2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aa nasıl bir doktormuş öyle ya bizim kisi özlelikle döndürüp göstertiyor hata tam karşıda başka bir monitör var oradan baktırıyor ne demek öyle bana güvenmiyor musun ben görüyorum yeter ya çok terbiyesiz bir doktormuş bu böyle

minoset plus değil ... sadce minoset...ben geçen hafta ateşlenmiştim biraz... serum taktılar ve minoset alabilirsin dediler doktorum da öyle söylemişti zaten anında kesti....

sağol canım
benim doktor sadece parol dedi de
migrenim var başım ağrıyınca gariban gariban parol alıyorum
minoset daha iyi en azından minoset de alabilirim

Evet canım insan üzülüyor heycanla gidiyorsun develet hastaneleri hep böyle yaaa özel
olsada gitsem keşke köpek gibi davaranıyorlar yada bana böyleleri hep denk geliyor
3 doktor var en iyisi bu vallaha digerleri daha beter sen şanslısın bu konuda

Bu arada kızlar markafoni de disney baby indirimde
o kadar güzel şeyler var ki
cinsiyet belli olmadığı için alamadım ama içim gitti
öyle güzel hastane çıkışları var ki anlatamam
bakın bence çok şirinler

allah bune böyle o dr bizim ödediğimiz verglerle maaşını alıyor ama gel gör insan yerine koyup da davranmıyorlar bu nasıl adalet böyle ya vallah canım evet şanslıyım ben tüm kontrol özelde yaptırıyorum ama tahlilerimi devlete yaptırdım onda tanıdık hemşire olduğundan sıra falan almıyorum diye yoksa onu da yaptırmam

ayyy bayıldım, cinsiyeti belli olsa ben de alırdım ya çok güzel şeyler var

Aay ne kadar güzel ben bu konuda isyan ediyorum doktor cok önemli insanın pskolojisini bozuyorlar
En yakın özel hastane bana baya uzakda gidiş geliş 5 saat sürüyor ama 2 li test icin gidicem dogurmayı allah nasip ederse ailemin yanına gidicem orda özelde yapılcak allahın izniyle burda doktor kendissi bile doguma girmiyor hemşire tanıdıklar var ebeler giriyormuş
Burda asla ne hasta ol nede dogur diyorlar saglam gir hasta yada koluna bacagına bişe olmuş şekilde cıkarsın düyorlar

Allah yardımcın olsun canım fırsatın varsa git ailen yanında doğumunu yap hiç değilse anneceğin san güzel güzel bakar da

Allah yardımcın olsun canım fırsatın varsa git ailen yanında doğumunu yap hiç değilse anneceğin san güzel güzel bakar da

Canım eşimden ayrı olucam ama mecburum mayıs ayında gidicem uzun süre ailemin yanında kalıcam
Eşimde senelik izninde falan gelir gider benim gelp gitme imkanım hic yok cok uzak 19 saat sürüyor cekemem
Burdan giderken bile bir gece bir yerde konaklayıp öyle devam edicez yolla cekilcek gibi degil yollar allahım yardımcımız olsun
Yeterki melegim benimle kalsın saglıkla kavuşayım

tesekkur ederım canım denıycem sımdıden hayırlı yolculuklar keske bende ıstla gıdebılsen ama ımkansız gıbı hem maddı hem manewı yarın konturolum war tatlıl falanda yapıcaklar ıgnedende korkuyorum ama ıdare edıcez artık bebıs ıcın cınsıyetınıde cok merak edıyorum hayırlısı

Eşim bugün şehir dışına çıkıyor, yarın dönecek Allah'ın izniyle.. Ben de bu akşam anneme gidiyorum :) hastalığımı iyileştirebilecek mi bakalım annem :)

Canim ben dun öğrendim 11+5 de ve 2. Kizin geliyor yolda:)

Ay CNm cok sevındım valla ne gusel ıkıncıde kız bende de kız cocuk özlemı var şöyle cıvıl cıcış gıydırmek ısterım tabıkı Allahım sağlıklı versın ılk once bakalım bız ne zaman öğrenıcez

Doktorum folic asiti biraktirdi simdi decavitle demir ilaci kullaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…