2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Iyiyim canim yarin transferim var heyecanliyimmmm insalllah guzel sonuclar aliriz hep beraber
Mrb egeli allahtan bisi gelmezse bnmde yarin transferim var beraber gûn sayicas insallah ikimizde gûzel haberler veririz
Simdiden hayirli ugurlu olsun sanada insallah

Kizlarrr bugun 8.gunum cok koyu renkte kanamam olmus sildim peceteye bidaha gelmedi sizde olmusmuydu cok korktum.dun idrar testi yapmistim ikinci cizgi baya belorgin cikmisti bisey olmusmudur

H.g cnm seni yeniden buralarda gormk guEl malesef ole oldu kotu hberlerimiz oldu ama ne yapalim allhim yune nasip eder yeterki iyi olsun.. allhim yar ve yardimcimiz olsun..

Kissslaarrrr yaRin transferim var
Eger embriom saglikla çozunur cozundukten sonra bozulmazsa yarin 13:30 da alicam inci tanemi
Bnm icin dua edin olurmu
Bakalim bnm gûclu savascim annesine gelicekmi

Hadi insaalhh cnmmm allhim bebikini alda gell sana. simsiki tutunur hic birakmaz..

Kizlarrr bugun 8.gunum cok koyu renkte kanamam olmus sildim peceteye bidaha gelmedi sizde olmusmuydu cok korktum.dun idrar testi yapmistim ikinci cizgi baya belorgin cikmisti bisey olmusmudur

Canim.uzulmee lutfen bebisin yer yapiyr olbilir.. allh ol deese olcak.. insallh.. birde jel kullniyrsan oda yapiyr.. skinti yapma.. ikinci cizgiyi gordunmu hadi haylisi olsun insallh.. :)

Canim kndanmi baktrdinn. Hemn bugun 8.gunun idrrdan negatif cikbiliyr biliyrsun kndini uzme lutfen onmli oln 12.gun.. :)

Canim genlde arkadaslardan bildigin 7ve 8.gunler bu gibi kanamalari norml sayyiyrlar.. doktorlar tedirgin.olmayin.diyrlar.. jelden doleyi gelebikir.. :)

Hayirli olsun tatlimmm cokk cokkk cokk sevindim uzun zamandir girmiyordum smdi gorunce 8.gunum fln die cok mutlu oldum
gyimaz icinde cok uzuldum allah sabirlar versin ama hayat devam ediyor iste bende cokk cok kotu zamanlar.gecirdim negatif sonucundan sonra cok zor evet ama.umudumuzu kaybetmeyelim ekimde yeniden dondurulmuslarla deneyecegizz.ins herkescikler butun evlat dileyenler kavussun yavrularina

Canım E="Doga14, post: 36617925, member: 607435"]Merhaba arkadaslar, bugun test gunumdu. Maalesef olmadı. 8. Gun negatif çıktığında biliyordum zaten olmadıgını ama bu sabah kanama başlayınca içindeki ufak kırıntı da kayboldu, kanda da sıfır cikti.

Tedavisi devam eden, hamilelik haberini almis arkadaslarım Allah sag salim bebeklerine kavuştursun sizleri.[/QUOTE]
Canim üzülme olurmu hayırlısı olsun, bak ben pozitif sonuç aldım ama 5+4 te düşük yaptım inan bu daha zor, hem ruhsal olarak hemde çekilen ağrı olarak, bi sonrakinde inşallah sağlıkla kucağına alabilecegin, hayırlı bi evladın pozitif sonucunu alırsın, tabi bende

E="gkc_lkmnn, post: 36618116, member: 613801"]Kader arkadaslarim merhaba
Uzun bi suredir buralarda yoktum. Usenmedim yaklasik 1200mesaji okudum. Pespese icimde kelebekler ucusturan guzel haberlerde okudum yuregimi daglayip sizlatan gozlerimi dolduran haberlerde.taze anne adaylari rabbim tamamina erdirsin. Tedavidekiler bolca kaliteli embriyolariniz olsun. Gyilmaz ne dicegimi bilmiyorum.senden sonra bu topige guzel haberi ben vermistim senden destek alip test yapmistim.rabbim sabrini versin. guc versin. Hemen toparlanman icin dualarimdasin.[/QUOTE]
Canim

