2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canim sagolasin deneyeyim bakalim sabhtan beri ne kadr yediysem cikardim;(( sorun su ki su icincede midem bulaniyor

Su içince çıkartan bir benim sanıyordum. Yalnız olmadığıma sevindim. Şaka şaka üzüldüm valla arkadaşım seni çok iyi anlıyorum. Bende su içmeye korkuyorum. Helede aç isem su içmek bir kabus.

kızlar sızden bı rıcam var
bı arkadasım var bebek sahıbı olmak ıstıyor
41 hamıleden 41 ayetel kursı topluyor
sızlerden de rıca edıyorum 1 er tane ayetel kursı okuyabılırmısınız?
Okuyanlar alıntı ıle okudum dıyebılırlerse saymam daha kolay olur
hepınıze tesekkur ederım :KK16::KK16:
bizleri Rabbim nimetlendirdi onlar icinde dua edelim

Bende okurum canım allahım herkese saglıklı hayırlı evlatlar versin kimsenin kolları boş kalmasın

Su içince çıkartan bir benim sanıyordum. Yalnız olmadığıma sevindim. Şaka şaka üzüldüm valla arkadaşım seni çok iyi anlıyorum. Bende su içmeye korkuyorum. Helede aç isem su içmek bir kabus.

Canim acken icne hatasini bikac keree yaptim bidaha asla..biseyler yemeden icmem.icim disima cikiyor..tokkende icemiyrum..soyle kana kana su icmeyi ozledim..yemek borumdan su gittigi gibi karismaya basliyor midem..doktor iltihap icin olac verdi.kanama yapinca kestirdi.bol su ic dedi..dedim suan bana hayttaki en zor seyi soylediniz sirf iltihap icin iciyorum amamidemde kalmiyrki yani fayda etmeden cikiyr..

Kizlar merhaba 3-4gundur ishalim var;(( muz ve patates yiyorum ama midemde cok kalmadan cikariyorm.dojtor kontrolum cumrtesi.ishalden korkuyrum bisey olurmu bebegime diye;(((

Canim prebiyotik yogurtlardan ye, bagirsaklardaki bakteriler icin.. Ben birtek bu sekilde fayda goruyorum.. Prebiyotik yogurtlar Bağırsakları temizlediği, zararlı bakterileri önleyerek ishal oluşumunu engellediği için gıda zehirlenmelerine karşı da koruyucudur.

Arkadaşlar Ağustos annelerinin çoğu kız bebek mi bekliyor?? bana biraz öyle geldi. Ben henüz öğrenemedim cinsiyetini ama Allah sağlıklı sıhhatli dünyaya getirmeyi nasip etsin öncelikle sonra gönlümden geçen kız. Bir oğlum var Allahım birde sağlıklı bir kız versin bana inşallah. Ama oğlum olursada kesinlikle üzülmem çünkü iki kardeş daha iyi anlaşır birbirine arkadaş olurlar. Allahım hayırlısını versin hepimize:nazar::nazar::nazar:

Canim prebiyotik yogurtlardan ye, bagirsaklardaki bakteriler icin.. Ben birtek bu sekilde fayda goruyorum.. Prebiyotik yogurtlar Bağırsakları temizlediği, zararlı bakterileri önleyerek ishal oluşumunu engellediği için gıda zehirlenmelerine karşı da koruyucudur.

Hangileri canim onlar ?? Yogurdun ismini verirseb evee giderken alayim duacin olurum valla.cok zor durumdayim

Merhaba bayanlar
Ben 27 yaşındayım. Ne yazık ki ciddi bir alerji hastasıyım. Önce gıda alerjim çıktı. Mercimek, kuru fasulye, nohut, barbunya vb tüm baklagillere. Gıda alerjisinde yüzüm neredeyse 3 katına çıkıyor inanılmaz bir karın ağrısı cekiyordum. Sonradan durumumum anaflaksi olduğunu öğrendim..
Yaklaşık 1 sene önce de ağır bir grip geciriyordum. Doktor serumla bana novalgin, C ve E vitamini verdi. Bir anda bütün vücudum anormal derecede şişti, kabardı. Korkunç anlardi. Vücudum inanilmaz bi hızla heryerime kan pompaliyordu sanki. Sonuç olarak doktorun söylediğine göre beni saniyelerle kurtardilar.
Şimdi ben hiç ilaç alamıyorum. Damar yolu kesinlikle yasak. Ama hamileyim. Allah nasip ederse bi evladım olacak. Çok korkuyorum. Doğumda verilecek ilaçlara da anaflaksi gelisirse, yavrumu arkamda bırakıp ölmek istemiyorum :KK43:
Benim durumumda olan var mı ya da bi tanidiginiz, tavsiye edebileceginiz bi doktor.. lütfen yardım edin..

Allah sabrinida yaninda veriyor cnm sen hic tasarlanma... İlk zamanlarda babaya büyük görevler düşüyor bence şimdiden babayla ilgisinin artması ortami daha yumusatir gibi... Onlarda zor bi süreçten geçecek kardeş kavramı oturama kadar sonrakiiinşallah güzel olacak

CNm babasını cok sevıyor akşamları babasıyla oyalanıyor azıcık otursa hemen elınden tutup kalk baba dıyor yanı oynamak ıcın kaldırıyor beraber top oynuyorlar saklanbaç oynuyorlar zaten sık çalsın babaaa dıye kapıya kosusturuyor..benı düşündüren sadece ıkısıyle nasıl uğraşırım sonuçtan ikiside bebek olucak ama tüm ılgımı yıne eymene verıcez sonuçta bebek sadece edıcem yatıcak anlayana kadarda eymen bıraz buyur dıye düşünüyorum Allah yardım eder ıns

Canim acken icne hatasini bikac keree yaptim bidaha asla..biseyler yemeden icmem.icim disima cikiyor..tokkende icemiyrum..soyle kana kana su icmeyi ozledim..yemek borumdan su gittigi gibi karismaya basliyor midem..doktor iltihap icin olac verdi.kanama yapinca kestirdi.bol su ic dedi..dedim suan bana hayttaki en zor seyi soylediniz sirf iltihap icin iciyorum amamidemde kalmiyrki yani fayda etmeden cikiyr..

İdrar yolu iltihabı mı var sende de? Bayaaa bir ortak noktamız var o zaman. Ben maden suyu içince çok kötü olurum gece acıdan yatamam asitli ya çok kötü yapıyor. Ama aksine mideme de iyi geliyor. Portakalda yiyemiyorum. Sana tavsiyem meyve sularını sulandır iç kaysı- şeftali - elma eğer evde meyve sıkacağı varsa kendin yap daha iyi. Ben hazır alıyorum. Faydasını gördüm sende bi dene. Su da içmeden de maalesef olmuyor işte katlanacağız.

Allah muradını verir inşallah en kısa zamanda oda aramıza katılır. Ben de okudum.

selam arkadaşlar bende Allah nasip ederse ağustos annesi olucam.
Rabbim hepimize sağ salim evlatlarımızı kucağına almayı nasip etsin.

okudum canım....Rabbim isteyenlerin elini boş bırakmasın.....:nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar bu haftalarda karın ağrısı olan car mı acaba....ara ara karnım ağrıyor ...:nazar::nazar::nazar:

ben 1 aydır karın ağrısından uyuyamıyorum,bi kaç gündür daha iyiyim ama bütün uyku düzenim bozuldu gece ağrıdan uyuyamadığım için...doktorum normal,rahmin genişlediği için ağrın oluyo dedi..

X