2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Listeye beni de eklermisiniz?
Yaşım 24 ilk gebeligim beklenen dogum tarihi 3agustos 2014 son adet tarihim 28ekim 2013 istanbul cinsiyet belli degil bekliyoruz..

Gunaydinn guzel agustos anneleri..
Dun yataktan hic cikamadim.. 7. Haftama kadar hic kusmamistim, simdi ise her yedigimi cikartiyorum..ustelik hicbirsey yiyemiyorum da, istahim sifir.. Yiyecek bisey gorunce bile oguruyorum..bebegimin de etkilenmesinden cok korkuyorum.. Benim gibi olanlar ne yapiyorlar? Tavsiye istiyorum kizlar cunku calisiyorum ve her gun hastalanip izin almak istemiyorum

kızlar bu hafta sonu emin önüne gittim tek tek olan takımları 5 tl aldım diğer toplu olan resimdekilerin hepsine de 155 tl verdim :) Eki Görüntüle 943780 Eki Görüntüle 943783 Eki Görüntüle 943777

güle güle kullan zamanı geldiğinde
hepsi çok güzel maşallah

minoset de kullanılıyor.....ben kullandım....doktorum yalnızca onu kullanabilirsin dedi....elevit i ben de kullanıyorum....ayrıca folık asit de....

minoset ve minoset plus farklı benim bildiğim
biri kullanılıyor diğeri kullanılmıyor
hangisi hangisi tam bilmiyorum dikkat etmek lazım

canim gunaydin..kusman bisiy yiyememen cok kotu ama ilk uc ay senin depoladiklarindan beslendigi icin bu surec onu diil seni etkiler..biraz zor gecicek ilk aylar anlasilan.lnsallah hafifler..

elevit kullanmayın kızlar domuz jelatini varmış onda
onun yerine decavit mi ne var onu içiyorlarmış sanırım

şimdi biraz araştırdım progestanda da jelatin olduğu yazıyor... ben şuan kullanıyorum.. bir sürü hamile kullanıyor bu ilacı. alternatifi var mı acaba değiştirsek..

Zaten bir haftadir boyleyim, insallah daha da uzamaz.. Bu kdr zor olacagini tahmin etmemistim :) cok saol zuzumm

Rica ederim canim..en azindan gec baslamis bu da ii :) onceki hamileligimde 11 haftalikken filan bitmisti tamamen..cok soylendi gerci ama elma aywa ise yariyo..

merhaba ,geçmiş olsun mu diyeyim bilemedim benimde bi kaç hafta anlattığın gibi oldu . şimdi ilk 3 ay senin vitamin depolarından beslendiği için bişey yiyemiyorum etkilenirmi die korkmana gerek yok.zaten 3 ayı doldurduğunda bulantıların neredeyse hiç olmayacacak ki ozamana kadar iştahın açılmış tiskinti halinden kurtulmuş olacaksın.

bu anlattığım gebeliklerin genelinde olan durum ,ama 5ay -7ay -9ayda yaşayan olabiliyormuş bünye ile alakalı ama şimdilik korkma .tuzlu
bişiler ye 1-2 gün dinlendiğinde eminim rahatlayacaksın.

Günaydın ben hamileyimin ilk hafatsından buyan çok kötü bir dönem geçirdim aynen senin gibiydim ve geçte olsa bana iyi gelen eğer yiye biliyorsan limon soy tuzla ye yiyemiyorsan eğer limonu sık suyla iç mide bulantısına çok iyi geliyor benim 11 hafta kesildi ama progestan kullanıyorum oda mide bulantısı yapıyor çağrem ise limon

Ne güzel senin ki kesilmis, insallah benimkide kesilir. Ne yapsam fayda etmiyor bendede. Sürekli mide bulanti ve akabinde cikariyorum.
Herseyden tiksinir oldum resmen. Bende limonlu sodaya sardim, sanki biraz rahatliyor gibi.
Dua ediyorum benimde yakinda kesilsin diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…