2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

TE="umudihar, post: 36627628, member: 505821"]Kizlarrrrr
Carsamba gunu opu varrrr ignelerden korkuyrdum bitti cok sukur.. hadi bismillah..[/QUOTE]
Hayırlısı olsun canım az kaldı bebislerinn sana gelmesine
Hayi

TE="umudihar, post: 36627628, member: 505821"]Kizlarrrrr
Carsamba gunu opu varrrr ignelerden korkuyrdum bitti cok sukur.. hadi bismillah..
Hayırlısı olsun canım az kaldı bebislerinn sana gelmesine
Hayi[/QUOTE]

Insallh cnmm hayrlisiyla annelerine gelsin canim bnm allhim hepimize bu yolda yarsim etsin..

Arkadaslar guzel dualariniz icin hepinize tesekkur ederim transferim oldu 2 embriyo yerlestirildi allahim saglikli ve hayirlisini nasip etsin

Egelimm bebklerini aldinmi.. hadi insallh sana simsiki tutunsunlar.. hayrlisyla.. allhim guzel haberlerini almayi nasip etain..

okurken yüzümde kocaman bi tebessüm oluştu ahaha süpersin ya adımı öğrenmiş oldun işte çok alemsin canım
kanama ciddi bişey değilmiş dimi? etmez miyim bu akşam senin için özel dua edicem söz veriyorum gerçi hergün dualarımdasınız orası şüphesiz ama bugün dualarım senin için kuzum inşallah tanışmak da kısmet olur transfer ne zaman sıra sen de senin için de heyecanlanalım ya

Canim benimmm.... sozunu unutma bakkk hihhihhiii kanamam cok normalmis kuzum. Ilaclarin etkisiyle rahim duvari hrzamankinden fazla kalinlasiyomus ondan fazla olmus kanamam. Hersey yolunda istersen bu ay yapalim transferi ama beni dinlersen bir ay rahmin dinlensin dedi. Aman emre bey siz ne uygun gorurseniz o dedim onumuzdeki adetimi beklicez.... ayyy cok heycanliyim ama yaaaa

hadı hayırlı olsun hayır unutur muyum seni ya söz kesinlikle dinle kuzum bana da aynı şeyleri söylemişti ben de Emre beyi dinlemeye karar vermiştim harika inşallah rahim duvarın daha kalın olur da bebişin sımsıkı tutunur sevindim ya güzel şeyler olmuş önümüzdeki adetin hangi gün olucak ben de sabırsızlıkla beklicem ama içimden bi his sen hamile kalıcaksın diyo rahminde dinlenicek güzel güzel başlıcaksın inşallah kuzucum ya

hadi ya bunu söylediğin iyi oldu canım dikkat etmek lazım böyle şeylere peki söylesen heralde geç ordan demezler çünkü karın belirgin olmayınca bazı salaklar geç diye diretebilir...
Canım alışveriş merkezlerinde de kontrol noktasından geçmememiz gerekiyor o da tehlikeliymiş. Sende dikkat et canım.

O icindeki his gercege donusur insaallahta benim hikayemde senin gibi mutlu sonla biter kuzum yaaa adetim gecikmesin diye ilac verdi bugun basicam 21 gun sonra biticek sonra adet olucammm sonraa 15 gunniadar sonra transferrrr

Kızlarr biraz öncede beni aradılar merkezden bebeklerimi bugün çözdürceklermiş yarın transfer var tabi yaşarsalar çok heyecanlandım bende sizin gibi geçicide olsa yarın hamile olcam nasipse çok çok mutluyum bugünü bile gösteren Rabbime şükürler olsunn Rabbim güzel yüzlerinizi benim gibi güldürsün inşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…