2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Anlatmışsın hem de çok güzel teşekkür4 ederim.bu konuyu bi eşimle konuşalım.

arkadaşlar minoset ya da parol içebilirsiniz ağrı olduğu durumlarda ama "plus"lar yasak!

umarım HERKES ÇOK İYİDİR :)))))
BİŞEY SORUCAM ARKADAŞLAR BEN 12.HAFTA İÇERİSİNDEYİM HALA FOLİK ASİT KULLANIYORUM ONUN DIŞINDA VİTAMİN FALAN KULLANMIYORUM ...
SİZLER TAKVİYE NELER KULLANIYOSUNUZ MERAK ETTİM ACEBA DOKTOR BANA VİTAMİN VERMEYİ UNUTTU MU LÜTFEN PAYLAŞIN BİLGİLERİNİZİ ÇOK TEŞEKKÜRLER ....

Merhaba canim ben de 12 haftaligim folik asite devam ediyorum ek olarak cok kansiz oldugdan doktor kan ilaci ve ayrica vitamin verdi

Merhaba canim ben de 12 haftaligim folik asite devam ediyorum ek olarak cok kansiz oldugdan doktor kan ilaci ve ayrica vitamin verdi

Canim ben dun öğrendim 11+5 de ve 2. Kizin geliyor yolda:)

Nasildiniz kizlar??
Yaaa hamile hamile ise gidenler calisanlarr Masallah size...nerden buluyonuz bj enerjisi????
2bardak yikayip makineye camasir atip oyle yemeyi yapmak gozumde sanki mumkunsuz biseymis gibi geliyooo...coooookkk bitginim coookkk....tenbel diyorum kendime ama ben bu kadar da degildimkiiii.... acaba duzelicekmiyiz hep boyle olsam bebeye nasil bakarim...offf 1damlacik enerjim yok sankiii

Benim yarın 12. haftam bitiyor canım, doktorumuz folik asit bitene kadar devam et dedi, sonra yenisi alınmayacak ek olarak vitamin hapı ve kan ilacı verdi (demir eksikliği )

Allah yardım ediyor canım bir şekilde :) başlarda çooook zordu nasıl dayanacağım diyordum, hergün sıkıntıydı, ama şükür alıştım, sorunsuz biter inşallah..

Bi acaipim ben ya cok fena ogurtuyo kusturuyo napsamki
Bebis duscek diye korkuyorum nerdeyse altima kacircam cok zorluyo ya uff
amanda bana bi careee

Ben dun Dr a gittim ve artik folik asit i birakmami bunun yerine decavit e devam yaninda da yeni kan ilaci verdi bu ikisini hamileliğin sonuna kadar kullaniyorsun ayrıca Dr uma söylemeyi unuttum ellerin ayaklarim uyusuyor diye onun içinde kalsiyum magnezyum verir sanirim ikili testimide dun yaptirdim sonucu haftaya belli olacak... Ve cinsiyeti de belli oldu bu kadar gizli belli olacagini tahmin etmemiştim çikolata yiyip gittim hareketli maşallah 2. Kizim yolda :))

minoset plus değil ... sadce minoset...ben geçen hafta ateşlenmiştim biraz... serum taktılar ve minoset alabilirsin dediler doktorum da öyle söylemişti zaten anında kesti....

Ben dun Dr a gittim ve artik folik asit i birakmami bunun yerine decavit e devam yaninda da yeni kan ilaci verdi bu ikisini hamileliğin sonuna kadar kullaniyorsun ayrıca Dr uma söylemeyi unuttum ellerin ayaklarim uyusuyor diye onun içinde kalsiyum magnezyum verir sanirim ikili testimide dun yaptirdim sonucu haftaya belli olacak... Ve cinsiyeti de belli oldu bu kadar gizli belli olacagini tahmin etmemiştim çikolata yiyip gittim hareketli maşallah 2. Kizim yolda :))

bana doktorum sadece folidoce verdi içinde hem folik asit hem de b12 vitamini var

Facede nub teorisi grubunda ultrason resmime kiz dediler
kociskom cok sevinicek daha soylemedim annesinin ismini koycaz
Ben de kendim yorumladim bebisimi bence de benim minik kiz)))) ultrason kagidi dr.da kalmis unutmusum yarin alicam paylasirim resmini kizcemin oyyy yerim ben onuuuuuuuu)))) hala hayal gibi geliyooo bana uyanamiyorum sankiii..aklimdan cikmiyo.Allahim herkese nasip etsin Ins.
Allah yardım ediyor canım bir şekilde :) başlarda çooook zordu nasıl dayanacağım diyordum, hergün sıkıntıydı, ama şükür alıştım, sorunsuz biter inşallah..
Amin Insallah.... ben pek ev kadinligi yaptigim soylenemez ama haftada 1evi dipkose temizliyordum bayram temizliyi gibi hevese gelince kendimi 3gun dayandiramiyordum ama bitince 1hafra 2hafta yeter diye sadece yemek falan isine bakiyordum.artik yemek yapmaya da takadim yok sanki...annem hamislikten diyor gecicek diyoo ama ev isi de yapmam gerekkkk...Allahim calisanlarin enerjisini bol etsin cok zor Vallaaaa..

oy maşallah hadi hayırlısı bende pazartesi gireceğim inşallah benkininde cinsiyeti belli olur :):)

Bi oglum var hani erkekte tecrubeliyimya o bakimdan cok erkek diye alistrdim kendimi
kiz bebekten korkuyo gibi tuhaf bi duygu yasiyorum anlatamiyorum Allahim beni yanlis anlama senden gelen herseye raziyim tabikide
ama iste bilmiyorum bi tuhafim kizim diye konusmaya calisiyorum tuhaf hissediyorum gecermiki?

oy maşallah hadi hayırlısı bende pazartesi gireceğim inşallah benkininde cinsiyeti belli olur :):)

İnşallah cnm saglikla kucagimiza alalim tek duam sagliktan öte hic bisey yok... Eşim duyunca 2. Krizinin olacagini desene paylasilamiyan erkek olucam dedi :) bende 3 hanimla isin çok zor yandan dedim :) isim bile buldum tabi değişmezse fikrim melike hira olacak allah kismet ederse.

Yaa 12. Haftada belli olmuş cinsiyet ne güzell. Bende cuma günü gitcem belki benimki de belli olur. Hemde ikili testin sonucunu alcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…