2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben bu hafta baktırma lazımdı dr bey çok yoğun olduğu için pazartesine alabildim randevumu pazarteside 13+0 olacağım sende öyle olman lazım her halde :)

Zeka testi yapcaz dedi... Uclu testin icinde ne varki ?

Kızlar 2 li test icin karnının ac tok olması fark edermi bi bilginiz varmı ben başka şehire gidicem yaşadıgım yerde devlet hast. Var sadece oda yapmıyor özele gidicem

Kızlar 2 li test icin karnının ac tok olması fark edermi bi bilginiz varmı ben başka şehire gidicem yaşadıgım yerde devlet hast. Var sadece oda yapmıyor özele gidicem

bende cuma günü için randevu aldım , bana bişey demediler, mutlaka aç yada tok olmalısın diye. bende az önce netten okudum aç tok farketmez yazıyordu.

çok sevindim sizin adınıza inşallah böyle devam eder.Bu arada yarın rubella avidite testimin sonucunu alıcam çok heyecanlıyım dua edin lütfen

teşekkür ederim...tamam canım güzel sonuçlar olsun inşallah:) haberdar et bizi olur mu..

bende cuma günü için randevu aldım , bana bişey demediler, mutlaka aç yada tok olmalısın diye. bende az önce netten okudum aç tok farketmez yazıyordu.

Bende bu bu cumartesi degil haftaya cumartesi alıcam randevu dün aradık erken gelmenize bir kac gün kala arayın dediler gittigim gün 12+4 günlük olucak tam zamanı sanırım ne gec ne erken

Merhaba,
ist.anadolu yakasında dogum yapacak arkadaşlar, dogum paketleri hakkında fikir edinen varsa paylaşabilir mi?

Bende bu bu cumartesi degil haftaya cumartesi alıcam randevu dün aradık erken gelmenize bir kac gün kala arayın dediler gittigim gün 12+4 günlük olucak tam zamanı sanırım ne gec ne erken

evet geç değil 13+6 ya kadar yapılıyo en son bende haftaya cuma 12+4 olucam heyecanla bekliyorum.bugün kontrolüm vardı doktorum biraz baktı ense kalınlığı iyi dedi ama net söylemek için erken dedi ,tabi kan testi de lazım ,hayırlısı inşaallah. Ve bugün bebişimin 3 defa zıpladığını gördüm.çok hareketliydi.ultrasona girmeden tatlı bişeyler yemiştim belki ondan enerji almıştır.:)

Kızlar bir rüya gördüm... bebeğim doğmuş ve üzerinden 2 gün geçmişti. iznim olmadığı için işe başlamıştım. ama bebek bildiğiniz 1-1,5 yaş gibi. erkek çocuğu. öylee gözümün içine bakıyordu..
dün gecede eşim erkek çocuğu görmüş rüyasında ben uyutuyormuşum filan..
çok farklı bir histi gerçek gibiydi...

Aay ne güzel benim doktor ekranı bana cevirip göstermedi bile cuma günü gittim ama ben görüyorum ya yetmezmi güvenmiyorsan bilemiycem diyo bana sinir oldum cook hayır dedim konu güvenip güvenmemk degil daha önce bebgimin kalbi durdu biliyorsunuz endişelerimden dolayı bende görmek istedim sadece dedim hicc ummursamadı vallaha ama eşim görmüş ense yapmış yatıyor dedi ben kan verecektim ac gitmiştim yaşadıgım yerde başka doktorda olmadıgı icin mecburun ona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…