2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ooo, sen benden kotusunben 2 defa dus aldim.yuruyuse gittim.transfer sehirdisinda oldugundan sehirlerarasi yolculuk yaptim.3.gun embriyosu benim.ilk iki gun kasik agrisi var gibiydi.psikolojik olabailir.dunden beri kendimi dinliyorum.tik yok.forumdaki hamile arkadasima falan soruyorum belirti var miydi diye.bunyeden bunyeye degisiklik gosteriyor galiba.sonucta bende de hic belirti yok

Yürüyüş falan bende yapıyorum ama evin içinde çünkü crino jel kullanınca dolanmak lazım ilk günden beri bende hareket etmeye çalışıyorum,yolculuk 1 gün sonra yaptım 1,5 saat, benimkide 4.gün embryosu , doktorlar hiçbir kısıtlama yapmıyolar

haklisin aslinda cnm surelki tek cizgi gormekten usaniyo insan bende birgun o cift cizgiyi gorurmuyum acaba:-(esime diyorum hamile olursam bigun gidecem bir kac tane test alip arka arka yapcam sirf o cift cizgiyi gormek icin
Benimde hayalim o çift çizgi piskopatlığı Napalım o kadar tek çizgi gördükki

Hadi HAYIRLI olsun olumsuz düşünme bişi olmaz kasma kendini
Kuzum hayırlı uğurlu olsun bebişlerimiz bizimledir inşallahh,bende öleyim vala kafayı yedim hapşurdum bişi olmuşmudur,asansörün kapısını açtım bişi olmuşmudur doktorlarda diyoki günlük hayatınıza dönün,vala demesi kolay gelin bide bize sorunKaç tane transfer edildi

Sorma canım yaa 2 tane transfer edildi nasipse inşAllah ikiside bırakmaz benii napim dinleniyom ya en azından 3 gün snra biraz daha dönerim hayata boncuk işliyom kafam dağılıyo:)

haklisin aslinda cnm surelki tek cizgi gormekten usaniyo insan bende birgun o cift cizgiyi gorurmuyum acaba:-(esime diyorum hamile olursam bigun gidecem bir kac tane test alip arka arka yapcam sirf o cift cizgiyi gormek icin

Hepimizin hayali bu canimm merak etme insaallhh.. hersey cok guzel olcak hayrlisiyla..

Komple uyumamismiydin.. cnm yani yumurtalari toplarken.. sen gordunmu.. cnm bnm insaalh bnmde guzel gecer .. cnm bnmm[/QUOTE]
Uyuyosun ama ben cok gergindim anestezi doktoru sana bi ilac yapiyim rahatla dedi ben ne yapacaksiniz dedim, seni gevsetecek bisey dedi ben dedim adi ne aldolanmi yok dedi dormicum sen nerden biliyosun dedi dedim ben tibbi sekreterim, narkotik ilac oldugu icin bi guzeldi kafam ondan sonra dr geldi uyutalim dedi, geriside anlattigim gibi[/QUOTE]

Ayyy insallh bnde senn gibi atlatirim cnm bnmm balsinn cansinn,. Rabbim hepimizin yuzune baksin az once emel hanim aradi.. bu emel hanim ivf basi imis.. butun heryere gidip doktrlarla gorusuyrmus.. bnmle tanismk icin.. geldi gecen persembe.. tanistik.. cok iyi simdide aradi dualarim snnle.. allhim hepinize dua ediyrum digr.. yarin yaninda olmk isterdim ama yalovaya gitcem dedi.. bnde desim olsun emel hanim baskalarida sizin yolunuzu bekliyr onlara umut kapisi aciyraunuz bnm sizi buldugum gibi desim.. allhim hepimizin yardimcisi olsun insaalh..[/QUOTE]
Seni aramasi cok guzel bisey motive etmistir seni, ama opu cok rahat geciyo hatta bence tedavinin en guzel kismi opu:) o yuzden gerilme , ben cok rahattim uyandigimda az agri oluyo ama crinone jel daha cok agri yapiyo bende oyle diyim yani[/QUOTE]

Bnde surdum.o jelden hic agri yaomadi bugun blkide ilk oldugu icin.. olabilir.. canmm bnm senn aban desetk vermn ne kadar guzel seni bole gordum ya ihh ne mutluyumm

Merhabalar aranıza yeni katıldım. Ilk bebeğim 4 yaşında tüp bebek ilk denemede tuttu . Şimdi dondurulmuş larla oğluma kardes istedik yarın test günüm 5. Gün embriyosu inşallah tutulmuştur. Ama aadet ağrısı gibi ağrılar oluyor zaman zaman normaldir inşallah.

Hosgeldinn cnmm .. aramiza yarin insallh guzel hberlerini aliriz.. sen elinden geleni yapmiisin oglusuna katdes gelir insaallh..

Gozun aydin canim.darisi basimiza.teste 3 gunum var benimde.

Aminnnnnnnn canimmmmm yaaa cokk sewindim allhim anali babali saglikli sihhetli dunyaya gelmeyi nsipetsin insallh.. allhim bizlerede nasip etsin.. aminnn aminnn aminn

Aminnnnnnnn canimmmmm yaaa cokk sewindim allhim anali babali saglikli sihhetli dunyaya gelmeyi nsipetsin insallh.. allhim bizlerede nasip etsin.. aminnn aminnn aminn
ayy teşekkürler güzel dilekleriniz için rabbim kimsenin kucagını boş koymaz inşallah darısı sizlere

sakın ama sakın korkma ben ameliyattan çıkar çıkmaz ayılınca yani bu muydu dedim doktora güldü buydu tabii günlerce korktuğun sey buydu işte dedi... agrı sızı yok merak etme
merhaba teşekkür ederim cevapladığın için memnun oldum buarada transfer sanırım bir eylülde aneztesi olacak yumurta toplama işlemi ama transferde zor olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…