2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

progestandaki jelatinin ne jelatini olduğunu bende bilmiyorum o yüzden kafama takıldı. türkiyede üretiliyor herhalde domuz jelatini değildir diye düşünüyorum. yani öyle umuyorum... ama tabi başka alternatif yoksa yapacak bişey yok demektir.

merhaba hoş geldin aramıza önce ense kalınlığını ölçekler sonra kan testini yapıyorlar bende hakan beye gideceğim ilk gidişim olacak normalde dr cevahir hanım ama bu konuda hakan bey uzmanmış

Günaydınlar, bende en başından beri ne kusma ne de mide bulantısı vardı. Yalnız son 2-3 günden beri tansiyonum çok düşüyor (küçük tansiyonum 4.5 larda) ve sabahları istifra etmeye başladım. 11. haftada herkesin belirtileri biterken benim yeni mi başlıyor dersiniz? Böyle bir durumla karşılaşan var mı?

merhaba hoş geldin aramıza önce ense kalınlığını ölçekler sonra kan testini yapıyorlar bende hakan beye gideceğim ilk gidişim olacak normalde dr cevahir hanım ama bu konuda hakan bey uzmanmış

hoş bulduk bende normalde leyla hanım'a gidiyorum ama 2 li test için hakan beye yönlendirdi.

günaydın canım. bizde yarın 11.haftaya giriyoruz.Hamilelik başlangıcından bu yana bende de kusma bulantı hiçbirşey yaşamadım çok şükür iştahım kapalı sadece okadar.Ama son zamanlarda tansiyon düşüklüğü yaşıyorum bende .haftaya randevum var benimde gittiğimde soracağım normal midir bende bilmiyorum

günaydın sana da :) ben nezleyim, burnum musluk gibi akıyor sen nasılsın?

eyvah..hemen ıhlamur zencefil bal limon hemen iyileştirir hem mide bulantın varsa da zencefil hemen geçiriverir..çok geçmiş olsun bir an önce iyileşirsin inşallah... ben daha yeni uyandım henüz nasıl olduğuma karar veremedim :) ama mide bulantım yok çok şükür ve canım yemek yemek istiyor..şükürler olsun :))

hepsini yapıyorum :) boğaz ağrım 1 gün sürdü geçti, şimdi de nezleye çevirdi. yine de iyiyim çok şükür, sadece nezle biraz baş ağrısı yapıyor o kadar.. benim mide bulantım hiç olmadı şükürler olsun, sana da geçmiş olsun o zaman, gün geçtikçe daha iyiye gidecek bulantılar :)

teşekkür ederim canım..inşallah..:)

Daha öncede az olduğunda doktora sormuştum bu ara biraz düşebilir biraz tuzlu ye dedi, o zaman bu kadar sık olmadığı için çok üstünde durmamıştım. Cuma tekrar gittiğimde bender soracağım.

canım işine yararmı bilmem ama bende balık kraker ve muz çok işe yaradı. birde doktor asitli yiyecekleri az tüket demişti ( turşu portakal greyfurt gibi)

Ben de tek cubuk kraker yiyorum ama bide balik krakeri deniyim. bakarsin ise yarar. Cok sagol canim. Evet onlari ben hic tüketmiyorum asitli oldugundan. ama Limonlu Soda iciyorum, o iyi geliyor sanki.

2'li teste detaylı ultrason oldugu için cinsiyeti belli olur heralde, 2 li testini yaptırıp cinsiyetini öğrenen var mı?

Canm öğrenilmiyor maalesef yanı ıkısı teste bellı olmuyor Dr sana ısterse bı tahmın yapıyor ben ılk cocuğumda 10 hafta 4 günlükten Dr üm bana erkeğe benzıyor demıstı.cok erken ogrenmıstım cunku fasulye cok hareketlıydı sureklı taklalar atıyordu pıpısı bıle bellı oluyormuş Dr öyle söylemiştı ama kımı bebekler anne karnındayken hıc gostermıyor kendısını ve altıncı ayında bızle cinsiyet öğrenenler var.benımtanıdıgım bır abla tam bes buçuk aylıkken ogrenmıs erkek olduğunu ama normalde erkek olursa daha erken çıkıyor ortağa dıye bılıyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…