2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

cnm test yapacaktin ne oldu

Benim.nezamn topnair yahminen ilk 300le basladim canim. Bugun 2. persembede.. kontrulum var..

Kuzum bence seninde haftaya salı olur toplama içime doğdu herşey tıkırımda gider inşallahh canım benimmm,dualarımız sennle

Allh raziii olsunn bebegimm hepimiz pes pese hamileyimmmmmmmm diye bangir bangir bagirriz pozitif topigimiz hayrlii olur.. insallh..

Merhaba arkadaşlar benim perşembe yumurtalarım toplandı. 4 yumurta 2 si döllendi.cumartesi transferim oldu şimdi evde dinleniyorum dua edin arkadaşlar. ..son 10 gün hayırlısı allahtan.....[/QUOTELKAH GÜ
Eki Görüntüle 1220865 Kızlarrrrrrrrr beni dinleyin yavvvv az önce yine test aldım alıştım artık test yapmaya bi bakın bakalım mutlu olmak için mi erken mi dersiniz
Gözün aydın,tebriklerçok sevindim senin adınadarısı bizim başımıza

Hazirancim gozunaydin cok sevindim hayirlllusu allahtan. Git kanda baktir artik. Ben hastalancak gibiyim. Belim bacaklarim agriyor klasiktir benim icin. Sabah erjenden gidip yaptircam testimi. Belli olsun artik.cok sıkıldım. Bu illlk ve son sansim benim. Bida deneyemem. Ilac alerjilerim buyuk risk benim icin.esimle anlasma yaptik.hakkimizda hayirlisi hepimizin.

Geç gördüm canım, toplama sonrası hafif kanama normal diyorlar. Çok olursa doktora danışmak gerekir.

Allahım bakıyorum bakıyorum gerçek mi bu ya salak oldum şuan canım Allahım seni de mutlu etsin inşallah yürekten kalpten diliyorum emin olmaya çalışıyorum gerçek mi bu ya
Allahımmmmm bu nasıl güzel haber yaaa ağustos bereketli olucak inşallahh,vala tadını çıkar ohh miss,yaşasın Allahımıza çok şükürBarizzzz belli yani o çizgi kendini yırtsan ikinci çizgi çıkmıyo bu bebeğin habercisi

Reactions: oty
İ

İnşallah kuzucum ya kendimi çok garip hissediyorum yaaa hala inanamıyorum kesin mi şimdi ya Mutlu olmak için erken mi davranıyorum ben ua

Bugünnn çok güzel haberler alıyoruzz ya, maşallahh topiğimize maşallahhh o çizgi herşeyin göstergesi vala,2 yıl her ay denemiş biri olarak uzman oldum, hayırlı uğurlu olsun kuzularım tadını çıkarınnnRabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…