2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayyy ben de leyla hanıma gidiyorum şahane bir kadın değil mi ? benim ikili testim de 10 şubatta inşallah aynen hakan beye gideceğim

selam,
leyla hanım'a bir kere gittim ama evet gayet memnun çıktım. biraz yogun bu yüzden ara randevu almak biraz zor gibi gözüküyor.
bakalım umarım böyle gider ve değişmek zorunda kalmam.. yrn gireceğm 2li teste vee heyecan yaptım cindyetide belli olur inş. :)

Karnı şişen var mı aranızda ve kilo alan? Benim şişmedi vede kilo almadım henüz

Temmuz annelerinin kilo takip listesi var. Çok faydalı buldum ağıstos anneleri de yapabilir.

Son düzenleme:

Temmuz annelerinin kilo takip listesi var. Çok faydalı buldum ağıstos anneleri de yapabilir.

Ben 1 kilo aldım maalesef(
Zaten minyon tipli olduğum için 1 kilo bile pörtletti göbeğimi. Hiç almak istemiyorum yaaaa

amin amin benimde tek dua o .. ama cinsiyeti belli olsunda istiyorum ona göre eşya ve renklere bakmak istiyorum :) ismi de çok güzelmiş maşallah :) vallah biz cinsiyeti belli olmadan kız erkeğede isimlerini ayarladık kız olursa peri su olacak erkek olur sa ben çok gökhan ismi istiyordum ama eşim babasın ismi istedi ondan kayım pederimin ismi samet o ve aras ismini koyacağız alalh izniyle :)

Son düzenleme:

Evde kalınca ben de 1 tabak bile kaldıramıyorum, ev hali daha çok rehavet çöktürüyor sanırım canım.. ama sabah 7'de kalkıp işe gitmek mecburi olunca ister istemez bir enerji geliyor, yoksa normalde hayatta 7'de kalkmam yani :)

Şükürler olsun benimle aynı duyguyu paylaşan biri daha var!

ben de boncuğum! iki erkek kardeşle büyüdüm,Allahım ömür versin bir de oğlum var 5.5 yaşında.bu da oğlan olursa çok rahatlıcam..
ama..
eşim kız istiyor :18: ve diğer hamileliğimden biraz farklı geçiyo bu :26:
hiç kız bebek bakmadım,büyütmedim.yapı olarak da rahatıma düşkün biriyim öyle çok süslenmem.kız olursa diye içten içe korkuyorum.nasıl olurki bakımı diyorum altını değiştirirken bile dikkatli olunmalı (önden arkaya silmek falan) onu da erkek gibi büyütürüm de haksızlık olur diye tedirginim.hem oğlumun küçülenleri de hep mavi.. Allahım sen affet böyle düşündüğüm için hakkımızda hayırlısı olsun ne olur...

Ben kilo almadım ama karnım çıkmaya başladı :) küçük bir göbişim var belli ediyor kendini

bu mide bulantıları geçecek miii ben yine yemek yiyebilecek miyim hiç bir şey midemde durmuyor
merhaba al benden de okadar.Ben istifra edemiyorum ama herşeyden tiksindim herşey miğdemi bulandırıyor hiçbirşey yemek istemiyorum.Sürekli miğdem ağzımda geziyorum.Bulantının dışında çok fena yanma da oluyor.Ama sabredicez mecbur geçecek bir kaç aya kadar:)

evet randevu bulması zor malesef çok sevilen bir doktor.. ama son iki gidişimde bana kendisi veriyor randevuyu. tam 28 gün sonrasına yani 4 hafta sonrasına veriyor kontrol açısından. bundan öncekilerde ben de bayağı zorlandım randevuda

piren slm
yeni üye oldugum için sana özel mesaj gönderemiyorum.

cookk guzellerr..saglikla giysin insallah bunnari kuzu

cok cok gecmis olsun..folic asit disinda bisiy kullanmiyorum..

bide bi arkadas minoset sormus..bildigim kadariyla sadece parol kullanilabiliyo..

hayırlı olsun güle güle giysin bebişiniz çok şekerler

pireen amma aynı kaderimiz seninle :) benimki de erkek olursa dedesinin adını koyacakmış yani yahya.. ben nedense bi türlü bi isim yakıştıramadım bebişime

pireen amma aynı kaderimiz seninle :) benimki de erkek olursa dedesinin adını koyacakmış yani yahya.. ben nedense bi türlü bi isim yakıştıramadım bebişime

:) evet ya aynı kaderden gidiyoruz :) ben alaştım ya sadece samet ismi nüfusta yazacak aras kullanacağız :) sende ikinci isim ekle benim gibi :):)

Son düzenleme:
:) evet ya aynı kadreden gidiyoruz :) ben alaştım ya sadece samet ismi nüfusta yazacak aras kullanacağız :) sende ikinci isim ekle benim gibi :):)

aras çok güzel bir isim gerçekten hem çocuklukta hem gençlikte hem de büyüyüp çok başarılı bir iş adamı olduğunda kullanılacak türden :)) aras bey şu dosyaları imzalayabilir misiniz acaba? uuu çok havalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…