Canım çok tesekkur ederim benimde muhtemel doğum tarihim 20 nişancı ama olmadı çok üzgünüm inan uzun tümü tarif edecek kelime bulamıyorum hayırlısı olsun ne diyeyim, Allah evladını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Canım sagolasin çok üzgünüm ama Rabbim benim için bunu uygun gördü çok ağladım halada ağlıyorum ama elimden birşey gelmiyor ben marttan önce denemeyi düşünmüyorum zaten Dr da 3 aydan önce deneyemeyiz dedi, 3 ayda ben ekledim 6 ay oldu biraz kendim için birşeyler yapmak istiyorum cunku

E="ozer3458, post: 36618602, member: 588683"]Hayirli olsun tatlimmm cokk cokkk cokk sevindim uzun zamandir girmiyordum smdi gorunce 8.gunum fln die cok mutlu oldum
gyimaz icinde cok uzuldum allah sabirlar versin ama hayat devam ediyor iste bende cokk cok kotu zamanlar.gecirdim negatif sonucundan sonra cok zor evet ama.umudumuzu kaybetmeyelim ekimde yeniden dondurulmuslarla deneyecegizz.ins herkescikler butun evlat dileyenler kavussun yavrularina[/QUOTE]
Canim

Olmamistlografi, post: 36618434, member: 456491"]Kizlarrr bugun 8.gunum cok koyu renkte kanamam olmus sildim peceteye bidaha gelmedi sizde olmusmuydu cok korktum.dun idrar testi yapmistim ikinci cizgi baya belorgin cikmisti bisey olmusmudur[/QUOTE]
Olmamistir canim merak etme, sanirim implantasyon kanamasidir o

Mümkün olsa da su topigin başındaki benim hamileligimle ilgili yazılar silinebilse çok üzülüyorum gördükçe ağlamak istiyorumcok mutsuzum

Allah sabır versin canım üzüldüm..inşaallah bir daha ki sefer kavuşacaksın

Çok teşekkür ederim. Bir daha dener miyiz bilmiyorum.

Rabbim sabirlar versin cnm
Yilma vazgecme nolur
Biraz dinlen toparlan ve savasa devam et
Bir gun mutlaka bizde bu mucadeleyi kazanicaz unutma

Canim kndanmi baktrdinn. Hemn bugun 8.gunun idrrdan negatif cikbiliyr biliyrsun kndini uzme lutfen onmli oln 12.gun.. :)

Yok canım 11. Gün test günüydü bugün. Zaten sabah da adet başladı. 8. Gün de kanda baktırmıştım.

Canim üzülme olurmu hayırlısı olsun, bak ben pozitif sonuç aldım ama 5+4 te düşük yaptım inan bu daha zor, hem ruhsal olarak hemde çekilen ağrı olarak, bi sonrakinde inşallah sağlıkla kucağına alabilecegin, hayırlı bi evladın pozitif sonucunu alırsın, tabi bende[/QUOTE]

Gyilmaz biliyorum senin durumun başta negatif almaktan çok daha zor. Allah dayanma gücü versin ve inşallah en kısa zamanda hayırlı bir evlat sahibi olursun.

Kizlarrrr bi bakin banaaa....
15 gun once opu oldum. Dun adet oldum. Bu bekledigum biseydi. Sorunum bugun basladi... asiri kanaman varrr demin disarda yuruken birden b8re asiri kanamam oldu cok korktum tuvalete canimi zor attim ustum basim hep batmisti. Yarin kontrolum var bugun pazar diye doktorumu rahatsiz etmek istemiyorum ama bu ani kanama beni cok korkuttuu eve geldim yattim hemen... benim gibi olan varmiiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…