2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Okudum canım, Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.

Ben de okudum Rabbim hakkinda hayirlisin nasip etsin inşallah..

ben okudum. Allah isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin. Arkadaşın da sağlıkla kucağına alır umarım bebeğini.

ben de okudum, Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah...

okudum..

Allah'ım gönülden isteyen herkese verir inşallah.

şuan işteyim ama eve gidince okurum Allah izin verirse inş. sen okumuş say Rabbim dualarımızı kabul etsin ve isteyen bütün kullarına nasip etsin inş.

okudum bende cnm. Allah kimsenın kucağını boş bırakmasın, çok da aratmasın inşallah..

bende okudum Allah hayırlısıyla evladını nasip etsin

okudum canım bende

o konuyla alakalı bir eczacı arkadaşımla konuştum yumuşak kapsüllerde domuz sert kapsullerde sığır jelatini kullanılıyormuş.. bu şekilde ayırt etmek daha kolay. balık yağlarında filanda domuz jelatini varmış.. bide bazı firmaların helal tertifikası var. mesela koçak farma.. bu demek oluyorki helal olmasına özen gösteriliyor. iyice okumadan araştırmadan hazır olan hiçbir şeyi tüketmemek lazımmış bunu anladım. Allah kolaylık versin bizim gibi bir can daha doyuranlara...

okudum rabbim saglilikli sigatli kucagina almayi nasip etsin...

Bende okudum canım umarım en yakın zamanda hayırlısıyla muradına ulaşır...

Canim bende okudum bitane..rabbim hamileleik nasip etsin.saglikla kucagina almayi nasip etsin insallh

okudum canım inşallah yerine ulaşır.

Kizlar merhaba 3-4gundur ishalim var;(( muz ve patates yiyorum ama midemde cok kalmadan cikariyorm.dojtor kontrolum cumrtesi.ishalden korkuyrum bisey olurmu bebegime diye;(((

Kizlar merhaba 3-4gundur ishalim var;(( muz ve patates yiyorum ama midemde cok kalmadan cikariyorm.dojtor kontrolum cumrtesi.ishalden korkuyrum bisey olurmu bebegime diye;(((

canım bişe olmaz ama bol su içmelisin. normalden daha fazla yani.. vcudun su ihtiyacı artıyor.
bende muz ne zaman yesem çıkarıyorum. ama ishalken yaptığım 1 numaralı ilacımı söliyım sana, 2 tane muzu iyice eziyosun mama gıbı o şekil yiyosun ishal falan kalmıyor

Son düzenleme:

Canim sagolasin deneyeyim bakalim sabhtan beri ne kadr yediysem cikardim;(( sorun su ki su icincede midem bulaniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…