2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

KIZLAARRR slm herkese))tatildeydim yeni döndüm ama aklım hep sizdeydi))Bugün Dr a son menapoz iğnemi olmaya gittim))Allah kısmet ederse 1 ay sonra bebişlerimi yuvalarına yerleştircem))
Bu arada aramıza yeni katılanlar olmuş inşallah tedavileri kolay geçer ve kucaklarına alırlar.Bu arada @gyılmaz1982 arkadaşımız düşük yapmış çok üzüldüm((Allah sabır versin.İnşallah bir sonraki tedavisi güzel sonuçlanır...

Kislarr hepinize cok tesekkur ederim
Minigimi aldim geldim
Suanda icimde bitanem insallah bir omur bnmle beraber kalir
Bnm kan testim 15gun sonra
Allahimm yar ve yardimcimiz olSun insallah
Hepimiz bebislerimize kabusalim

Miniğin sana sımsıkı sarılsın inşallah Bebişine kavuşmanı beklerken zaman şıp diye geçiversin nasıl geçtiğini anlamazsın umarım canım hadi hayırlı güzel haberciklerini bekliyoruz

H.geldin ruyammm ewet basimizdan ole seylee gecti dualarin icin sagolasin.. senn icinde hayrli olsun cnm bnde carsamba gunu opum var.. hayrlisi allhtan ..

Kislarr hepinize cok tesekkur ederim
Minigimi aldim geldim
Suanda icimde bitanem insallah bir omur bnmle beraber kalir
Bnm kan testim 15gun sonra
Allahimm yar ve yardimcimiz olSun insallah
Hepimiz bebislerimize kabusalim
Oyyy kelebeğini aldın demekki sonunda bende yarın kavuşcam nasipse Rabbim bu güzelliği sonuna kadar sürdürmeyi kucağına almayı nasip etsin güzell anniişşşş hayırlı olsunn

Ca
Ya arkadaşlar yarın opu var yapmam gereken Yada götürmem gereken bişey var mı nasıl oluyo
Canim 15-20dk anca suruyo sen zaten uyuyosun uyanincada hersey bitmis oluyo birsey hissetmiyosun opu sonrasi benim cok cok az kanamam olmustu ertesi gune kadar kasik agrisi az sonra geciyo hepsi bu allah yardimcin olsun

Ca

Canim 15-20dk anca suruyo sen zaten uyuyosun uyanincada hersey bitmis oluyo birsey hissetmiyosun opu sonrasi benim cok cok az kanamam olmustu ertesi gune kadar kasik agrisi az sonra geciyo hepsi bu allah yardimcin olsun
Anladım..ya öyle ağrı eşiği düşük biri değilimdir ama tedirgin oldum narkox işin içine girince..hatta bi arkadaşımı da yanımda götüreyim dedim destek olur,galiba biraz namlıyım:))teşekkür ederim canım biraz rahatladım..

ayy o korkuyu çok iyi bilirim uykularım kaçmıştı ama uyandığımda hiç bişi ama hiç bişi hissetmedim rahat ol....
Normalde doktora gideceğim günler zaten uykum kaçıyor erkenden dikiliyordum muhtemelen bunda bu gece uyku uğramaz..hayırlısı olsun artık inşallah güzel yumoşlar olsunda bu sıkıntılar unutulur

canım korkulacak hiçbir şey yok. Ben bugün opuya girdim. öyle güzel ve derin bir uykuya giriyosun uyanmak zor geliyor uyandıktan sonra yarım saat kadar adet ağrısına benzer hatta daha hafif bir karın ağrısı oldu o kadar. sora kalktım işe gittim. Dert etme mışıl mışıl uyu

H.geldin ruyammm ewet basimizdan ole seylee gecti dualarin icin sagolasin.. senn icinde hayrli olsun cnm bnde carsamba gunu opum var.. hayrlisi allhtan ..
Hoş bulduk canım)Aslında başkası için zaman ne kadar akıp gidiyor...hatırlıyorum da ay ne zaman hastalanıcam ben diye yazarken bak şimdi Opu zamanın gelmiş)Kolay gelsin canım Inşallah kaliteli ve çok yumurtaların olur))

Ay inş ya hadi bakalım problemsiz atlatırım umarım..

K
Ya arkadaşlar yarın opu var yapmam gereken Yada götürmem gereken bişey var mı nasıl oluyo
Kolay gelsin canım)Hiç dert etme göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor)Hafif bir kanaman ve ağrın oluyor bu da çok normal.Ben Opu dan sonra görevini başarı ile tamamlamış komutan misali acayip rahatlamıştım)

Ya evet bide o var kaç gündür sancım çoktu bugün azalmıştı diyorum bişey mi oldu acaba bi sıkıntı mı var bende görevi bişey olmadan tamamlasam iyi olacak)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…