2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

İ
inş herşey senin için güzel olur canım.. Buz bebekler sana tutunacak Allah'ın izniyle merak etme

O icindeki his gercege donusur insaallahta benim hikayemde senin gibi mutlu sonla biter kuzum yaaa adetim gecikmesin diye ilac verdi bugun basicam 21 gun sonra biticek sonra adet olucammm sonraa 15 gunniadar sonra transferrrr

Ekim sonunu bulucak inşallah hadi bakalım ben tatile gidip kafa dağıtmıştım sen de bugünleri çok iyi geçir bütün stresini sıkıntını at canım hem vücudun da dinlenmiş olucak ayyhhh çok heyecanlı bi bekleyiş olucak

ayaz23 ve voles4 burayı okursanız,özel mesaj kutunuza bakabilirmisiniz.
hamile olan arkadaşların haberlerini okuyunca seviniyoruz,rabbim herkese hayırlısını versin.iyigunler.

Aynen canimm eylulun ilk haftasi icin bi planimiz var ama bakalim gerceklestirebilecekmiyiz

Hadi insaalhh cnmmm bebisni.alda gel yarin hayrlisiyla..

Ayyy canim insallah guzel haberler verelim hep birlikte hadi al gel bebislerini tutunsunlar birakmasinlar hicccc

Ayyy maşallah kuzucuga hayırlısı olsun canım güzel haberler alız inşallah. ...amin

Amin insallah canım Teşekkürler güzel dileklerin için
Kislarr hepinize cok tesekkur ederim
Minigimi aldim geldim
Suanda icimde bitanem insallah bir omur bnmle beraber kalir
Bnm kan testim 15gun sonra
Allahimm yar ve yardimcimiz olSun insallah
Hepimiz bebislerimize kabusalim

Minigimi aldim geldim

Hadi masaalh cnmm insallh guzel sonuclarinida almk nasip olur.. allhin izniyle..

Minigimi aldim geldim
Ohhhh hadi insallah guzel haberlwr veririz

benimde 9. günüm ben korkudan idrar testi bile yapamıyorum inş 12. güne kadar yükselir benim de :)))))))))))) senn ne belirtilerin vardı canım ya
Canım benim kadar korkuyor olamazsın ben de çok korkuyordum ama 11. Gün idrarda yaptım. Çok şükür Rabbim yüzümü güldürdü. İnş sende güzel haberler alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…