2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ben bugun nasil halsizim anlatamam sanirim beta hcg m ile bilikte hemoglobinimde dusmeye devam ediyo, oda halsizlik yapmaya basladi

Cabim sen umarim calismiyrsundur bugun.. birazcik dinlenbirde pekmez ye olurmu.. [/QUOTE]

Yok calismiyorum raporluyum cumaya kadar pazartesi baslayacagim, bu ay hic calisamadimki zaten 8 gun falan calistim[/QUOTE]

Olsun cnmm bnmmm sagligin daha onmli.. knndini topla yine calisirsin pkmez yemeyi unutma tmmi..[/QUOTE]
Pekmezi hic sevmemki ama calisirim

cogunu Hatirlamiyorumki yok kolunu boyle yapacagiz diyolardi yapin diyodum, bacagini boyle yapacagiz yapin diyordum, ruyani bize anlatacaksin tamammi demislerdi onada ok demistim boyle sacma sacma seyler opu sonrasini hep kesik kesik hatirliyorum ben, bi opu odasinda beni uyandirirken i hatirliyprum sonra gozumu bi actim asansordeyim sonrada yatakta anlamadim yani[/QUOTE]

Komple uyumamismiydin.. cnm yani yumurtalari toplarken.. sen gordunmu.. cnm bnm insaalh bnmde guzel gecer .. cnm bnmm[/QUOTE]
Uyuyosun ama ben cok gergindim anestezi doktoru sana bi ilac yapiyim rahatla dedi ben ne yapacaksiniz dedim, seni gevsetecek bisey dedi ben dedim adi ne aldolanmi yok dedi dormicum sen nerden biliyosun dedi dedim ben tibbi sekreterim, narkotik ilac oldugu icin bi guzeldi kafam ondan sonra dr geldi uyutalim dedi, geriside anlattigim gibi[/QUOTE]

Ayyy insallh bnde senn gibi atlatirim cnm bnmm balsinn cansinn,. Rabbim hepimizin yuzune baksin az once emel hanim aradi.. bu emel hanim ivf basi imis.. butun heryere gidip doktrlarla gorusuyrmus.. bnmle tanismk icin.. geldi gecen persembe.. tanistik.. cok iyi simdide aradi dualarim snnle.. allhim hepinize dua ediyrum digr.. yarin yaninda olmk isterdim ama yalovaya gitcem dedi.. bnde desim olsun emel hanim baskalarida sizin yolunuzu bekliyr onlara umut kapisi aciyraunuz bnm sizi buldugum gibi desim.. allhim hepimizin yardimcisi olsun insaalh..

Kesinlikle canım napıcamı şaşırdım,daha duş almadım kendimi çok kötü hissesiyorum,oturup kalkmak bile tedirgin ediyo napıcamı bilmiyorum bi taraftan unutup herşeyi yapmak istiyorum,çünkü sürekli dikkat etmek gerdi beni ya kuzum sendede aynımı ,benim hiç belirtim yok bide kaçıncı gün embryosu?

selam kizlar 2 gunden beri giremiyrum siteye kendimi oyaliyorum yoksa dusunmek cok kotu bugun benimde 11.gunum yarin sonucumu ogrenicem dualarinizi bekkiyorum ama adet belirtilerim varya her an olacakmisim gibi hissediyorum:-(
benim perşembe günü canım test günüm benimde sanki adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor birde su gibi akıntı inş bebişlerimiz bizimledir

benim perşembe günü canım test günüm benimde sanki adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor birde su gibi akıntı inş bebişlerimiz bizimledir

insaallah cnm bizimledir bebislerimiz aramizda 1 gun varmis akintim cok yokta ama adet belirtilerim acayip var bide ben gecen ay iki defa hasta oldum oyuzden bu ay adet zamanimi tam kestiremiyorum ne zaman olacagimi...

selam kizlar 2 gunden beri giremiyrum siteye kendimi oyaliyorum yoksa dusunmek cok kotu bugun benimde 11.gunum yarin sonucumu ogrenicem dualarinizi bekkiyorum ama adet belirtilerim varya her an olacakmisim gibi hissediyorum:-(

Allhm insallh ol demistr canim bnm yarin bize guzel hberler ver insallh..

coook sagol cnm insaallah guzel haberler veririm acaba test alsam cikarmi cunku yarin oglenden sonra test gunum cok gec...

