.. yeni hucreler falan ciakr kndine yeteri kadar alir..

Tesekkur ederim canimm bnm.allh razi olsun..

Bnde surdum.o jelden hic agri yaomadi bugun blkide ilk oldugu icin.. olabilir.. canmm bnm senn aban desetk vermn ne kadar guzel seni bole gordum ya ihh ne mutluyumm
:) tabiki destekleyecegim canım benim :) istedikki aramızda 1 ay olsun ama kısmet değilmiş canım ilk gün değil oluşan sonra sabah aksam kullandım ben çok karnını çağırttı, daha doğrusu Dr onun agirttigini söyledi babaaannem gibi olmuştum günde 7 kez ilaç ictigim için ilaç torbamla geziyordum ama bitti maalesef, sen tadını çıkarmaya bak. Gece birşey yemicen dimi, sabah makyaj da yok, ojelerinide çıkar:)[/QUOTE]

Simdi cay iccemm.. dahada yok.. artik nnde ilaclarimla geziyrum olsun ttlum armizda.. 4ay olur.. ama olur.. olucakta..

Muthissss harikaa.... ya allhim hepimize nasip etsin cok guzell...

kızlar merhaba uzun zamandır takıp edıyorum forumu..umutlar ,sevinçler, üzüntüler kısacası her şey var ve en onemlısı en cok da umut var:)benımde umudum var inş hepimiz bi gün çok ıstedığimiz bebeklerımıze kavuşacağız:):)bende pko ve hasımato troıdı var 2 aydır korunmuyoruz ama bebek yok...benım gibı adet duzensızlıgı yasayıp hamile olan var mıdır acaba merak ediyorum doğrusu..

Sen ayni benim gibisin canim bendede pko ve hssimato varrr.... esinde problem yoksa ilac tedavisiyle hamile kalabilirsin...

olur inşallah ben 4 yıldan sonra kavuşacağım inşallah sen de umudunu kaybetme

Merhaba cnm ewet umutlarimiz hep var olcak nefes aldikca malesef bnde hasimato hastasiyim ama esimde.. sorun var.. sadece ama cok biliyrum hasimato ve pko hastasi olup norml gebe kalan.. yeterki alhim.nasip etain cnm..

Sen ayni benim gibisin canim bendede pko ve hssimato varrr.... esinde problem yoksa ilac tedavisiyle hamile kalabilirsin...

eşim daha test yaptırmadı..doktorum bıraz bekleyelım dıyor..ama bır ıkı aya a kadar gideceğiz birlikte bakalım inş eşimde problem cıkmaz canım ..şuan trıod ılacım var onu kullanıyorum ve ayrıca glıfor kullanıyorum ama yınede adet düzensizliği var.nasip kısmet inş hepmız bekledıgımız meleklerımıze kavusuruz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…