2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bende senin gibi düşündüğüm için arası çok seçtim :):)

:) evet ya aynı kaderden gidiyoruz :) ben alaştım ya sadece samet ismi nüfusta yazacak aras kullanacağız :) sende ikinci isim ekle benim gibi :):)

Samet isminin yalnız konması iyi değilmiş. Allahın isimlerinden ve anlamı kimseye muhtaç olmayan demekmiş. Nufustada yanına bir isim koymakta fayda var.

Listeye beni de eklermisiniz?
Yaşım 24 ilk gebeligim beklenen dogum tarihi 3agustos 2014 son adet tarihim 28ekim 2013 istanbul cinsiyet belli degil bekliyoruz..

listeye benıde ekler misiniz. Yaş: 31 beklenen doğum 19.08.2014, son adet tarıhı 12 kasım 2013 İstanbul ,tek bebiş, cinsiyet belli değil :) ilk gebelik

Samet isminin yalnız konması iyi değilmiş. Allahın isimlerinden ve anlamı kimseye muhtaç olmayan demekmiş. Nufustada yanına bir isim koymakta fayda var.

samet yalnız konulmayacak 2 iki isimli olacak samet aras olarak geçecek zaten 2 isim koymak sünnetmiş

ben bugün daha iyiyim çok şükür :)

Benim yegenlerde hep erkek 6 erkek yegenim var boyle olunca kiz bi acaip geliyo ya yinede küsmesin bebislerimiz :)
Ben cok susluyumdur birazda ondan korkuyorum bi kizim olsa beni gecer heralde onada bi ek kart lazim
Ve digerine gore cok farkli dgl hamileligim ben tatli aseriyorum hep... Hic portakal falan yemiyorum elma yiyorum armut yiyorum
forumda reklam kisminda bi kase yesil erik cikiyoya amaninnnn acaip agzim sulaniyo onada :)
Malesef kiraz karpuz gibi onuda bulamadim
He rahmetli validemizin ismi Güley benim ismimde Didem
babamiz senin gibi siyah sacli beyaz tenli olsun kiz olsun diyo :)
Bu yuzden ismi Güley Didem (Güley Gözbebegim) anlamida hos oluyo :)
bsy daha benim oglan 7 yasinda kuculen hic bsyimiz yok hep dagittim bebisimin donu bile yok henuz yaaa cok uzuluyoruuumm dusuk tehlikemiz gecsede bizde alabilsek

Yaa 12. Haftada belli olmuş cinsiyet ne güzell. Bende cuma günü gitcem belki benimki de belli olur. Hemde ikili testin sonucunu alcam

Canım bizim 12. haftamız bitiyor bugün ama doktorumuz 15. haftada bakarım heyecanlanın biraz dedi, benden 5 gün ileride olan arkadaşımın kızı olacak, bugün belli oldu ama benim doktor inat söylemiyor

Merhaba arkadaşlar. Ben bişey soracağım. Ben henüz 10+2 yim 2 li test yaptırmadım. Doktor 12. haftadan sonra geldedi. Ama hiç test yaparız falan demedi. Acaba unuttu mu. 12. hafta geç mi acaba 2 li test için. kimi doktor 11 de yapıyormuş kim 12 de ama benimki 12. haftadan sonra gel dedi. Arasam mı acaba doktoru????

Ben daha dun gittim 16. Haftada gel test yapcaz dedi...
Aslinda yok yere eziyet bu testler sonuc olarak biz cocugumuzdan vazgecmeyiz
ama tabi erken tedavisi mumkun bsyse onuda dusunmek lazim...

merhaba 11+0 ve 13+6 haftalar arasında yapılıyor sen dr ara bence ve nerede yapılacaksa randevunu al böyle daha iyi olur

merhaba 11+0 ve 13+6 haftalar arasında yapılıyor sen dr ara bence ve nerede yapılacaksa randevunu al böyle daha iyi olur

Şİmdi doktor bana 12. haftadan sonra gel dedi ya bende 12. haftaya şubat 3 te gireceğim inşallah. O zaman ay sonunda arayıp randevu alırım ve o arada testi de sorarım ona göre randevu verirler herhalde, diye düşündüm. Geç kalmam değil mi?

Canım bizim 12. haftamız bitiyor bugün ama doktorumuz 15. haftada bakarım heyecanlanın biraz dedi, benden 5 gün ileride olan arkadaşımın kızı olacak, bugün belli oldu ama benim doktor inat söylemiyor

Gıcıkmış gerçekten ya görüyorsa söylesin bu naz ne yani:) ona göre kıyafet alınacak isim düşünülecek ohooooo:):)

Ben daha dun gittim 16. Haftada gel test yapcaz dedi...
Aslinda yok yere eziyet bu testler sonuc olarak biz cocugumuzdan vazgecmeyiz
ama tabi erken tedavisi mumkun bsyse onuda dusunmek lazim...

Canım senin o dediğin 3.lü test olmasın sakın. doktor sana 2 li test yapmamış demek ki direk 3 lü test yapmış:44: Sonuçların iyidir inşallah?

Testler stres demek tabiki birde yaş ilerledikçe insan da korkuyor işte, ben 32 yim. o yüzden endişem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…