Canim beklmessin bukadar.. yarin oglenne kadarda bkle bnce.. buyusu bozulmasinn insallh.. guzel sonucunu almayi nasip etsin rabbimm :)

Canim beklmessin bukadar.. yarin oglenne kadarda bkle bnce buyusu bozulmasinn insallh.. guzel sonucunu almayi nasip etsin rabbimm :)

haklisin aslinda cnm surelki tek cizgi gormekten usaniyo insan bende birgun o cift cizgiyi gorurmuyum acaba:-(esime diyorum hamile olursam bigun gidecem bir kac tane test alip arka arka yapcam sirf o cift cizgiyi gormek icin

evet canım inşallah ikizlerim olacak..... bugün doktor gösterdi keseleri öyle mutlu oldum ki...... inanamadım.....
İnşallah sorunsuz bi hamilelik geçiririz hepimiz....
sen ne zaman gidiyosun kese için cnm
canım kaç günlükken gördün keseleri beta hcg değerlerin ve satın neydi....

Slm kızlarrr aldım yıldızlarımı geldim ne güzel parlaklar dimi ya çok hoşuma gittii :) ya bide arabada gelirken bi gıcık tuttu azcık öksürdüm bişe olmuşmudur yaa çok sinir olldummmm

[QUOTr, post: 36639340, member: 505821"]cogunu Hatirlamiyorumki yok kolunu boyle yapacagiz diyolardi yapin diyodum, bacagini boyle yapacagiz yapin diyordum, ruyani bize anlatacaksin tamammi demislerdi onada ok demistim boyle sacma sacma seyler opu sonrasini hep kesik kesik hatirliyorum ben, bi opu odasinda beni uyandirirken i hatirliyprum sonra gozumu bi actim asansordeyim sonrada yatakta anlamadim yani[/QUOTE]

Komple uyumamismiydin.. cnm yani yumurtalari toplarken.. sen gordunmu.. cnm bnm insaalh bnmde guzel gecer .. cnm bnmm[/QUOTE]
Uyuyosun ama ben cok gergindim anestezi doktoru sana bi ilac yapiyim rahatla dedi ben ne yapacaksiniz dedim, seni gevsetecek bisey dedi ben dedim adi ne aldolanmi yok dedi dormicum sen nerden biliyosun dedi dedim ben tibbi sekreterim, narkotik ilac oldugu icin bi guzeldi kafam ondan sonra dr geldi uyutalim dedi, geriside anlattigim gibi[/QUOTE]

Ayyy insallh bnde senn gibi atlatirim cnm bnmm balsinn cansinn,. Rabbim hepimizin yuzune baksin az once emel hanim aradi.. bu emel hanim ivf basi imis.. butun heryere gidip doktrlarla gorusuyrmus.. bnmle tanismk icin.. geldi gecen persembe.. tanistik.. cok iyi simdide aradi dualarim snnle.. allhim hepinize dua ediyrum digr.. yarin yaninda olmk isterdim ama yalovaya gitcem dedi.. bnde desim olsun emel hanim baskalarida sizin yolunuzu bekliyr onlara umut kapisi aciyraunuz bnm sizi buldugum gibi desim.. allhim hepimizin yardimcisi olsun insaalh..[/QUOTE]
Seni aramasi cok guzel bisey motive etmistir seni, ama opu cok rahat geciyo hatta bence tedavinin en guzel kismi opu:) o yuzden gerilme , ben cok rahattim uyandigimda az agri oluyo ama crinone jel daha cok agri yapiyo bende oyle diyim yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…